Najczęściej wyszukiwane:

Santander mobile – najlepsza aplikacja wg internautów

7 marca 2019

7 marca 2019 roku w Krakowie odbyła się gala Mobile Trends Awards. Podobnie jak w poprzednich latach, również i tym razem w trakcie gali wręczone zostały nagrody dla najlepszych aplikacji mobilnych w Polsce. Miło nam poinformować, że aplikacja Santander mobile zdobyła nagrodę specjalną, przyznawaną na podstawie głosów internautów.

Najwyższe miejsce na podium w tej kategorii to dla nas szczególne wyróżnienie, ponieważ jest dowodem na wysoki poziom satysfakcji i Waszego zaangażowania. 

To dla Was każdego dnia pracujemy nad rozwojem naszej aplikacji – wprowadzamy nowe funkcje, dzięki którym bankowanie będzie jeszcze łatwiejsze i przyjemniejsze. I to dzięki Wam mamy zapał do tego, żeby dalej tworzyć najlepsze rozwiązania.

Dziękujemy, że doceniliście nasze starania!

Słowniczek pojęć i definicji dotyczących usług reprezentatywnych, wynikających z rozporządzenia Ministra Rozwoju i Finansów z dnia 14 lipca 2017 r. w sprawie wykazu usług reprezentatywnych powiązanych z rachunkiem płatniczym, dostępny jest na stronie santander.pl/PAD oraz w placówkach banku. Aplikacja Santander mobile to usługa bankowości elektronicznej.