Najczęściej wyszukiwane:
Wybrane filtry(0)Rozwiń filtry
Dla osób w wieku:
o miesięcznych przychodach:
które chcą:

Masz już konto w innym banku

Sprawdź, jak przenieść do nas konto, wynagrodzenie, emeryturę lub rentę

Konto osobiste w Santander Bank Polska to

 • Proste zasady

  Konto osobiste do codziennego bankowania, walutowe do podróżowania lub oszczędnościowe do zadań specjalnych? A może pierwsze darmowe konto dla dziecka lub dopasowane do nastolatka? Obojętnie co wybierzesz, przy zakładaniu i obsłudze konta, oferujemy proste i przejrzyste zasady oraz minimum formalności.

 • Najlepsza bankowość mobilna

  Konto w banku i konto w telefonie? To możliwe. Bankuj tak, jak lubisz kiedy tylko chcesz. Rób przelewy, wypłaty z bankomatów, Zarządzaj finansami przez internet dzięki nowoczesnej aplikacji Santander mobile. Ponadto gdy zapomnisz karty czy gotówki, korzystaj z BLIKA. Dodatkowo możesz także sprawdzać saldo oraz historię kont, które masz w innych bankach.

 • Największy wybór płatności

  Lubisz sprytne rozwiązania? Z naszym kontem bankowym możesz korzystać z szerokiej oferty płatności mobilnych i za zakupy płacić telefonem lub zegarkiem. Wystarczy smartfon z odpowiednim oprogramowaniem i NFC, aby używać Google PayApple PayFitbit Pay lub Garmin Pay. Sprawdź koniecznie!

 • Dodatkowe usługi i udogodnienia

  Zależy Ci na systematycznym oszczędzaniu, a może chcesz otrzymać zwroty za domowe rachunki? Konto dopasuj do swoich potrzeb. W naszej ofercie do kont  znajdziesz też karty płatnicze – jeżeli cenisz szybkie płatności. Korzystaj też z promocji i dodatkowych usług, dostępnych w ofercie. A jeśli potrzebujesz pomocy lub masz pytania, możesz liczyć na wsparcie naszych doradców online.