Ilustracja - Para siedzi na sofie w domu i szuka informacji o tematyce finansowej w internecie
Wybrane filtry(0)Rozwiń filtry
Interesują mnie:
Artykuły dla:

Jak kupić mieszkanie?

Wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej. Zakup czterech kątów jest często największą inwestycją, na jaką decydujemy się w życiu. Zastanawiasz się, od czego zacząć? Przeczytaj koniecznie ten artykuł.

O bankowości piszemy prosto

 • ikona uśmiechniętej kartki

  Informacji ze świata finansów wokół nas jest mnóstwo

  W dzisiejszych czasach ‘rynek finansowy’ oferuje niezwykle szeroką gamę produktów, których znajomość pozwala dokonywać nam świadomych wyborów i odnosić korzyści, nie tylko finansowe. Z naszego poradnika dowiesz się między innymi: jak działa karta kredytowa i jak z niej korzystać, żeby nie wprowadzić się w problemy finansowe, kiedy warto założyć konto dziecku i jak nauczyć je oszczędzania, jakie są zalety korzystania z terminala płatniczego, ile czasu idzie przelew, czy też jak poradzić sobie z zajęciami egzekucyjnymi.

 • ikona gwiazdy

  Odkryjesz tutaj praktyczne informacje i porady

  Edukacja dotycząca zarządzania finansami i korzystania z produktów bankowych wciąż jest tematem tabu. W Banku Porad znajdziesz praktyczne wskazówki i porady, które będziesz mógł wykorzystać w codziennym życiu. Co warto wiedzieć i na co zwrócić szczególną uwagę przy wyborze konkretnego produktu bądź rozwiązania, aby było najkorzystniejsze dla Ciebie. 
  Wytłumaczymy, co kryje się pod takimi pojęciami, jak: dyrektywa PSD2, agregacja kont, otwarta bankowość czy PPK. Naprawdę warto!

Materiały w Banku Porad mają charakter edukacyjny i nie stanowią opisu oferty banku.