Przerwa 15/16 czerwca Rozwijamy naszą bankowość, dlatego potrzebujemy przerwy. Do 6:30 bankowość internetowa i aplikacja mobilna będą niedostępne. Nadal możesz płacić kartą i wypłacać gotówkę z naszych bankomatów. Przepraszamy za utrudnienia!

Szukaj na stronie

#zostańwdomu i aplikuj na stypendia Santander Universidades

24 kwietnia 2020

Zagraniczne stypendia wakacyjne na prestiżowych uczelniach, które prowadzimy od lat nie są obecnie możliwe. Dlatego uruchomiliśmy nabór na projekty online, w których może wziąć udział ponad 20 000 studentów, absolwentów i nauczycieli akademickich.

Jakie stypendia i granty oferujemy?

Nasze programy stypendialne realizowane przez Grupę Santander pomagają ludziom, przedsiębiorstwom i społeczeństwu wspierać rozwój talentów, wyrównywanie szans, integrację, różnorodność i zrównoważony rozwój.
Mają również na celu poprawę umiejętności studentów w coraz bardziej zdigitalizowanym i zglobalizowanym środowisku, które ciągle się zmienia.

Oferujemy ponad 20 000 stypendiów i grantów na kursy internetowe wspierające rozwój kompetencji cyfrowych, językowych i umiejętności miękkich, które będą pomocne w wejściu na rynek pracy.
Dodatkowo nauczyciele akademiccy otrzymają wsparcie z zakresu poszerzenia kompetencji dydaktycznych z wykorzystaniem narzędzi cyfrowych.

Projekt realizowany z Fundación del Instituto de Empresa, wiodącą światową szkołą biznesu, koncentruje się na rozwijaniu umiejętności cyfrowych.
Na mocy podpisanej umowy udostępniono ponad 15 000 stypendiów i grantów dla:

  • studentów,
  • absolwentów,
  • pracowników akademickich.

Inicjatywa #zostańwdomu obejmuje także umowę z British Council, która umożliwia studentom poprawę znajomości języka angielskiego i uzyskanie certyfikatu potwierdzającego.

Pandemia koronawirusa zmusza nas do przystosowania się do okoliczności, których nigdy wcześniej nie doświadczyliśmy. Dlatego Santander Universidades chce zaoferować studentom i absolwentom szeroką gamę kursów online, aby mogli być lepiej przygotowani do rynku pracy po Covid19. "Nadszedł czas, aby zwiększyć nasze zaangażowanie w przygotowanie zawodowe studentów, a oferowane przez nas stypendia są najlepszym ku temu sposobem" - mówi Javier Roglá, dyrektor globalny Santander Universidades.

Czy warto aplikować? Opinia studentki.

Jeśli wahasz się i nie jesteś pewien, czy chcesz dostać nasze stypendium – przeczytaj, co o naszym grancie mówi Anna Szawerna z Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu, która wzięła udział w jednym z projektów online.

"Jestem bardzo zadowolona z udziału w programie stypendialnym Santander IE Digital DNA. To było 10 tygodni wytężonej nauki w międzynarodowym środowisku pod okiem pasjonatów i specjalistów w dziedzinie innowacji i analizy danych. Dzięki programowi stworzyłam kompleksową strategię digitalizacji przedsiębiorstwa, nauczyłam się analizować i wizualizować dane przy użyciu takich narzędzi jak Tableau, podniosłam umiejętności komunikacyjne oraz poznałam inspirujących ludzi z całego świata. Program dał mi wiele możliwości rozwoju, uświadomił jak istotną rolę odgrywa obecnie technologia i dostarczył dużo satysfakcji i zadowolenia z efektów kursu."– mówi Anna.


Prace, które bank podjął w ciągu ostatnich 23 lat wraz z ponad 1 000 uczelni wyższych i instytucji akademickich w 22 krajach, doprowadziły do przyznania w ubiegłym roku 68 671 stypendiów Santander o łącznej wartości 119 milionów euro. Grupa Santander jest mocno zaangażowana w zrównoważony rozwój sprzyjający włączeniu społecznemu, a od dłuższego czasu wspiera szkolnictwo wyższe, co wyróżnia ją spośród innych instytucji finansowych na świecie.

Od 2002 r. Santander Universidades zainwestowało w inicjatywy akademickie ponad 1.8 miliarda euro, a od 2005 r. przyznało ponad 430 000 stypendiów. Dzięki temu Grupa  Santander została uznana za firmę, która inwestuje najwięcej w edukację na świecie (raport Varkey / UNESCO / Fortune 500).

Nie wahaj się i znajdź na naszej stronie Uruchomi się w nowym oknie stypendium dla siebie już dziś.