Funkcje Santander mobile

Funkcje Santander mobile

Poznaj funkcje, które ułatwią Ci codzienne bankowanie

Powiadomienia PUSH

Powiadomienia PUSH

Jeśli otrzymasz przelew, poinformujemy Cię o tym. Dopilnujemy także, abyś mógł spłacić na czas swoją kartę kredytową, unikając odsetek. Dowiesz się też o nieudanych próbach logowania do Twojej bankowości internetowej/mobilnej oraz o zaplanowanych przerwach. Wszystkie powiadomienia w aplikacji Santander mobile są bezpłatne. Włącz powiadomienia. Po zalogowaniu do aplikacji Santander mobile wejdź w Ustawienia > Powiadomienia.

Kod BLIK

BLIK

BLIK towarzyszy Ci wszędzie tam, gdzie zabierasz ze sobą telefon. Możesz płacić nim w sklepach i internecie, a także wypłacać pieniądze w bankomacie bez użycia karty. 

Więcej

Płatności zbliżeniowe

Płatności zbliżeniowe

Płatności w zasięgu kciuka? Wypróbuj płatności zbliżeniowe i płać telefonem tak jak zwykłą kartą. Mobilną kartę pobierzesz w aplikacji.

Więcej

Przelew na telefon

Przelew na telefon

Wysyłaj pieniądze szybko i wygodnie. Nie musisz znać numeru konta odbiorcy – wystarczy numer telefonu. Przelew na telefon zrobisz gdziekolwiek jesteś, od ręki.

Więcej

Bilety, parkingi, taksówki

Bilety, parkingi, taksówki

Kupuj mobilnie – bilety komunikacji miejskiej, opłacaj strefę parkingową, zamawiaj taksówki lub bilety na wydarzenia kulturalne.

Więcej

Kantor Santander

Kantor Santander

Wymieniaj waluty szybko, wygodnie i po atrakcyjnym kursie. Możesz zrobić to bez wychodzenia z domu. Zyskujesz szybki dostęp do waluty, którą kupiłeś.

Więcej

Zarządzanie kartami

Zarządzanie kartami

To prawdziwe mobilne centrum dowodzenia, w którym aktywujesz kartę i nadasz jej PIN, włączysz pasek magnetyczny, zmienisz limity, zastrzeżesz lub zablokujesz kartę.

Więcej

Doładowania

Doładowania

Doładuj telefon sobie i innym osobom w najpopularniejszych sieciach komórkowych w Polsce.

Więcej

Skanuj i płać

Skanuj i płać

Skanując kod QR na fakturach i rachunkach oszczędzasz czas, ponieważ dane do przelewu uzupełniają się automatycznie.

Rejestracja

Rejestracja

Rejestracja powinna być pierwszym krokiem, który zrobisz. Dlaczego? Odblokowuje niektóre funkcje aplikacji. Dzięki rejestracji możesz w pełni korzystać z możliwości, jakie daje aplikacja. 

PIN mobile lub Touch ID

PIN mobile lub Touch ID

Loguj się do aplikacji jeszcze szybciej. Ustaw PIN mobile. To uproszczone hasło, które składa się z 4 do 8 cyfr. Możesz również wybrać logowanie za pomocą odcisku palca – Touch ID.

Szybki podgląd

Szybki podgląd

To najprostszy sposób, aby mieć finanse zawsze pod kontrolą. Możesz sprawdzić dostępne środki i ostatnią transakcję jeszcze przed zalogowaniem. Wystarczy, że przeciągniesz ekran aplikacji w dół.

Mobilny podpis

Mobilny podpis

To szybki i bezpieczny sposób potwierdzania transakcji np. przelewów w bankowości internetowej za pomocą aplikacji mobilnej.

Doradca online

Doradca online

Nasi doradcy odpowiedzą na Twoje pytania, udzielą informacji o produktach, doradzą w wyborze nowych oraz pomogą w sprawach bankowości internetowej i mobilnej.

 

Twoja bankowość zawsze pod ręką

Poznaj też inne usługi

Santander internet

Santander internet

Poznaj bankowość internetową dopasowaną do Twoich potrzeb.

Więcej