Wybierz rokWybierz miesiąc
15 styczniasty 2021

Nowa odsłona serwisu Relacji Inwestorskich Santander Bank Polska

15 stycznia opublikowaliśmy nowy portal Relacji Inwestorskich. Najważniejsze zmiany dotyczą wyglądu i układu stron, a także sposobu prezentacji treści i dokumentów. Nowy serwis jest teraz bardziej przejrzysty i intuicyjny.

Zobacz więcej
11 styczniasty 2021

Aktywne linki w SMS-ach i e-mailach

Wprowadzamy zmiany dotyczące wysyłania przez nas linków w SMS-ach i e-mailach. Już niedługo będziemy wysyłać aktywne linki, które zawsze będą kierować na stronę naszego banku. Dowiedz się, jak będziemy to robić i na co zwrócić uwagę, gdy otrzymasz od nas taki link.

Zobacz więcej
30 grudniagru 2020

Sylwester 2020 - zmiana w funkcjonowaniu naszych oddziałów

31 grudnia nasze oddziały będą otwarte do godziny 14.00.

Zobacz więcej
21 grudniagru 2020
21 grudniagru 2020

Tarcza Finansowa PFR 2.0 dla wybranych branż

Zadeklarowaliśmy uczestnictwo w Tarczy Finansowej 2.0 Polskiego Funduszu Rozwoju S.A. Program przeznaczony jest do mikro, małych i średnich firm, które musiały ograniczyć lub zawiesić działalność w związku pandemią.

Zobacz więcej
16 grudniagru 2020

Można założyć u nas konto, robiąc zdjęcie

Wystarczy wypełnić wniosek, zrobić zdjęcie twarzy i dowodu osobistego oraz wykonać gest. A to wszystko dzięki nowoczesnym metodom biometrycznym.

Zobacz więcej
4 grudniagru 2020

Fala zmienności a oszczędności - mechanizm stóp procentowych

Oprocentowanie lokat bankowych i kont oszczędnościowych nie napawa obecnie optymizmem nikogo, kto trzyma oszczędności w banku. W tym artykule wyjaśnimy, dlaczego tak się stało i jakie możliwości masz do wyboru w ramach decydowania o dalszym losie Twoich pieniędzy.

Zobacz więcej
1 grudniagru 2020

Od 31 grudnia inaczej potwierdzisz płatność kartą w internecie

Zmieniamy sposób potwierdzania płatności kartą w internecie. Zmiana dotyczy wszystkich kart.

Zobacz więcej
24 listopadalis 2020

Stypendia dla Uniwersytetu Warszawskiego szansą na rozwój

Zdobywanie umiejętności i kwalifikacji zawodowych wymaga wiele pracy oraz nakładów finansowych. Inwestycja w rozwój zawsze jest dobrym pomysłem, dlatego studenci i doktoranci Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego korzystają ze stypendiów rozwojowych Santander Universidades.

Zobacz więcej
19 listopadalis 2020

Ostrzegamy przed silnie wykorzystywanym scenariuszem ataku na portalu ogłoszeniowym

Początkowo popularny serwis służył do publikacji ogłoszeń handlowych, które finalizowane były bezpośrednio między sprzedającym a kupującym. Rozwijająca się sprzedaż online oraz sytuacja epidemiologiczna w Polsce spowodowały, że użytkownicy portalu musieli zaakceptować zdalną formę płatności.

Zobacz więcej