Szukaj na stronie

Niecodzienna moc codziennego bankowania

16 września 2020

Od 14 września do 5 października, możecie zaangażować się w naszą akcję pomocową „poMOC jest w nas”. Tym razem, dzięki codziennemu bankowaniu, pomożemy wybranym ośrodkom onkologicznym dla dzieci w całej Polsce.

Na czym polega akcja

Od 14 września do 5 października 2020 z każdej transakcji BLIK, czyli m.in. przelewy na telefon, wypłaty z bankomatu, zakupy przy użyciu BLIK, przekazujemy 5 gr na zakup sprzętu medycznego dla 10 polskich ośrodków onkologicznych dla dzieci. 

 

Jak korzystać z BLIKA

Pomaganie jest dziecinne proste, jak BLIK

Dowiedz się więcej o BLIKU Uruchomi się w nowym oknie.

 

Dlaczego wrzesień

Wrzesień jest miesiącem świadomości nowotworów wieku dziecięcego. W ciągu roku w Polsce diagnozuje się aż 1 200 nowych zachorowań na nowotwory u dzieci. Pomimo ciągłego rozwoju medycyny oraz świadomości społeczeństwa, to druga pod względem częstotliwości występowania przyczyna śmierci u najmłodszych.

 

Partner merytoryczny

Fundacja „Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową”

Każdego roku w Polsce diagnozuje się ok. 1200 nowych przypadków nowotworów u najmłodszych pacjentów. Każdy mały wojownik ma swoją własną, niepowtarzalną historię. Zazwyczaj pełną strachu o życie, ale w 80% przypadków są to szczęśliwe zakończenia. Wczesne zdiagnozowanie choroby nowotworowej może radykalnie zwiększyć szansę na skuteczne wyleczenie chorego dziecka i znacząco zmniejszyć odsetek niepowodzeń w terapii onkologicznej. Ogromnie się cieszę, że Santander Bank Polska razem z Fundacją Santander angażują się w pomoc i budowanie świadomości o nowotworach u dzieci. To niezwykle ważny temat i wierzę, że Klienci banku przyłączą się do tej akcji. - Prof. dr hab. Alicja Chybicka, Kierownik Kliniki Transplantacji Szpiku, Onkologii i Hematologii Dziecięcej „Przylądek Nadziei".

 

Jak można pomóc

Każdy z Was oprócz codziennego BLIKOWANIA może wesprzeć akcję wpłacając dowolna kwotę na konto Fundacji 21 1090 1056 0000 0001 4683 4290

Szczegóły akcji, licznik oraz regulamin znajdziecie na stronie Uruchomi się w nowym oknie.