Uważaj na telefony od oszustów! Przestępcy wyłudzają poufne dane poprzez rozmowę telefoniczną. Więcej na naszej stronie >

Kredyty gotówkowe i hipoteczne
Chcę pożyczyć
min.
max.
Rozkładam spłatę na
raty miesięczne
rat miesięcznych
rat
Ile masz lat?
lat
lat
lat
Rata miesięczna
RRSO
%

Przykład reprezentatywny
Dla Oferty kredytu gotówkowego udzielonego za pośrednictwem usług Santander internet/ aplikacji Santander mobile Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 11,25%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów): 12 468,37 zł, całkowita kwota do zapłaty: 16 816,60 zł, oprocentowanie zmienne w skali roku: 7,20% (stanowi sumę wartości stopy referencyjnej NBP, która od dnia 29.05.2020 r. wynosi 0,1% i marży banku w wysokości 7,10 p.p.), całkowity koszt kredytu: 4 348,23 zł (w tym: prowizja 1 231,63 zł, odsetki 3 116,60 zł), umowa zawarta na okres 70 miesięcy, 69 miesięcznych rat równych w wysokości 240,49 zł, ostatnia rata w wysokości 222,79 zł. Kalkulacja na dzień 1.04.2021 r. na reprezentatywnym przykładzie.

Wybrane filtry(0)Rozwiń filtry
Cel:
spłaty:

Kredyt w Santander Bank Polska to

 • Różne cele kredytowania
  Różne cele kredytowania

  Skup się na tym, co dla Ciebie najważniejsze – bez troski o przyszłość finansową swoją i swojej rodziny. Na co możesz przeznaczyć dodatkowe środki z kredytu? Na swoje marzenia i cele – spłatę bieżących zobowiązań lub od dawna odkładane plany

 • Proste zasady
  Proste zasady

  O kredyt gotówkowy możesz ubiegać się w oddziale lub przez telefon. A co najlepsze – wniosek możesz też złożyć z każdego miejsca, w którym masz dostęp do internetu, czyli w bankowości internetowej lub mobilnej. Gotówka może pojawić się na Twoim koncie nawet w 60 sekund od złożenia wniosku!

 • Wiele promocyjnych ofert
  Wiele promocyjnych ofert

  Dla nowych i obecnych klientów przygotowaliśmy atrakcyjne promocje! W Santander Bank Polska możesz wybrać kredyt gotówkowy skrojony na miarę potrzeb – bez zbędnych formalności, na to, czego najbardziej potrzebujesz.

Rozliczenie kosztów kredytu

 • Rozliczenie części prowizji za udzielenie kredytu w wyniku wcześniejszej całkowitej spłaty kredytu konsumenckiego

  Więcej

 • Informacja dla klientów o roliczeniu kosztów kredytu konsumenckiego

  Więcej

Wsparcie przy wyborze kredytu

Skontaktuj się z nami, jak chcesz

Wideo lub audio

Infolinia

24 h

Zostaw numer

W oddziale

Bank Porad - bankuj lepiej

Dowiedz się, jak skuteczniej zarządzać swoimi finansami i korzystać z produktów bankowych


Organizatorem Programu jest Visa Europe Services Inc. Ogólne warunki korzystania z Programu Visa Oferty oraz Regulamin Programu Visa Oferty dostępne są na stronie www.visaoferty.pl.
Organizatorem programu Mastercard Priceless Specials jest Mastercard Europe SA. Ogólne warunki korzystania, Regulamin Programu, zasady zbierania punktów, katalog nagród, pełna lista partnerów dostępne są na stronie mastercard.pl/specials.