Aktualności
Wybierz rokWybierz miesiąc
15 październikapaź 2021

Poznaj fakty i mity o funduszach inwestycyjnych

Trzech na czterech Polaków słyszało o funduszach inwestycyjnych. Jednak z naszego badania wynika, że z inwestowaniem w fundusze, Polacy wiążą pewne obawy. Sprawdźmy je i zobaczmy, czy te obawy są zasadne.

Zobacz więcej
1 październikapaź 2021

Stypendium Rozwojowe Santander | Biznes w Praktyce – spotkaj się z cenionymi ekspertami Social Mediów

Chcesz dowiedzieć się jak skutecznie wykorzystywać social meda do prowadzenia działań marketingowych małej firmy lub budowania marki osobistej? Weź udział w cyklu szkoleń, podczas których swoją wiedzą podzielą się cenieni eksperci marketingu internetowego.

Zobacz więcej
1 październikapaź 2021

Akademia Santander Universidades – dzielimy się wiedzą

Interesujesz się bankowością, ekonomią, sztuczną inteligencją lub rozwojem osobistym? Cenisz zdobywanie praktycznej wiedzy? Poznaj Akademię Santander Universidades oraz spotkaj się z praktykami i osobami zarządzającymi Santander Bank Polska.

Zobacz więcej
1 październikapaź 2021

Nowy sposób wykorzystania pieniędzy zgromadzonych na kontach VAT

Od 1 października 2021 r. zmieniają się przepisy prawa dzięki, którym firmy (płatnicy VAT) w dodatkowy sposób będą mogli wykorzystać pieniądze zgromadzone na kontach VAT.

Zobacz więcej
1 październikapaź 2021

Rozwijaj swój profesjonalny angielski z University of Pennsylvania

Masz skończone 18 lat i chcesz szlifować biznesowy angielski? Mamy 1000 miejsc na Stypendium Santander Language | English to Boost Your Career – University of Pennsylvania.

Zobacz więcej
27 wrześniawrz 2021
Bezpieczeństwo

Zgubiony portfel, kwarantanna a może nagroda w loterii narodowej? Uważaj na fałszywe SMS-y z linkami

Możesz otrzymać wiadomość, która zachęca do kliknięcia w link. Nie rób tego! To może być oszustwo.

Zobacz więcej
21 wrześniawrz 2021
Bezpieczeństwo

Uważaj na telefony od oszustów

Przestępcy wyłudzają poufne dane poprzez rozmowę telefoniczną. Zazwyczaj osoba, która dzwoni, podszywa się pod pracownika banku lub innej instytucji, która wzbudza zaufanie.

Zobacz więcej
20 sierpniasie 2021
EKO

Santander wspiera EKO projekty

„Nagrody Santander Eko dla studentów i doktorantów PWr” rozstrzygnięte! Inteligentny pojemnik na odpady, moduł do paneli fotowoltaicznych oczyszczające powietrze oraz system do efektywnego wykorzystywania deszczówki – to zwycięskie pomysły.

Zobacz więcej
18 sierpniasie 2021
Bezpieczeństwo

Trwa masowa wysyłka SMS-ów ze złośliwym oprogramowaniem. Nie klikaj w linki od nieznanych nadawców

Przestępcy rozsyłają SMS-y, w których piszą o rzekomej wiadomości nagranej na poczcie głosowej. Pod fałszywym linkiem ukryli złośliwe oprogramowanie. Oszuści działają masowo, dlatego SMS-y dostają użytkownicy różnych systemów.

Zobacz więcej
16 sierpniasie 2021

VII Ogólnopolska Sesja Studenckich Kół Naukowych online

Działasz w Kole Naukowym, prowadzisz badania, przygotowujesz pierwsze publikacje naukowe lub dopiero zaczynasz swoją przygodę badacza? Weź udział w Ogólnopolskiej Sesji Studenckich Kół Naukowych, która odbędzie się w dniach 9-11 grudnia 2021 r.!

Zobacz więcej