Szukaj na stronie

Aktualności

Zapoznaj się z komunikatami
o ostatnich wydarzeniach, zmianach i promocjach

Wybierz rokWybierz miesiąc
 • 23 kwietniakwi 2024

  Złoty Bank

  W najlepszym banku – Złotym banku

  Po raz trzeci zdobyliśmy tytuł „Złoty Bank” za najlepszą wielokanałową jakość obsługi w najważniejszej kategorii rankingu „Złoty Bankier 2024”. Od 6 lat zajmujemy miejsce na podium rankingu w kategorii głównej tj. wielokanałowa jakość obsługi.

  Zobacz więcej
 • 17 kwietniakwi 2024

  Konkurs - Fundacja

  Zasiej „EKO – zmianę” - konkurs Fundacji Santander

  W poniedziałek 22 kwietnia 2024 r. z okazji Międzynarodowego Dnia Ziemi odwiedź dowolną placówkę naszego banku i odbierz torebkę z nasionami kwiatów cynii daliowej.

  Zobacz więcej
 • 15 kwietniakwi 2024

  Szkolenia, które pomogą Ci się rozwijać

  Odkryj wyjątkową ofertę nauki i rozwoju zawodowego na Santander Open Academy. Czekają tam na Ciebie setki bezpłatnych szkoleń i materiałów edukacyjnych.

  Zobacz więcej
 • 5 kwietniakwi 2024

  Co powiesz na wizytę w Europejskim Banku Centralnym?

  Mamy przyjemność zaprosić Was do udziału w kolejnych Szkoleniach Santander. Tym razem mamy szkolenie idealne dla bankowców: Szkolenie Santander Wizyta studyjna w Europejskim Banku Centralnym we Frankfurcie i Europejski Certyfikat Bankowca EFCB 3E UEK 2024

  Zobacz więcej
 • 2 kwietniakwi 2024

  Nowości

  Wiosna z ofertą depozytową

  Wiosną warto patrzeć, jak nasze oszczędności rosną. Dlatego przygotowaliśmy nowe oferty depozytowe z myślą o różnych potrzebach oszczędzających.

  Zobacz więcej
 • 19 marcamar 2024

  Mamy najlepszą bankowość osobistą dla klientów zamożnych

  W rankingu Instytucja Roku ponownie zostaliśmy liderem w kategorii „Najlepsza bankowość osobista”. W badaniu doceniono naszą jakość obsługi dla klientów Santander Select.

  Zobacz więcej
 • 19 marcamar 2024

  Najlepsi w siedmiu kategoriach rankingu „Instytucja Roku”

  Zostaliśmy laureatem w siedmiu kategoriach tegorocznego rankingu „Instytucja Roku”, który organizuje Moje Bankowanie. Zdobyliśmy w sumie 41 statuetek – najwięcej spośród wszystkich badanych banków.

  Zobacz więcej
 • 15 marcamar 2024

  Zainwestuj w swoją wiedzę – inwestuj z głową!

  Odkryj tajniki inwestowania na giełdzie. Weź udział w Szkoleniu Santander Szkoła Giełdowa GPW & SGH 2024 i stwórz solidne fundamenty dla swojej finansowej przyszłości. Zgarnij jedno z 1000 miejsc.

  Zobacz więcej
 • 15 marcamar 2024

  Zapraszamy studentów do udziału w EconoMY! Challenge 2024! Do wygrania nawet 10 000 zł!

  Studiujesz i chcesz sprawdzić swoją wiedzę z ekonomii, finansów, giełdy, inwestowania? Dla mistrzów ekonomii wraz z Pulsem Biznesu przewidzieliśmy cenne nagrody. Weź udział w wielkim teście wiedzy ekonomicznej – EconoMY! Challenge 2024!

  Zobacz więcej
 • 11 marcamar 2024

  Nowość

  Nowy subfundusz – Santander Prestiż Spokojna Inwestycja

  Udostępniamy w naszej ofercie nowy subfundusz – Santander Prestiż Spokojna Inwestycja w ramach Santander Prestiż SFIO. Może to być rozwiązanie dla osób, które oczekują subfunduszu o niskim ryzyku, odpornego na wahania koniunktury.

  Zobacz więcej