Szukaj na stronie
Ilustracja aplikacji bankowej Santander mobile z włączonym ekranem powitalnym
Aplikacja Santander mobile

Pomaga w codziennych sprawach

Kredyty

Wybrane filtry(0)
Cel:
spłaty:

Kredyty gotówkowe(5)

 • W ofercie standardowej

  Kredyt gotówkowy online

  Teraz 0% prowizji za udzielenie kredytu online do 150 000 zł
  RRSO 18,96%

 • W ofercie standardowej

  Kredyt konsolidacyjny

  Teraz w ofercie stałej nie płacisz prowizji. Połącz swoje kredyty i spłacaj jedną wygodną ratę | RRSO 18,95%

 • Kredyt w rachunku płatniczym

  Zyskaj szybki dostęp do dodatkowej gotówki na niespodziewane wydatki.
  RRSO 21,36%

 • Kredyt gotówkowy

  Dodatkowe pieniądze na realizację planów.
  RRSO 24,69%

 • Kredyt gotówkowy z EKO ofertą

  Realizuj swoje EKO plany i sprawdź, jak odzyskać zwrot prowizji.
  RRSO 18,55%

Kredyty i pożyczki hipoteczne(3)

 • Kredyt mieszkaniowy

  Mieszkaj na swoim – dopasuj kredyt do swoich potrzeb

 • Pożyczka hipoteczna

  Wykorzystaj pieniądze na dowolny cel – dopasuj pożyczkę do swoich potrzeb

 • Bezpieczny kredyt 2%

  Kredyt mieszkaniowy w programie Pierwsze Mieszkanie

Kredyt w Santander Bank Polska to:

 • Różne cele kredytowania

  Skup się na tym, co dla Ciebie najważniejsze – bez troski o przyszłość finansową swoją i swojej rodziny. Na co możesz przeznaczyć dodatkowe środki z kredytu? Na swoje marzenia i cele – spłatę bieżących zobowiązań lub od dawna odkładane plany

 • Proste zasady

  O kredyt gotówkowy możesz ubiegać się w oddziale lub przez telefon. A co najlepsze – wniosek możesz też złożyć z każdego miejsca, w którym masz dostęp do internetu, czyli w bankowości internetowej lub mobilnej. Gotówka może pojawić się na Twoim koncie nawet w 60 sekund od złożenia wniosku!

 • Wiele promocyjnych ofert

  Dla nowych i obecnych klientów przygotowaliśmy atrakcyjne promocje! W Santander Bank Polska możesz wybrać kredyt gotówkowy skrojony na miarę potrzeb – bez zbędnych formalności, na to, czego najbardziej potrzebujesz.

Bank Porad - bankuj lepiej

Dowiedz się, jak skuteczniej zarządzać swoimi finansami i korzystać z produktów bankowych


Organizatorem programu Mastercard Priceless Specials jest Mastercard Europe SA. Ogólne warunki korzystania, Regulamin Programu, zasady zbierania punktów, katalog nagród, pełna lista partnerów dostępne są na stronie www.bezcennechwile.plUruchomi się w nowym oknie

Przykład reprezentatywny kredytu gotówkowego online
Dla oferty kredytu gotówkowego online udzielonego za pośrednictwem usług aplikacji Santander mobile/Santander internet Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 18,96%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów): 12 800 zł, całkowita kwota do zapłaty: 20 380,14 zł, oprocentowanie zmienne w skali roku: 17,49%, całkowity koszt kredytu: 7 580,14 zł (w tym: prowizja 0 zł, odsetki 7 580,14 zł), umowa zawarta na okres 69 miesięcy, 68 miesięcznych raty równy w wysokości 295,41 zł, ostatnia rata w wysokości 292,26 zł. Kalkulacja na dzień 16.04.2024 r. na reprezentatywnym przykładzie.

Przykład reprezentatywny kredytu na konsolidację online
Dla oferty kredytu na konsolidację online udzielonego za pośrednictwem usług Santander internet/aplikacji Santander mobile Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 18,95%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów): 45 900 zł, całkowita kwota do zapłaty: 80 803,91 zł, oprocentowanie zmienne w skali roku: 17,49%, całkowity koszt kredytu: 34 903,91 zł (w tym: prowizja 0 zł, odsetki 34 903,91 zł), umowa zawarta na okres 86 miesięcy, 85 miesięcznych rat równych w wysokości 939,75 zł, ostatnia rata w wysokości 925,16 zł. Kalkulacja na dzień 16.04.2024 r. na reprezentatywnym przykładzie.