Najczęściej wyszukiwane:

Co nowego w bankowości mobilnej i internetowej

21 września 2020

Za nami pracujący weekend – przygotowaliśmy dla Ciebie kilka nowości. Zobacz, co czeka na Ciebie w bankowości mobilnej i internetowej.

Odświeżony wygląd bankowości internetowej
Zależy nam na przejrzystym i nowoczesnym wyglądzie naszych usług mobilnych i internetowych, dlatego co jakiś czas wprowadzamy zmiany.
Tym razem zmieniliśmy kolor przycisku Zaloguj się na santander.pl – nadal znajdziesz go w prawym górnym rogu. Na stronie logowania dodaliśmy nowy komunikat bezpieczeństwa, a wewnątrz serwisu odświeżyliśmy wygląd kolejnych stron produktowych.

Zmieniona zakładka Historia i nowa metoda odzyskiwania hasła
Stopniowo uruchamiamy nowy widok zakładki Historia w bankowości internetowej. Nie musisz już przechodzić między stronami, aby sprawdzić kolejne transakcje – wystarczy, że przewiniesz stronę w dół. Na początek zmiana trafi do ok. 10% naszych klientów – zaloguj się do serwisu i sprawdź, czy jesteś wśród nich. Pozostali nową Historię zobaczą w kolejnych tygodniach.
Udostępniliśmy też nową metodę odzyskiwania hasła do bankowości internetowej. Teraz łatwo ustawisz nowe hasło, odpowiadając poprawnie na pytania weryfikacyjne. Sprawdź szczegóły na stronie

Już za chwilę mobilne przelewy walutowe do zdefiniowanych odbiorców
W miniony weekend wprowadziliśmy też usprawnienia w mobilnych przelewach walutowych w aplikacji Santander mobile. Dodaliśmy możliwość wyboru odbiorcy ze zdefiniowanej listy. Nową funkcjonalność zobaczysz w swojej aplikacji już za kilka dni. Więcej informacji o nowościach w bankowości mobilnej i internetowej znajdziesz na stronie