Najczęściej wyszukiwane:

Sprawdź, co nowego dla Ciebie mamy

Z tego możesz korzystać

Nowość

Przelewy z kont z innych banków w aplikacji mobilnej

Dotychczas, w ramach otwartej bankowości, można było wysyłać przelewy z rachunków w innych bankach w bankowości internetowej. Teraz przelewy z kont w innych bankach zlecisz także za pomocą aplikacji Santander mobile. Więcej informacji o otwartej bankowości znajdziesz tutaj.

Nowość

Dodatkowe funkcje w Historii

W Historii zobaczysz teraz informację o powodzie odrzucenia transakcji, a także dodatkowe opcje – dodaliśmy przyciski przekierowujące bezpośrednio do potrzebnych Ci opcji.

Nowość

Nowa zakładka Rachunek maklerski w menu głównym

W bankowości internetowej udostępniliśmy nową zakładkę Rachunek maklerski. Jeśli inwestujesz już w Santander Biuro Maklerskie, w tym miejscu umożliwimy Ci przejście do serwisu Inwestor online bez dodatkowego logowania. Możemy jedynie wymagać autoryzacji smsKodem, w zależności od Twoich ustawień. Jeśli nie masz jeszcze rachunku maklerskiego w Santander Biuro Maklerskie – tutaj masz możliwość jego otwarcia.

Nowość

Uproszczony formularz przelewów podatkowych

Dużo łatwiej wypełnisz dane do przelewów podatkowych – tak, jak w aplikacji mobilnej. Zobaczysz łatwiejszą formatkę do przelewów podatkowych i uproszczony język komunikatów pomocniczych (tooltipów).

Nowość

Mobilny podpis zmienił się w Mobilną autoryzację

Zmieniliśmy nazwę - Mobilny podpis na Mobilna autoryzacja. Poza tym wszystko  działa tak samo. Dowiedz się więcej o Mobilnej autoryzacji.

Nowość

Wyższe limity przelewów walutowych w aplikacji mobilnej

Dodaliśmy możliwość zrobienia przelew walutowy w aplikacji mobilnej do kwoty, którą ustawisz sobie w limicie przelewów w Santander internet (maksymalnie 10 000 zł).

Nowość

Gdy zapomnisz hasła

Zdarza Ci się zapomnieć hasła do bankowości internetowej? Zmienisz je na nowe w serwisie, przed zalogowaniem do bankowości internetowej. Jeśli chcesz korzystać z tej metody, odpowiedz już teraz na kilka pytań weryfikacyjnych. Zrobisz to w zakładce Ustawienia -> Bezpieczeństwo. Zapamiętamy Twoje odpowiedzi, a gdy zapomnisz hasła, zapytamy Cię o nie ponownie, aby się upewnić, że to na pewno Ty. Chcesz wiedzieć więcej? Zajrzyj tutaj.
 

Nowość

Odświeżony wygląd serwisu

Wprowadzamy kilka zmian w wyglądzie bankowości internetowej – zobaczysz je zarówno przed zalogowaniem, jak i wewnątrz serwisu. Zmieniamy kolor przycisku Zaloguj się na stronie santander.pl oraz komunikat o bezpieczeństwie na stronie logowania do Santander internet. Odświeżamy także układ kolejnych stron produktowych, które są dostępne po zalogowaniu.  

 

Nowość

Nowy wygląd Historii

W bankowości internetowej udostępniamy zmienioną zakładkę Historia. Przeglądanie Twoich wpływów i wydatków staje się szybsze i łatwiejsze. Kolejne transakcje będą się pojawiać, gdy zaczniesz przewijać stronę w dół. 

Nowość

Uproszczona nawigacja

Zmieniamy nazwę zakładki Twoje produkty na Finanse. W nowej zakładce Finanse znajdziesz Pulpit, informacje o swoich kartach, kredytach i ubezpieczeniach, a także Poradnik cenowy. Chcesz skorzystać ze zwrotów za rachunki lub dodać kolejny rachunek do zwrotów? Do informacji o zwrotach za rachunki przejdziesz z Pulpitu i ze strony swojego konta. 
 

Nowość

Nowe funkcje w mobilnych przelewach walutowych 

W aplikacji Santander mobile możesz zrobić przelew walutowy do dowolnej osoby, także poza Unią Europejską. Do wyboru masz 24 waluty. Nową opcję znajdziesz w menu Płatności -> Na rachunek walutowy obcy. Możesz uzupełnić dane do przelewu ręcznie lub wybrać odbiorcę z listy. Maksymalna kwota przelewu walutowego w aplikacji to 10 000 zł.

Nowość

Przelewy z kont z innych banków

Dotychczas można było tylko dodawać konta z innych banków w ramach otwartej bankowości. Teraz czas także na inicjowanie płatności. Zyskujesz nie tylko pełen obraz Twoich finansów w jednym miejscu, ale także zlecasz przelewy z dodanych kont. Inicjowanie płatności udostępniamy w bankowości internetowej. Więcej informacji o otwartej bankowości znajdziesz tutaj.

Załóż konto dziecku

Jesteś rodzicem, a Twoje niepełnoletnie dziecko ma co najmniej 13 lat? Załóż mu konto za pomocą swojej bankowości internetowej. Dziecko otrzyma dostęp do Santander internet i będzie mogło korzystać z aplikacji Santander mobile. A Ty będziesz widzieć jego konto w swojej bankowości internetowej, ale zdalnie nic nie zrobisz w jego imieniu.

Nowe strony produktowe

W bankowości internetowej kliknij na Pulpicie w konto lub kartę, a przejdziesz do zupełnie nowej strony. Znajdziesz na niej informacje o Twoim produkcie oraz linki do czynności, które w ramach tego produktu mogą Ci być potrzebne. Na początek udostępniamy takie strony dla kont osobistych i walutowych oraz kart debetowych i kredytowych.

Nowy wygląd

Zmieniamy wygląd i układ Pulpitu oraz zakładki Oferta banku w bankowości internetowej. Na Pulpicie znajdziesz teraz informacje o Twoich kartach, a najważniejsze funkcje będziesz mieć zawsze pod ręką.

Nowa nawigacja

Chcemy zapewnić Ci szybki i wygodny dostęp do funkcji aplikacji Santander mobile, z których często korzystasz. Dlatego główne menu przenosimy na dół ekranu telefonu. Dzięki temu w zasięgu Twojego kciuka znajdują się płatności, kontakt i oferta.

Mobilne przelewy walutowe

W aplikacji Santander mobile możesz już zrobić przelew walutowy do dowolnej osoby, także poza Unią Europejską. Do wyboru masz 24 waluty. Nową opcję znajdziesz w nowym menu Płatności -> Na rachunek walutowy obcy.

Kantor Santander pracuje bez przerwy

Od teraz, w promocji, możesz wymieniać walutę przez całą dobę, 7 dni w tygodniu. A gdy już to zrobisz, wypełnij ankietę i powiedz nam, co myślisz o Kantorze Santander. Kantor oraz ankietę znajdziesz w aplikacji Santander mobile w menu Oferta > Kantor Santander oraz w Santander internet w menu głównym.

Wygodniejsze Ustawienia

W Santander internet zmieniamy zakładkę Ustawienia. Na nowo grupujemy opcje dostępne w tej zakładce, aby łatwiej Ci było do nich dotrzeć. W nowej sekcji Bezpieczeństwo znajdziesz to, co dotyczy logowania i potwierdzania transakcji oraz innych dyspozycji. Ustawienia transakcji są teraz w jednym miejscu, podobnie jak ustawienia dotyczące układu serwisu.

Nowy Poradnik cenowy

Poradnik cenowy to nowa strona w bankowości internetowej. Masz Konto Jakie Chcę i kartę Dopasowaną? To poradnik dla Ciebie. Pokazujemy w nim, jak możesz zaoszczędzić na opłatach bankowych. Znajdziesz tu także informację o tym, z czego możesz korzystać bezpłatnie, by nie przepłacać. Wystarczy, że zajrzysz tutaj: Historia -> Poradnik cenowy.

Więcej o Programie poleceń

Na stronie Program poleceń w Santander internet znajdziesz więcej ważnych i przydatnych informacji. Teraz w jednym miejscu sprawdzisz, jakie warunki musisz spełnić, aby przystąpić do programu. A gdy się na to zdecydujesz - tutaj znajdziesz też link do formularza, dzięki któremu dołączysz do programu.

Szybciej zmienisz limit przelewu

Maksymalny limit przelewu, który możesz ustawić samodzielnie w Santander internet, to 65 tysięcy złotych. Chcesz zrobić przelew na większą kwotę? W zakładce Ustawienia >Limity przelewów podpowiadamy Ci już, jak zrobić to wygodnie. W wielu przypadkach może Ci pomóc Doradca online – szybko się z nim połączysz przez wideo za pomocą linka, który znajdziesz w tej sekcji.

Czat na żywo w Doradcy online

Kontaktuj się z nami wygodniej dzięki nowej formule połączenia czatu z Doradcą online. Od teraz możesz napisać do nas wiadomość w dowolnym momencie, a następnie do niej wrócić i odczytać odpowiedź, nawet jeśli wcześniej rozmowa została zakończona. Dodatkowo masz stały dostęp do całej historii rozmów z doradcą.

Samodzielna zmiana hasła w aplikacji

Jeśli pamiętasz swój PIN mobile, możesz za jego pomocą zmienić hasło do aplikacji mobilnej i bankowości internetowej. Wejdź w Ustawienia -> Zmiana hasła.

Dodaj konta z innych banków

Masz konta w kilku bankach? Teraz salda tych kont oraz historię transakcji sprawdzisz w jednym miejscu – w Santander internet i aplikacji Santander mobile. Wystarczy, że klikniesz Dodaj konta z innych banków na Pulpicie w bankowości internetowej lub na głównym ekranie aplikacji. Tam sprawdzisz także, które banki już są dostępne. Chcesz wiedzieć więcej? Zajrzyj tutaj.

Promocja „Kantor Santander 24/7” trwa od 16 maja do 30 listopada 2020 roku. Jej organizatorem jest Santander Bank Polska S.A. Regulamin promocji znajdziesz na naszej stronie.