Szukaj na stronie

Western Union

Przekazy pieniężne

 

Dokumenty

Opłaty za wysłanie przekazów w serwisie Santander internet

 

Sprawdź jak prosta i wygodna jest obsługa przekazów WesternUnion w Santander internet

 

Regulamin usługi przekazu pieniężnego WU

Informacje

 • Promocja dotycząca wysyłki przekazów do Gruzji

  Informujemy, że Western Union wprowadził zmiany dotyczące wysłania w bankowości elektronicznej przekazów do Gruzji - dla przekazów z kwotą powyżej 1000 złotych opłata wynosi 2 % od kwoty przekazu. Promocja obowiązuje do odwołania.

  Pozostałe opłaty pozostają bez zmian. Szczegóły w tabeli "Opłat w Santander internet" Więcej

 • Promocja dotycząca wysyłki przekazów do Ukrainy

  Od 15 marca 2023 r. Western Union wprowadził zmiany dotyczące wysyłania w bankowości elektronicznej przekazów do Ukrainy:

  • brak opłat - promocja przedłużona do 15 stycznia 2024 roku,
  • dodanie euro jako waluty odbioru.
 • Zablokowanie możliwości wysyłki przekazów do Rosji i Białorusi

  Informujemy, że od 21 marca 2022 r. Western Union zablokował wysyłanie przekazów do Rosji i Białorusi.

 • Ograniczenie dotyczące walut odbioru w Santander internet

  Od 3 kwietnia 2020 r. Western Union wprowadził ograniczenia dotyczące walut odbioru przekazów w bankowości elektronicznej. Wszystkie transakcje w Polsce mogą być odebrane tylko w polskich złotych. Odbiór w dolarach i w euro został zablokowany.

 • Ograniczenie odbioru przekazów w Santander internet

  Od 18 lutego 2018 r. Western Union zablokował możliwość odbioru przekazów w bankowości elektronicznej dla przekazów wysłanych z krajów: Stany Zjednoczone, Kanada, Australia.

Masz pytania? 

Skontaktuj się z infolinią Santander Bank Polska dedykowaną Western Union

800 240 240 

Od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 17:00
(opłata według cennika operatora)

Infolinia 1 9999, opłata za połączenie zgodna z taryfą danego operatora.

Przekazy pieniężne Western Union są dostępne w usługach Santander online, dla klientów, którzy zawarli z bankiem umowę usług Santander online dla klientów indywidualnych. Santander online to usługa bankowości elektronicznej(Santander internet/mobile), usługa bankowości telefonicznej (Santander telefon). Słowniczek pojęć i definicji dotyczących usług reprezentatywnych, wynikających z rozporządzenia Ministra Rozwoju i Finansów z dnia 14 lipca 2017 r. w sprawie wykazu usług reprezentatywnych powiązanych z rachunkiem płatniczym, dostępny jest na stronie www.santander.pl/PAD oraz w placówkach banku.

Santander Bank Polska S.A. jest agentem Western Union. Więcej informacji o usłudze, w tym informacje o opłatach, uzyskają Państwo pod numerem infolinii Santander Bank Polska dedykowanej usłudze WU 800 240 240 – od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 17:00 (opłata zgodna z taryfą danego operatora). Szczegóły oferty Santander Bank Polska, informacja o opłatach i prowizjach dostępne są na santander.pl. Stan na 01.06.2019