Funkcje Santander mobile

Funkcje Santander mobile

Poznaj funkcje, które ułatwią Ci codzienne bankowanie

Powiadomienia PUSH

Powiadomienia PUSH

Jeśli otrzymasz przelew, poinformujemy Cię o tym. Dopilnujemy także, abyś mógł spłacić na czas swoją kartę kredytową, unikając odsetek. Dowiesz się też o nieudanych próbach logowania do Twojej bankowości internetowej/mobilnej oraz o zaplanowanych przerwach. Wszystkie powiadomienia w aplikacji Santander mobile są bezpłatne. Włącz powiadomienia. Po zalogowaniu do aplikacji Santander mobile wejdź w Ustawienia > Powiadomienia.

Kod BLIK

BLIK

BLIK towarzyszy Ci wszędzie tam, gdzie zabierasz ze sobą telefon. Możesz płacić nim w sklepach i internecie, a także wypłacać pieniądze w bankomacie bez użycia karty. 

Więcej

Płatności zbliżeniowe

Płatności zbliżeniowe

Płatności w zasięgu kciuka? Wypróbuj płatności zbliżeniowe i płać telefonem tak jak zwykłą kartą. Mobilną kartę pobierzesz w aplikacji.

Więcej

Przelew na telefon

Przelew na telefon

Wysyłaj pieniądze szybko i wygodnie. Nie musisz znać numeru konta odbiorcy – wystarczy numer telefonu. Przelew na telefon zrobisz gdziekolwiek jesteś, od ręki.

Więcej

Bilety, parkingi, taksówki

Bilety, parkingi, taksówki

Kupuj mobilnie – bilety komunikacji miejskiej, opłacaj strefę parkingową, zamawiaj taksówki lub bilety na wydarzenia kulturalne.

Więcej

Kantor Santander

Kantor Santander

Wymieniaj waluty szybko, wygodnie i po atrakcyjnym kursie. Możesz zrobić to bez wychodzenia z domu. Zyskujesz szybki dostęp do waluty, którą kupiłeś.

Więcej

Zarządzanie kartami

Zarządzanie kartami

To prawdziwe mobilne centrum dowodzenia, w którym aktywujesz kartę i nadasz jej PIN, włączysz pasek magnetyczny, zmienisz limity, zastrzeżesz lub zablokujesz kartę.

Więcej

Doładowania

Doładowania

Doładuj telefon sobie i innym osobom w najpopularniejszych sieciach komórkowych w Polsce.

Więcej

Skanuj i płać

Skanuj i płać

Skanując kod QR na fakturach i rachunkach oszczędzasz czas, ponieważ dane do przelewu uzupełniają się automatycznie.

Rejestracja

Rejestracja

Podczas pierwszego logowania do aplikacji poprosimy Cię o rejestrację Twojego urządzenia. Jest to niezbędne do korzystania z aplikacji. Rejestrację wykonujesz tylko za pierwszym razem.

PIN mobile lub Touch ID

PIN mobile lub Touch ID

Loguj się do aplikacji jeszcze szybciej. Ustaw PIN mobile. To uproszczone hasło, które składa się z 4 do 8 cyfr. Możesz również wybrać logowanie za pomocą odcisku palca – Touch ID.

Szybki podgląd

Szybki podgląd

To najprostszy sposób, aby mieć finanse zawsze pod kontrolą. Możesz sprawdzić dostępne środki i ostatnią transakcję jeszcze przed zalogowaniem. Wystarczy, że przeciągniesz ekran aplikacji w dół.

Mobilny podpis

Mobilny podpis

To szybki i bezpieczny sposób potwierdzania transakcji np. przelewów w bankowości internetowej za pomocą aplikacji mobilnej.

Doradca online

Doradca online

Nasi doradcy odpowiedzą na Twoje pytania, udzielą informacji o produktach, doradzą w wyborze nowych oraz pomogą w sprawach bankowości internetowej i mobilnej.

 

Twoja bankowość zawsze pod ręką

Poznaj też inne usługi

Santander internet

Santander internet

Poznaj bankowość internetową dopasowaną do Twoich potrzeb.

Więcej