Szukaj na stronie

Karty kredytowe i płatnicze,
płatności

Produkty i usługi płatnicze
dopasowane do Twoich potrzeb

Wybrane filtry(0)Rozwiń filtry
Interesują mnie:

Karty płatnicze w Santander Bank Polska to

 • Szybkość i wygoda

  W naszej ofercie znajdziesz karty płatnicze do kont osobistych – dla tych, którzy cenią szybkie płatności; karty kredytowe – dla tych, którzy lubią mieć wszystko pod kontrolą oraz karty do konta walutowego – dla tych, którzy kochają podróże i nie chcą przepłacać za granicą.

 • Dodatkowe usługi

  Możesz korzystać z pieniędzy na koncie jeszcze przed otrzymaniem karty kredytowej i rozłożyć wydatki na dogodne raty. Dla platynowych kart kredytowych przygotowaliśmy luksusowe pakiety bezpłatnych usług m.in. Assistance, Serwis osobistego doradcy Concierge, członkostwo w Programie Priority Pass.

 • Największy wybór płatności

  Karta w telefonie? To możliwe. Dzięki nowoczesnej aplikacji Santander mobile swój portfel możesz mieć zawsze przy sobie. Wystarczy telefon z odpowiednim oprogramowaniem i NFC. Możesz też korzystać z szerokiego wyboru płatności telefonem lub zegarkiem Google Pay Uruchomi się w nowym oknie, Apple Pay Uruchomi się w nowym oknie, Fitbit Pay Uruchomi się w nowym oknie lub Garmin Pay Uruchomi się w nowym oknie.

 • Programy lojalnościowe

  Jeśli wybierasz kartę do konta lub kartę kredytową zwróć uwagę na programy lojalnościowe. Płać kartą Mastercard i zbieraj punkty programie lojalnościowym Mastercard Bezcenne Chwile, które możesz wymieniać na atrakcyjne nagrody.
  Jeśli wybierasz kartę Visa, korzystaj z programu lojalnościowego Visa Benefit, a w nim m.in.  zwroty za zakupy.

Kalkulator marży opłat
za przewalutowanie
dla transakcji kartowych

Nowe sposoby potwierdzania płatności kartą w internecie

Wsparcie przy wyborze karty

Skontaktuj się z nami, jak chcesz

Doradca online

Infolinia

24 h

W oddziale

Organizatorem programu Mastercard Priceless Specials (Bezcenne Chwile)  jest Mastercard Europe SA. Ogólne warunki korzystania, Regulamin Programu, zasady zbierania punktów, katalog nagród, pełna lista partnerów dostępne są na stronie  www.bezcennechwile.pl Uruchomi się w nowym oknie.
Organizatorem programu Visa Benefit jest Visa Europe Limited.

Komunikat o transakcjach hazardowych w internecie

Santander Bank Polska przypomina, że zgodnie z art. 29a ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych (Dz. U. z 2018 r., poz. 165) zakazane jest uczestniczenie w grach hazardowych urządzanych przez sieć Internet przez podmioty, które nie posiadają wymaganego ustawą zezwolenia. Niedozwolone jest wykorzystywanie kart płatniczych oraz innych instrumentów bądź usług płatniczych oferowanych przez bank do dokonywania transakcji związanych z uczestnictwem w grach hazardowych niezgodnie z wyżej wymienioną ustawą.
Lista podmiotów posiadających odpowiednie uprawnienia do urządzania gier hazardowych znajduje się tu Uruchomi się w nowym oknie.
Rejestr domen służących do oferowania gier hazardowych niezgodnie z ustawą znajduje się tu Uruchomi się w nowym oknie.