Wybierz rokWybierz miesiąc
8 marcamar 2021

Dzień Kobiet

Jaki byłby świat bez kobiet? Aż trudno to sobie wyobrazić. Kobiety, matki, żony, babcie, córki, wnuczki, nauczycielki, partnerki w życiu. Każda dodaje do naszego życia coś innego i odgrywa swoją bardzo ważną rolę.

Zobacz więcej
3 marcamar 2021

Banki tak nowoczesne, że nawet nie zauważasz, kiedy z nich korzystasz

Związek Banków Polskich we współpracy z bankami i Fundacją Polska Bezgotówkowa przygotował kampanię, która promuje rozwiązania oferowane przez nowoczesną bankowość. Kampania przedstawia, jak bardzo intuicyjne, wygodne i niezauważalne rozwiązania pomagają nam i jak wiele wnoszą w nasze codzienne życie.

Zobacz więcej
23 lutegolut 2021

Wpływ Brexitu na korzystanie z usług bankowych

Wielka Brytania nie jest już państwem członkowskim Unii Europejskiej. Od 1 stycznia 2021 r. jest tzw. państwem trzecim i nie jest już częścią Europejskiego Obszaru Gospodarczego (EOG). Przedstawiamy, jak to wpływa na korzystanie z naszych usług.

Zobacz więcej
28 styczniasty 2021

Wprowadzamy nowy sposób, którym potwierdzisz płatności kartą w internecie

Od 28.01.2021 r. będziesz inaczej potwierdzać płatności kartą w internecie. Chcemy zapewnić Ci dodatkowe bezpieczeństwo. To kolejny etap wdrażania silnego uwierzytelniania transakcji, który wynika z Dyrektywy PSD2. Oznacza to, że dla niektórych transakcji, oprócz podania danych karty, poprosimy Cię o dane, które podajesz, gdy logujesz się do bankowości internetowej.

Zobacz więcej
26 styczniasty 2021

Ostrzegamy przed silnie wykorzystywanym scenariuszem ataku na portalu ogłoszeniowym - aktualizacja

Ten scenariusz ataku opisywaliśmy już w komunikacie z 19 listopada 2020 r. Wtedy twórcy serwisu ogłoszeniowego wprowadzili nową formę płatności, aby sprzedaż odbywała się całkowicie zdalnie. Przestępcy to wykorzystali i zaczęli wyłudzać dane kart, a teraz próbują zdobyć login i hasło do bankowości.

Zobacz więcej
15 styczniasty 2021

Nowa odsłona serwisu Relacji Inwestorskich Santander Bank Polska

15 stycznia opublikowaliśmy nowy portal Relacji Inwestorskich. Najważniejsze zmiany dotyczą wyglądu i układu stron, a także sposobu prezentacji treści i dokumentów. Nowy serwis jest teraz bardziej przejrzysty i intuicyjny.

Zobacz więcej
11 styczniasty 2021

Aktywne linki w SMS-ach i e-mailach

Wprowadzamy zmiany dotyczące wysyłania przez nas linków w SMS-ach i e-mailach. Już niedługo będziemy wysyłać aktywne linki, które będą kierować na stronę naszego banku. Dowiedz się jak będziemy to robić i na co zwrócić uwagę, gdy otrzymasz od nas taki link.

Zobacz więcej
30 grudniagru 2020

Sylwester 2020 - zmiana w funkcjonowaniu naszych oddziałów

31 grudnia nasze oddziały będą otwarte do godziny 14.00.

Zobacz więcej
21 grudniagru 2020
21 grudniagru 2020

Tarcza Finansowa PFR 2.0 dla wybranych branż

Zadeklarowaliśmy uczestnictwo w Tarczy Finansowej 2.0 Polskiego Funduszu Rozwoju S.A. Program przeznaczony jest do mikro, małych i średnich firm, które musiały ograniczyć lub zawiesić działalność w związku pandemią.

Zobacz więcej