Najczęściej wyszukiwane:

Bank porad - blog

Podpowiadamy, jak ułatwić sobie codzienność

Co nowego u nas

Promocja

Otwórz Konto Max oszczędnościowe

z promocyjnym oprocentowaniem
8% w skali roku 

O tym się mówi

Konto bankowe na selfie - co to znaczy i jak je założyć

 przeczytasz w 4 minuty

Szukasz prostych, szybkich i intuicyjnych rozwiązań na etapie przeglądania ofert kont bankowych? Jedną z ciekawszych opcji na rynku jest konto na selfie. Czym jest? Jak założyć konto w banku na selfie? Garść praktycznych informacji na ten temat w naszym artykule.

Czytam

Kredyt gotówkowy czy karta kredytowa? Jakie rozwiązanie kredytowe online wybrać?

 przeczytasz w 4 minuty

Nowszy samochód, większy telewizor albo remont domu czy mieszkania? Jeśli jedyną kwestią, która Cię ogranicza, są pieniądze, to mamy dla Ciebie zbiór najważniejszych informacji, które pomogą Ci zdecydować, czego potrzebujesz.

Czytam

Bezpieczne zakupy i płatności w Internecie

 przeczytasz w 19 minut

Zakupy w internecie mają wiele zalet, są szybkie, oszczędzasz czas i często pieniądze. Niosą również ze sobą wiele pułapek i niebezpieczeństw. Sprawdź jak bezpiecznie robić zakupy online i jak za nie płacić.

Czytam

Zaoszczędzi się samo? Sprawdź funkcje automatycznego oszczędzania

 przeczytasz w 3 minuty

Obecna sytuacja na rynku finansowym i skutki pandemii sprawiły, że poważnie podchodzimy do oszczędzania. Aby utrzymać budżet domowy  w ryzach, możesz skorzystać z automatycznego oszczędzania. Zobacz, na czym ono polega i jak z niego korzystać.

Czytam

Karta kredytowa na wszelki wypadek

 przeczytasz w 16 minut

Karta kredytowa daje prawdziwy komfort i bezpieczeństwo. Dzięki niej masz dostęp do pieniędzy, po które możesz sięgnąć w każdej chwili. Oczywiście w ramach ustalonego wcześniej limitu kredytowego. Zobacz jak działa i jak z niej korzystać.

Czytam

Z Autopay w aplikacji nie stoisz na bramkach na autostradzie

 przeczytasz w 5 minut

Nie chcesz stać w kolejkach przy autostradowych bramkach? Jednak w wakacje, długie weekendy czy święta kierowcy tracą czas w korkach. Tworzą się one tam, gdzie pobierane są opłaty za przejazd. Na szczęście możesz tego uniknąć! Skorzystaj z usługi Autopay w aplikacji Santander mobile.

Czytam

Jak zacząć oszczędzać pieniądze

 przeczytasz w 4 minuty

Pamiętasz świnkę skarbonkę? Każda kolejna moneta przybliżała nas do wymarzonej rzeczy. Oszczędzanie to nawyk, które warto w sobie pielęgnować. Dodatkowe pieniądze na koncie oszczędnościowym lub lokacie, to nie tylko pieniądze. To Twoje bezpieczeństwo. Czy wiesz jak zacząć oszczędzać pieniądze?

Czytam

Jak oszczędzać pieniądze? 5 sposobów na oszczędzanie bez wyrzeczeń

 przeczytasz w 4 minuty

Chcesz mieć oszczędności? To oszczędzaj. Łatwo powiedzieć. Ale jak skutecznie oddzielać pieniądze do oszczędzania od swoich wydatków? Poznaj Joannę, zajętą mamę dwójki dzieci. Zobacz, co pomaga jej trzymać porządek w finansach, jak w dobrze poukładanej szafie.

Czytam

Jak kupić mieszkanie na kredyt?

 przeczytasz w 4 minuty

Wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej. Dla jednych spokój i bezpieczeństwo, a dla innych rodzinne ciepło. Zakup mieszkania na kredyt umożliwi Ci realizację swoich marzeń o własnych czterech kątach. Przygotowaliśmy wskazówki, które przybliżą Cię do realizacji tych planów.

Czytam

Nie daj się cyberprzestępcom.
Poznaj ich metody

 przeczytasz w 3 minuty

Coraz chętniej korzystamy z internetu. Każdy z nas może stać się ofiarą cyberprzestępców, którzy mogą nam ukraść tożsamość, włamać się na konto bankowe czy też zainstalować złośliwe oprogramowanie. Przeczytaj, jak nie dać się cyberprzestępcom?

Czytam

Jak zacząć korzystać z bankowego Kantoru

 przeczytasz w 4 minuty

Wymieniasz waluty przed każdym wyjazdem? Nie musisz już jechać do kantoru, czy porównywać kursów walut. Wszystko, czego potrzebujesz, znajdziesz w naszej aplikacji. Wymieniaj walutę zdalnie - na tych samych warunkach w kraju i za granicą.

Czytam

Weryfikacja Twojej tożsamości online - czyli czym jest usługa mojeID i jak umożliwi Ci realizację formalności online

 przeczytasz w 6 minut

Coraz więcej usług możesz zawrzeć bez wychodzenia z domu. Z usługą mojeID zrealizujesz formalności związane m.in z zawieraniem umów na odległość - umowę o abonament telewizyjny, wykup pakietu medycznego czy zakup ubezpieczenia na życie. Wystarczy, że wcześniej potwierdzisz swoją tożsamość.

Czytam

    

   O tym piszemy

   #podroze#bezpieczenstwo#ekoSantander#eUrzad#inwestowanie#nastolatki#oszczedzanie#studenci

   Czytaj, oglądaj, słuchaj. Poznaj nasze podpowiedzi o finansach

   Dziś, gdy dociera do nas zbyt dużo informacji, czujemy się przytłoczeni. Często nie wiemy, czy to co czytamy, czy oglądamy jest w 100% prawdą. Ważne, by mieć dostęp do rzetelnych i sprawdzonych informacji, które dostarczą nam wyczerpujące odpowiedzi na nasze pytania. Nasz blog - bank porad o finansach rozwieje Twoje wątpliwości i dostarczy informacje, które pomogą Ci podejmować decyzje.

   Jakie konto bankowe wybrać, ile idzie przelew, jak zacząć oszczędzać? Na te i wiele innych pytań odpowiadamy w banku porad. Znajdziesz tu informacje jak zarządzać umiejętnie swoim budżetem domowym, jak oszczędzać, inwestować, pożyczać pieniądze. Wszystko po to, by ułatwić Ci codzienne korzystanie z pieniędzy. Szukaj tu nowości, które udostępniamy czasowo oraz stałych rozwiązań. Nasze podpowiedzi tłumaczą rzeczywistość dla początkujących i prawdziwych rekinów finansowych!