Aktualności
Wybierz rokWybierz miesiąc
26 lipcalip 2021

Studencki Nobel 2021

Studencki Nobel to wyjątkowy ogólnopolski konkurs stypendialny, bo przygotowany przez studentów i dla studentów. Jego organizatorem od 12. lat jest Niezależne Zrzeszenie Studentów, mieliśmy przyjemność być partnerem strategicznym tegorocznej edycji.

Zobacz więcej
14 lipcalip 2021
Bezpieczeństwo

Oszustwo "na kupującego" - nie podawaj danych kart

Sprzedajesz coś przez OLX? Uważaj, możesz paść ofiarą ataku cyberprzestępców. Oszuści udają zainteresowanie zakupem i wysyłają sprzedawcom linki do fałszywych stron, na których rzekomo możesz odebrać płatność. W ten sposób przestępcy wyłudzają dane kart lub login i hasło do bankowości internetowej.

Zobacz więcej
12 lipcalip 2021
Nowość

Nowa Historia w Santander mobile

Już jakiś czas temu wprowadziliśmy zmiany w Historii w bankowości internetowej. Teraz przyszedł czas także na aplikację mobilną. Przyjrzeliśmy się dokładnie Waszym prośbom i wprowadziliśmy wiele usprawnień.

Zobacz więcej
6 lipcalip 2021

Rozwiń kompetencje miękkie z ESADE

Wartość kompetencji miękkich na rynku pracy stale wzrasta. Ich rozwijanie to długotrwały proces, a efekty tej pracy nie są mierzalne. Zacznij już dziś i dołóż kolejną cegiełkę do fundamentu swoich kompetencji miękkich – zarejestruj się na program rozwojowy z ESADE!

Zobacz więcej
1 lipcalip 2021

Zmieniamy nasze karty na pionowe i ekologiczne

Od 1 lipca rozpoczniemy wydawanie nowych kart. Zmieni się nie tylko wizerunek – lecz także ich  układ – pionowy. Bardzo ważną zmianą jest też to, że będziemy je produkować z plastiku pochodzącego w 85% z recyklingu. To duża zmiana dla klientów, ale także dla ochrony środowiska.

Zobacz więcej
28 czerwcacze 2021

Akademia eSailing Santander Universidades - wirtualne regaty

Jak zebrać pasjonatów żeglarstwa i eSportu w jednym miejscu? Odpowiedzią była Akademia eSailingu Santander Universidades, która w kwietniu zgromadziła ponad 100 uczestników webinarów i wirtualnych rozgrywek żeglarskich.

Zobacz więcej
16 czerwcacze 2021

Nauczaj innowacyjnie – program Innovation in Teaching

Jesteś pracownikiem dydaktycznym uczelni wyższej i chciałbyś podnieść swoje umiejętności oraz poznać metodologie niezbędne do wysokiej jakości, innowacyjnego nauczenia? Chcesz stale się rozwijać, aby praca na uczelni była pełna nowych możliwości?

Zobacz więcej
16 czerwcacze 2021

Aplikuj na Digital Training for Business Management

Kompetencje biznesowe są obecnie jednymi z najbardziej poszukiwanych na rynku pracy. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom przygotowaliśmy Stypendium Santander Skills | Digital Training for Business Management – IE University.

Zobacz więcej
10 czerwcacze 2021

Akademia Inwestowania Alternatywnego – czy warto inwestować?

Według badań przeprowadzonych przez CFA Society Poland, jedna trzecia studentów urodzonych w latach 1900-2000 aktywnie inwestuje. Spośród tych, którzy mają takie zamiary, ale jeszcze nie podjęli żadnych kroków, niemal połowa uważa, że nie ma obecnie dostatecznej wiedzy.

Zobacz więcej
17 majamaj 2021

Potwierdzanie płatności biometrią w Mobilnej autoryzacji

Jeśli korzystasz z Mobilnej autoryzacji, możesz teraz potwierdzać swoje płatności kartą w internecie, a także przelewy, które robisz w Santander internet, za pomocą odcisku palca (lub Face ID, jeśli korzystasz z urządzenia z systemem iOS).

Zobacz więcej