Najczęściej wyszukiwane:

Poznaj nową pilotażową aplikację mobilną. Pobierz, sprawdź i daj znać, co myślisz.

Poznaj funkcje, które ułatwią Ci codzienne bankowanie

Powiadomienia w aplikacji

Nie musisz logować się do aplikacji, by dowiedzieć się, że właśnie przyszedł do Ciebie przelew lub nadszedł czas spłaty karty kredytowej – o wszystkim poinformujemy Cię w powiadomieniach na telefon. Damy Ci również znać o nadchodzących przerwach w bankowości internetowej i mobilnej oraz o usługach i produktach, które mogą Cię zainteresować. Włącz bezpłatne powiadomienia – wystarczy, że zalogujesz się do aplikacji Santander mobile i wejdziesz w Ustawienia > Powiadomienia.

BLIK

BLIK towarzyszy Ci wszędzie tam, gdzie zabierasz ze sobą telefon. Możesz płacić nim w sklepach i internecie, a także wypłacać pieniądze w bankomacie bez użycia karty. 

Więcej

Płatności mobilne

Płatności w zasięgu kciuka? Płacisz zbliżeniowo telefonem lub zegarkiem, bez użycia karty plastikowej.

Więcej

Przelew na telefon BLIK

Wysyłaj pieniądze szybko i wygodnie. Nie musisz znać numeru konta odbiorcy – wystarczy numer telefonu. Przelew na telefon zrobisz gdziekolwiek jesteś, od ręki.

Więcej

Bilety, parkingi, taksówki

Kupuj w aplikacji mobilnej – bilety komunikacji miejskiej, opłacaj strefę parkingową, zamawiaj taksówki lub bilety na wydarzenia kulturalne. Funkcja dostępna jest w wybranych miastach w Polsce.

Więcej

Kantor Santander

Wymieniaj waluty szybko, wygodnie i po atrakcyjnym kursie. Możesz zrobić to bez wychodzenia z domu. Kupioną walutę masz od razu na swoim koncie.

Więcej

Santander open

Dodaj konta z innych banków do Santander mobile, by mieć do nich dostęp w jednej aplikacji mobilnej.

Więcej

Zarządzanie kartami

W aplikacji mobilnej aktywujesz, zastrzeżesz lub zablokujesz kartę. Możesz również łatwo ustawić nowy PIN, włączyć pasek magnetyczny i zmienić limit.

Więcej

Doładowania

Masz telefon na kartę? W aplikacji Santander mobile szybko doładujesz stan konta w telefonie w najpopularniejszych sieciach komórkowych w Polsce.

Więcej

Skanuj i płać

Skanując kod QR na fakturach i rachunkach oszczędzasz czas, ponieważ dane do przelewu uzupełniają się automatycznie.

PIN mobile lub Touch ID

Loguj się do aplikacji jeszcze szybciej – ustaw PIN mobile. To uproszczone hasło, które może mieć 4 do 8 cyfr. Możesz również wybrać logowanie za pomocą odcisku palca – Touch ID.

Więcej

Szybki podgląd

To najprostszy sposób, aby mieć finanse zawsze pod kontrolą. Sprawdzasz dostępne środki i ostatnią transakcję jeszcze przed zalogowaniem. Wystarczy, że przeciągniesz ekran aplikacji w dół.

Mobilna autoryzacja

To szybki i bezpieczny sposób potwierdzania transakcji np. przelewów w bankowości internetowej za pomocą PIN-u, który samodzielnie ustawiasz.

Więcej

Doradca online

Nasi doradcy odpowiedzą na Twoje pytania, udzielą informacji o produktach, doradzą w wyborze nowych oraz pomogą w sprawach bankowości internetowej i mobilnej.

 

Twoja bankowość zawsze pod ręką

Poznaj też inne usługi

Santander internet

Poznaj bankowość internetową dopasowaną do Twoich potrzeb.

Więcej