Najczęściej wyszukiwane:
Szukaj na stronie

Poznaj nową pilotażową aplikację mobilną. Pobierz, sprawdź i daj znać, co myślisz.

Wybrane filtry(0)Rozwiń filtry
Interesują mnie:

Karty płatnicze w Santander Bank Polska to

 • Szybkość i wygoda

  W naszej ofercie znajdziesz karty płatnicze do kont osobistych – dla tych, którzy cenią szybkie płatności; karty kredytowe – dla tych, którzy lubią mieć wszystko pod kontrolą oraz karty do konta walutowego – dla tych, którzy kochają podróże i nie chcą przepłacać za granicą.

 • Dodatkowe usługi

  Możesz korzystać z pieniędzy na koncie jeszcze przed otrzymaniem karty kredytowej i rozłożyć wydatki na dogodne raty. Dla platynowych kart kredytowych przygotowaliśmy luksusowe pakiety bezpłatnych usług m.in. Assistance, Serwis osobistego doradcy Concierge, członkostwo w Programie Priority Pass.

 • Największy wybór płatności

  Karta w telefonie? To możliwe. Dzięki nowoczesnej aplikacji Santander mobile swój portfel możesz mieć zawsze przy sobie. Wystarczy telefon z odpowiednim oprogramowaniem i NFC. Możesz też korzystać z szerokiego wyboru płatności telefonem lub zegarkiem Google Pay, Apple Pay, Fitbit Pay lub Garmin Pay.

 • Programy lojalnościowe

  Wybierając kartę do konta lub kartę kredytową warto zwrócić uwagę na pogramy lojalnościowe. Płacąc kartą Mastercard w programie lojalnościowym Mastercard Priceless Specials zbierasz punkty, które możesz wymieniać na atrakcyjne nagrody. Z programem lojalnościowych Visa Oferty możesz otrzymać zwroty za zakupy.

Kalkulator marży opłat
za przewalutowanie
dla transakcji kartowych

Nowe sposoby potwierdzania płatności kartą w internecie

Wsparcie przy wyborze karty

Skontaktuj się z nami, jak chcesz

Doradca online

Infolinia

24 h

W oddziale

Organizatorem programu Mastercard Priceless Specials jest Mastercard Europe SA. Ogólne warunki korzystania, Regulamin Programu, zasady zbierania punktów, katalog nagród, pełna lista partnerów dostępne są na stronie www.bezcennechwile.pl.
Organizatorem promocji "Autopay na jesień" jest Spółka Autopay Mobility Sp. z o.o. Promocja trwa od 8 do 30 listopada 2021 r.

Komunikat o transakcjach hazardowych w internecie

Santander Bank Polska przypomina, że zgodnie z art. 29a ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych (Dz. U. z 2018 r., poz. 165) zakazane jest uczestniczenie w grach hazardowych urządzanych przez sieć Internet przez podmioty, które nie posiadają wymaganego ustawą zezwolenia. Niedozwolone jest wykorzystywanie kart płatniczych oraz innych instrumentów bądź usług płatniczych oferowanych przez bank do dokonywania transakcji związanych z uczestnictwem w grach hazardowych niezgodnie z wyżej wymienioną ustawą.
Lista podmiotów posiadających odpowiednie uprawnienia do urządzania gier hazardowych znajduje się tu.
Rejestr domen służących do oferowania gier hazardowych niezgodnie z ustawą znajduje się tu.