Szukaj na stronie

Nowoczesne i wygodniejsze bankomaty i wpłatomaty - dzięki współpracy z Euronet i ITCARD.

27 września 2023

Duża dostępność niezawodnych urządzeń samoobsługowych, to oszczędność czasu i wygoda z codziennego bankowania. Dlatego rozpoczynamy współpracę z Euronet i ITCARD, firmami które zarządzają największymi sieciami urządzeń samoobsługowych w Polsce.

 

Dzięki niej będziemy mogli zapewnić bardziej nowoczesne i wygodniejsze bankomaty i wpłatomaty. Maszyny będą obsługiwane przez ekspertów w branży, a to zapewni nam jeszcze szybszy serwis i sprawne działania w razie awarii.

Na czym polega zmiana

Do końca września 2024 r. do Euronetu i Planet Cash (ITCARD)  trafi łącznie około 1400 urządzeń samoobsługowych.  Maszyny będą oznakowane podwójnie – obok logo Santander pojawi się odpowiednio logo sieci ITCARD – Planet Cash  lub Euronet. W tym miesiącu, w ramach pilotażu, do Euronetu trafią dwie maszyny.

Korzystanie z urządzeń z logo Santander i Euronet lub Planet Cash

Klienci nadal będą mogli korzystać z urządzeń oznaczonych logotypem banku i Euronet lub Planet Cash jak z maszyn, które należą do banku – bezpłatnie.

Zasady korzystania z pozostałych bankomatów (nie oznaczonych logo Santander)  Euronet i Planet Cash (ITCARD) się nie zmieniają – tu opłaty będą pobierane zgodnie z tabelą  opłat.

Dodatkowo wszystkie bankomaty w oddziałach będziemy zastępować urządzeniami,  które pozwolą na wpłaty i wypłaty.  Sieć naszych bankomatów po zmianie, będzie dostępna także dla klientów innych banków na takich samych warunkach, jak pozostałe urządzenia Euronet i Planet Cash.

Jesteśmy przekonani, że dzięki tej zmianie klienci będą mogli łatwo znaleźć nasze bankomaty w dogodnej dla siebie lokalizacji, co sprawi że codzienne bankowanie będzie jeszcze wygodniejsze i bardziej  dostępne.