Szukaj na stronie
Ilustracja aplikacji bankowej Santander mobile z włączonym ekranem powitalnym
Aplikacja Santander mobile

Pomaga w codziennych sprawach

Spokojna Hipoteka

Pomyśl o ubezpieczeniu na życie do kredytu hipotecznego

Kredyt hipoteczny to zobowiązanie na wiele lat, a już dziś możesz zabezpieczyć jego spłatę, gdyby Ciebie zabrakło. Skorzystaj z ochrony ubezpieczeniowej i nie martw się o przyszłość swoich bliskich.

Dzięki ubezpieczeniu:

 • możesz zwiększyć poczucie bezpieczeństwa finansowego swoje i bliskich. Jeżeli Ciebie zabraknie, Twoi bliscy mogą otrzymać finansowe wsparcie, które mogą przeznaczyć na spłatę Twojego kredytu hipotecznego
 • zyskasz ochronę ubezpieczeniową od następnego dnia po zawarciu umowy ubezpieczenia ale nie wcześniej niż w dniu, w którym uruchomimy kredyt hipoteczny

Zakres ochrony

 • Ubezpieczenie na życie Spokojna Hipoteka, to ochrona na wypadek Twojej śmierci.
 • Jeśli bierzesz kredyt ze współkredytobiorcą, to będzie on mógł również skorzystać z ochrony na podstawie odrębnej umowy ubezpieczenia.

 

Dowiedz się więcej o ubezpieczeniu Spokojna Hipoteka

Jak kupić ubezpieczenie

 • Przyjdź do oddziału

  Odwiedź wybraną przez Ciebie placówkę Santander Bank Polska

 • Zapytaj o szczegóły

  Opowiedz doradcy o swoich potrzebach ubezpieczeniowych.

 • Kup ubezpieczenie

  Ochrona rozpocznie się od następnego dnia po zawarciu umowy ubezpieczenia, ale nie wcześniej niż w dniu, w którym uruchomimy kredyt hipoteczny.

Jak zgłosić roszczenie?

 • Zadzwoń pod numer 801 888 188 lub 22 557 44 71
  (Koszt połączenia jest zgodny z taryfą operatora).

  Infolinia działa od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-18.00.

Polecamy

Sprawdź inne produkty z naszej oferty

Ochronę ubezpieczeniową w ramach Umowy ubezpieczenia Spokojna Hipoteka świadczy Santander Allianz Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie S.A. (Santander Allianz TUŻ). Szczegółowe informacje, w tym Ogólne Warunki Ubezpieczenia (OWU) Spokojna Hipoteka, które określają m.in. zakres ubezpieczenia, zasady odstąpienia oraz wypowiedzenia umowy ubezpieczenia, wyłączenia lub ograniczenia odpowiedzialności ubezpieczyciela, Dokument zawierający informacje o produkcie ubezpieczeniowym i Informacje dodatkowe, dostępne są w placówkach Santander Bank Polska S.A. (bank) oraz na santander.allianz.pl Uruchomi się w nowym oknie. Informacja o wysokości należnej składki ubezpieczeniowej dostępna jest w placówkach banku. Bank jest agentem ubezpieczeniowym Santander Allianz TUŻ. Bank jest wpisany pod nr 11135943/A do rejestru pośredników ubezpieczeniowych, który prowadzi KNF. Infolinia 1 9999 (lub +48 61 81 1999, dla osób które dzwonią z zagranicy) - opłata zgodna z taryfą danego operatora. Stan na 21.05.2022 r.