Najczęściej wyszukiwane:
Aktualności
Wybierz rokWybierz miesiąc
4 grudniagru 2020

Fala zmienności a oszczędności - mechanizm stóp procentowych

Oprocentowanie lokat bankowych i kont oszczędnościowych nie napawa obecnie optymizmem nikogo, kto trzyma oszczędności w banku. W tym artykule wyjaśnimy, dlaczego tak się stało i jakie możliwości masz do wyboru w ramach decydowania o dalszym losie Twoich pieniędzy.

Zobacz więcej
24 listopadalis 2020

Rozwój dzięki stypendiom Uniwersytetu Warszawskiego

Zdobywanie umiejętności i kwalifikacji zawodowych wymaga wiele pracy oraz nakładów finansowych. Inwestycja w rozwój zawsze jest dobrym pomysłem, dlatego studenci i doktoranci Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego korzystają ze stypendiów rozwojowych Santander Universidades.

Zobacz więcej
19 listopadalis 2020

Ostrzegamy przed silnie wykorzystywanym scenariuszem ataku na portalu ogłoszeniowym

Początkowo popularny serwis służył do publikacji ogłoszeń handlowych, które finalizowane były bezpośrednio między sprzedającym a kupującym. Rozwijająca się sprzedaż online oraz sytuacja epidemiologiczna w Polsce spowodowały, że użytkownicy portalu musieli zaakceptować zdalną formę płatności.

Zobacz więcej
10 listopadalis 2020

Kolejne banki w Santander open

Cały czas rozwijamy otwartą bankowość. Udostępniliśmy kolejne banki w usłudze Santander open. Teraz możesz dodać konta aż z ośmiu różnych banków – to najszersza oferta na rynku.

Zobacz więcej
9 listopadalis 2020

Black Week - przygotuj się do największej wyprzedaży roku

-20% na wszystko, -60% extra, Mega Wyprzedaż, Super Okazje, Festiwal Wyprzedaży! Brzmi znajomo? Zaczyna się sezon na promocje i obniżki cen. Jest taki dzień w roku kiedy promocje i wyprzedaże mają swoją kumulację. Na ten dzień czekają miliony ludzi na całym świecie, a jest to Black Friday.

Zobacz więcej
2 listopadalis 2020

Biała lista podatników VAT w bankowości internetowej

Biała lista podatników VAT powstała po to, aby ułatwić przedsiębiorcom weryfikację kontrahenta i zwiększyć bezpieczeństwo transakcji.

Zobacz więcej
29 październikapaź 2020

Studencka wymiana wiedzy i doświadczeń

Możliwość rozwoju kompetencji interpersonalnych, szansa na pierwszą publikację naukową oraz wymiana wiedzy i doświadczeń – to wszystko oferuje studentom Ogólnopolska Sesja Studenckich Kół Naukowych.

Zobacz więcej
22 październikapaź 2020

Jak zacząć „przygodę” z inwestowaniem

Masz odłożoną pewną sumę pieniędzy i chcesz zacząć inwestować? Przedstawimy Ci kilka zasad, które warto zastosować przed wyborem konkretnych rozwiązań inwestycyjnych.

Zobacz więcej
19 październikapaź 2020

Przypominamy o fałszywych linkach w wiadomościach

Cyberprzestępstwa najczęściej zaczynają się od fałszywego linku. Możesz go dostać w wiadomości e-mail lub sms.

Zobacz więcej
19 październikapaź 2020

Jeszcze prostsza nawigacja w Santander internet

Uprościliśmy nawigację w serwisie. Zobacz, co nowego czeka na Ciebie w bankowości internetowej.

Zobacz więcej