Szukaj na stronie

Aktualności

Zapoznaj się z komunikatami
o ostatnich wydarzeniach, zmianach i promocjach

Wybierz rokWybierz miesiąc
 • 20 majamaj 2024

  Chcesz skutecznie prowadzić marketing w sieci?

  Chcesz poznać tajniki marketingu w internecie? Opanować platformę Meta (Facebook) Ads, dowiedzieć się jak efektywnie wykorzystać Google Ads, analizować dane w Google Analytic 4, a także czym jest SEO i wiele, wiele więcej? Aplikuj o Szkolenia Santander | Narzędzia Marketingu w internecie z Udemy.

  Zobacz więcej
 • 17 majamaj 2024

  Akademia Sztuk Pięknych w Łodzi rozpoczyna współpracę z Santander Bank Polska

  26 kwietnia odbyło się uroczyste podpisanie umowy o współpracy pomiędzy Akademią Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi a Santander Bank Polska S.A. Z ramienia uczelni umowę podpisał Rektor ASP dr hab. Przemysław Wachowski, natomiast Santander Bank Polska reprezentował Wojciech Leśniewski, Dyrektor Santander Universidades w Polsce.

  Zobacz więcej
 • 15 majamaj 2024

  Możesz złożyć wniosek o wakacje kredytowe 2024

  Od 15 maja 2024 roku będziemy przyjmować na podstawie przepisów prawa wnioski o tzw. wakacje kredytowe. Jeśli spełniasz wymagania ustawowe, możesz zawiesić spłacanie kredytu hipotecznego nawet dla 4 rat w tym roku.

  Zobacz więcej
 • 15 majamaj 2024

  Poznaj Santander Open Academy

  Nasza globalna platforma edukacyjna Santander Scholarships, to teraz Santander Open Academy. Jest ona bardziej intuicyjna i dostosowana do potrzeb użytkowników.

  Zobacz więcej
 • 6 majamaj 2024

  Odkryj ChatGPT na nowo!

  Korzystasz ze sztucznej inteligencji? A może chcesz lepiej poznać jej tajniki, aby efektywnie wykorzystywać ją w życiu codziennym? Aplikuj na Szkolenie Santander | Learn ChatGPT 2024 i zdobądź nowe umiejętności.

  Zobacz więcej
 • 6 majamaj 2024

  Rozwiń swoje umiejętności biznesowe z Harvard Business School Publishing

  Mamy dla Ciebie wyjątkową propozycję szkolenia, które zapewnia kompleksową wiedzę potrzebną w biznesie. Zdobędziesz wiedzę i odpowiednie narzędzia do rozwoju kariery w swoim miejscu pracy, wszystko zaprojektowane od najlepszych ekspertów.

  Zobacz więcej
 • 29 kwietniakwi 2024

  Majówka 2024 - jak działamy

  2 maja (w czwartek) - nasze oddziały i placówki partnerskie będą nieczynne. Zapraszamy do korzystania z naszej aplikacji mobilnej i bankowości internetowej.

  Zobacz więcej
 • 23 kwietniakwi 2024

  Złoty Bank

  W najlepszym banku – Złotym banku

  Po raz trzeci zdobyliśmy tytuł „Złoty Bank” za najlepszą wielokanałową jakość obsługi w najważniejszej kategorii rankingu „Złoty Bankier 2024”. Od 6 lat zajmujemy miejsce na podium rankingu w kategorii głównej tj. wielokanałowa jakość obsługi.

  Zobacz więcej
 • 17 kwietniakwi 2024

  Konkurs - Fundacja

  Zasiej „EKO – zmianę” - konkurs Fundacji Santander

  W poniedziałek 22 kwietnia 2024 r. z okazji Międzynarodowego Dnia Ziemi odwiedź dowolną placówkę naszego banku i odbierz torebkę z nasionami kwiatów cynii daliowej.

  Zobacz więcej
 • 15 kwietniakwi 2024

  Szkolenia, które pomogą Ci się rozwijać

  Odkryj wyjątkową ofertę nauki i rozwoju zawodowego na Santander Open Academy. Czekają tam na Ciebie setki bezpłatnych szkoleń i materiałów edukacyjnych.

  Zobacz więcej