Kariera w Santander Bank Polska

Jesteś jak...?

Zespół Santander Bank Polska tworzą specjaliści z różnymi umiejętnościami, charakterami i doświadczeniami. Co nas łączy? Wszyscy mamy supermoce, dzięki którym tworzymy wyjątkową markę! 
Czy Ty również pasujesz do tego grona? 

Alumni Santander Bank Polska

Chcemy być w kontakcie z pracownikami, którzy wybrali inną drogę zawodową – poza naszym bankiem.

Poznaj opinie

 • Praca w Santander to dla mnie przede wszystkim ludzie z pasją na których mogę liczyć. Wspólnie realizujemy ciekawe projekty, w których zawsze jest miejsce na kreatywność, dyskusję, szukanie rozwiązań, dzielenie się wiedzą i rozwój osobisty.

  Agata Mikucka
  ekspert ds. rozwoju biznesu Santander Universidades

 • Uwielbiam pracować w Santander Bank Polska, ponieważ każdy dzień jest inny i przynosi coś innego, tutaj nigdy nie ma monotonii – zawsze coś się dzieje ! W pracy w Santanderze cenię codzienną możliwość rozwoju – liczne szkolenia i inicjatywy. Praca tutaj daje mi pełną satysfakcje zawodową , wspiera moje zainteresowania i aktywności fizyczne dzięki stronom beHealthy czy Santander Go.

  Paulina Weselak
  kierownik obsługi klientów indywidualnych

 • Lubię pracę w Santander Bank Polska za przyjazną atmosferę, którą zawdzięczamy naszej kulturze organizacyjnej. Cenię Santander za otwartość, innowacyjność i stwarzanie pracownikom warunków do rozwoju. W banku poznałam wielu wspaniałych ludzi, którzy mnie inspirują, wspierają i motywują do działania.

  Julita Moczko 
  customer journey specialist - communication

 • Nie lubię nudy i powtarzalności działań. I właśnie za brak tych rzeczy cenię pracę w Santanderze. Tu nie sposób się nudzić. Wyzwania? Proszę bardzo! Ciekawe projekty? Jak najbardziej! I co najważniejsze – świetni ludzie, z którymi praca to przyjemność.

  Sylwia Nowak 
  ekspert ds. rozwoju placówek partnerskich

Co nowego u nas

Zobacz co zyskasz będąc z nami

Bilety i karnety na wydarzenia, koncerty, do kin, obiektów sportowych i rozrywkowych. Programy dla rodziców i studentów, dofinansowania, a nawet rajdy ekstremalne. Na pewno znajdziesz coś dla siebie

Znajdź ofertę pracy dopasowaną do siebie

Trafiając tutaj, trafiasz do serca Santander Bank Polska

Aplikuj

Zdobyte nagrody

Mamy to

 • Top Employers 2022

   

  Nagroda Top Employers Polska i Europa 2022 dla firm tworzących najlepsze warunki pracy, dbających o rozwój talentów i doskonalących procesy rekrutacji.

 • Diversity IN Check

   

  Nagroda dla polskich pracodawców najbardziej zaawansowanych w zarządzanie różnorodnością i inkluzywnością w Polsce.

 • Równa Firma 2021

   

  Forbes – Nagroda Równa Firma 2021. Promocja Kodeksu Dobrych Praktyk Równa firma oraz wspieranie równości i różnorodności w biznesie.

 • Złoty Listek CSR Polityki

   

  Otrzymują go firmy, dla których realizacja wytycznych zawartych w normie ISO 26000 jest kluczowym elementem strategicznych działań w biznesie oraz w relacjach z interesariuszami, w tym z pracownikami.