Szukaj na stronie
Nowości

Wiosna z ofertą depozytową

2 kwietnia 2024

Wiosną warto patrzeć, jak nasze oszczędności rosną. Dlatego przygotowaliśmy nowe oferty depozytowe z myślą o różnych potrzebach oszczędzających.

 W naszej ofercie znajdziecie m.in.:

  • Konto Multi Oszczędnościowe z oprocentowaniem 6% 
  • i Lokatę Wiosenną oprocentowaną na 4%. 

Oszczędzanie pomaga mieć spokojną głowę

Konto Multi Oszczędnościowe w promocji oferuje oprocentowanie promocyjne 6% w skali roku dla nowych środków, do kwoty 100 tys. zł.

Dodatkowo, w promocji masz pełną swobodę w zakresie wpłat i wypłat, a to pozwala na elastyczne zarządzanie finansami.

Promocja trwa do 10.06.2024 r. Konto możesz założyć w Santander internet lub w oddziale.

Więcej o promocji Konta Multi Oszczędnościowego

Zobacz jak pięknie rośnie na lokacie

Lokata wiosenna 4% gwarantuje stałe oprocentowanie w skali roku. Jest to krótkoterminowa lokata, którą możesz otworzyć na 3 miesiące. Możesz na nią wpłacić od 1000 zł do maksymalnie 50 000 zł. Lokata nie jest odnawialna, a po jej zakończeniu pieniądze wraz z naliczonymi odsetkami będą automatycznie przekazywane na Twoje konto.

Możesz ją założyć do 30.06.2024 roku w Santander mobile i bankowości internetowej.

Więcej o Lokacie wiosennej

Wiosenne oferty depozytowe to doskonała okazja do pomnożenia swoich oszczędności.


Słowniczek pojęć i definicji dotyczących usług reprezentatywnych, powiązanych z rachunkiem płatniczym, dostępny jest na stronie santander.pl/PAD undefined oraz w placówkach banku.

  • Konto Santander, Konto Select, Konto Multi oszczędnościowe to rachunki płatnicze.
  • Santander internet/mobile (bankowość internetowa/mobilna) to usługa bankowości elektronicznej.

Okres przystąpienia do promocji „Nowe środki na Koncie Multi oszczędnościowym - edycja IX" trwa od 25.03.2024 r. do o 10.06.2024 roku, czyli w okresie oferowania promocji, z zastrzeżeniem, że w Santander internet możesz przystąpić do 9.06.2024 roku do godziny 17.00. Oprocentowanie promocyjne 6% w skali roku to suma oprocentowania standardowego zmiennego (1%) i stałego Bonusu (5%),które naliczane będzie do 29.06.2024 r. Promocja dotyczy nowych środków do 100 tys. zł na Koncie Multi oszczędnościowym. Jeżeli nowe środki przekroczą 100 000 PLN, od nadwyżki powyżej 100 000 PLN naliczymy oprocentowanie standardowe 1,00%. Definicja nowych środków znajduje się w regulaminie promocji.