Ubezpieczenia

Poznaj nasze podpowiedzi, co należy chronić,
aby czuć się bezpiecznie

Na co zwrócić uwagę przy wyborze ubezpieczenia na życie? więcej

 przeczytasz w 6 minut

Decyzja o zakupie ubezpieczenia na życie ma charakter długoterminowy, dlatego należy ją podjąć świadomie. Nie kupuj polisy pod presją czasu. Sprawdź, na co warto zwrócić uwagę, by wybrać ubezpieczenie na życie.

Czytam więcej

Ubezpieczenie na życie i zdrowie – co obejmuje i jakie wybrać

 przeczytasz w 4 minuty

Myślisz o przyszłości swoich bliskich? Zabezpiecz ich na wypadek, gdyby Ciebie zabrakło. Ubezpieczenie na życie i zdrowie zwiększa poczucie bezpieczeństwa, a w nieprzewidzianych sytuacjach daje wsparcie finansowe.

Czytam więcej

Ile kosztuje ubezpieczenie samochodu - jak wybrać i nie przepłacać

 przeczytasz w 6 minut

Znalezienie dobrej oferty ubezpieczeniowej nie jest łatwym zadaniem. Chyba że… skorzystasz z naszej porównywarki ofert ubezpieczenia samochodu! Sprawdź, na co warto zwracać uwagę i co wpływa na wysokość polisy.

Czytam więcej

Ilustracja - auto na drodze w tle miasto i kalendarz oraz parasol - wyszukiwarka OC/AC w Santander internet

Ile kosztuje i jakie ubezpiecznie turystyczne wybrać?

 przeczytasz w 4 minuty

Gdy wyjeżdżasz na wakacje z biurem podróży, nie musisz martwić się o polisę ubezpieczeniową – obowiązkiem organizatora wycieczki jest wykupienie jej w Twoim imieniu. Jeśli jednak wolisz urlop na własną rękę, nie zapominaj sprawdzić ile kosztuje i jakie ubezpieczenie turystyczne kupić przed wyjazdem za granicę. Polisa ochroni Cię przed kosztownymi konsekwencjami zdarzeń losowych. Poznaj 10 powodów, dla których warto ją mieć!

Czytam więcej

Ilustracja - mężczyzna gra w piłkę, w tle kobieta biegnie, żaglówka, gra w golfa i rowerzyści - ubezpieczenie na podróż w Santander

Santander mobile

Pobierz naszą aplikację i miej cały bank w telefonie