Uważaj na fałszywe reklamy w mediach społecznościowych. Oszuści wykorzystują wizerunek naszego banku i wyłudzają dane. Więcej na naszej stronie >

Aktualności
Wybierz rokWybierz miesiąc
18 styczniasty 2022
Bezpieczeństwo

Fałszywe reklamy o zarobku w czasie inflacji. Nie wypełniaj formularza

Przestępcy podszywają się pod Santander Bank Polska w mediach społecznościowych.

Zobacz więcej
14 styczniasty 2022

Akademia Programowania zakończona

Rozwój kompetencji cyfrowych jest kluczowy dla młodych osób wkraczających na rynek pracy, a także dla tych, którzy już stawiają swoje pierwsze kroki w świecie biznesu. Jednak wiedza akademicka to nie wszystko – warto także uczyć się od praktyków, zwłaszcza jeśli chcą podzielić się swoim doświadczeniem.

Zobacz więcej
5 styczniasty 2022

Nagrodziliśmy najlepszą pracę dyplomową | Uniwersytet Łódzki

27 listopada br. na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego odbyła się Gala Absolwenta. Od kilkunastu lat to wydarzenie uświetnia moment ukończenia studiów przez absolwentów oraz wejścia na dalszą ścieżkę kariery zawodowej.

Zobacz więcej
3 styczniasty 2022
Na czasie

Ferie - podpowiadamy, jak się do nich przygotować

Ferie to idealny moment do tego, by więcej czasu spędzić z rodziną i wspólnie wypocząć. Nie ma znaczenia, czy spędzimy ten czas aktywnie na wyjeździe, czy w domu. Ważne jest to, aby dla dziecka była to frajda, a dla nas udany wypoczynek.

Zobacz więcej
27 grudniagru 2021

Sylwester 2021 - zmiana godzin otwarcia oddziałów

31 grudnia nasze oddziały będą otwarte do godziny 14.00. Zachęcamy do korzystania z bankowości internetowej i mobilnej oraz do kontaktu z infolinią.

Zobacz więcej
17 grudniagru 2021

Ważna informacja – zmiana LIBOR CHF na SARON

Od 1 stycznia 2022 roku, zmienia się wskaźnik oprocentowania kredytów w walucie CHF. Wskaźnik SARON zastąpi LIBOR CHF. Decyzję w tej sprawie podjęła Komisja Europejska.

Zobacz więcej
17 grudniagru 2021

Wigilia 2021 - 24 grudnia nasze oddziały będą nieczynne

Zachęcamy do korzystania z bankowości internetowej i mobilnej oraz do kontaktu z infolinią.

Zobacz więcej
16 grudniagru 2021

Biznes w Praktyce – szkolenia już za nami

Pod koniec listopada br. zakończył się cykl szkoleń w ramach Stypendium Rozwojowego Santander | Biznes w Praktyce, w którym wzięli udział studenci i absolwenci polskich uczelni. W webinarach ze znanymi w sieci specjalistami e-marketingu wzięło udział ponad 1300 osób z ponad 120 uczelni.

Zobacz więcej
15 grudniagru 2021
Bezpieczeństwo

Sprzedajesz online? Uważaj na fałszywe wiadomości

Znany już atak na kupującego pojawił się na Vinted, czyli popularnej platformie do sprzedaży ubrań. Jeśli korzystasz z tego portalu uważaj na fałszywe wiadomości, bo możesz być na celowniku oszustów.

Zobacz więcej
14 grudniagru 2021

Wprowadziliśmy ulgi dla prowizji za przechowywanie środków o wysokim saldzie

1 grudnia wprowadziliśmy ulgi w wybranych prowizjach za przechowywanie środków o wysokim saldzie dla klientów firmowych.

Zobacz więcej