Kariera w Santander Bank Polska

Jesteś jak...?

Zespół Santander Bank Polska tworzą specjaliści z różnymi umiejętnościami, charakterami i doświadczeniami. Co nas łączy? Wszyscy mamy super moce, dzięki którym tworzymy wyjątkową markę! 
Czy Ty również pasujesz do tego grona? 

Poznaj opinie

 • Praca w Santander to dla mnie przede wszystkim ludzie z pasją na których mogę liczyć. Wspólnie realizujemy ciekawe projekty, w których zawsze jest miejsce na kreatywność, dyskusję, szukanie rozwiązań, dzielenie się wiedzą i rozwój osobisty.

  Agata Mikucka
  ekspert ds. rozwoju biznesu Santander Universidades

 • Uwielbiam pracować w Santander Bank Polska, ponieważ każdy dzień jest inny i przynosi coś innego, tutaj nigdy nie ma monotonii – zawsze coś się dzieje ! W pracy w Santanderze cenię codzienną możliwość rozwoju – liczne szkolenia i inicjatywy. Praca tutaj daje mi pełną satysfakcje zawodową , wspiera moje zainteresowania i aktywności fizyczne dzięki stronom beHealthy czy Santander Go.

  Paulina Weselak
  kierownik obsługi klientów indywidualnych

 • Lubię pracę w Santander Bank Polska za przyjazną atmosferę, którą zawdzięczamy naszej kulturze organizacyjnej. Cenię Santander za otwartość, innowacyjność i stwarzanie pracownikom warunków do rozwoju. W banku poznałam wielu wspaniałych ludzi, którzy mnie inspirują, wspierają i motywują do działania.

  Julita Moczko 
  customer journey specialist - communication

 • Nie lubię nudy i powtarzalności działań. I właśnie za brak tych rzeczy cenię pracę w Santanderze. Tu nie sposób się nudzić. Wyzwania? Proszę bardzo! Ciekawe projekty? Jak najbardziej! I co najważniejsze – świetni ludzie, z którymi praca to przyjemność.

  Sylwia Nowak 
  ekspert ds. rozwoju placówek partnerskich

Co nowego u nas

Wsparcie dla pracowników w dobie pandemii

Zobacz co zyskasz będąc z nami

Bilety i karnety na wydarzenia, koncerty, do kin, obiektów sportowych i rozrywkowych. Programy dla rodziców i studentów, dofinansowania, a nawet rajdy ekstremalne. Na pewno znajdziesz coś dla siebie

Znajdź ofertę pracy dopasowaną do siebie

Trafiając tutaj, trafiasz do serca Santander Bank Polska

Aplikuj

Mamy to

Zdobyte nagrody

Obraz nagrody Top Employer 2021

Nagroda Top Employers Polska i Europa 2021 dla firm tworzących najlepsze warunki pracy, dbających o rozwój talentów i doskonalących procesy rekrutacji.