Szukaj na stronie

Rozpoczynamy projekt MOCne w biznesie!

5 maja 2022

Rozpoczynamy z Polską Fundacją Przedsiębiorczości wyjątkowy projekt, zorganizowany przez kobiety dla kobiet. To inicjatywa, która pozwala przekuć biznesowe marzenia naszych klientek w rzeczywistość.

Biznes na warsztat

Projekt MOCne w biznesie powstał, aby pokazać kobiecą twarz biznesu. Właśnie dlatego, przygotowaliśmy dla naszych klientów cykl inspirujących warsztatów. Spotkania rozpoczynają się 11 maja, a potrwają aż do listopada. Prelegentkami będą kobiety, które z sukcesem prowadzą swoje firmy. Na warsztatach opowiedzą, jak budować markę osobistą, czy zarządzać zespołem. Ekspertki przybliżą także tematy technologiczne, ekologiczne i wyjaśnią, jak założyć start-up. Na warsztaty zapiszesz się na naszej stronie.

Konkursy dla naszych klientek

Dla naszych klientek przygotowałyśmy także dwa konkursy. Na kobiety, które chcą postawić pierwszy krok w kierunku własnego biznesu lub rozwinąć swoją działalność, czekają atrakcyjne granty rozwojowe o wartości 11 tysięcy złotych. Nagrodzimy 10 najlepszych biznesplanów, nadesłanych przez uczestniczki konkursu.

Z kolei przedsiębiorczynie, które mają ciekawy pomysł na biznes mogą liczyć na wsparcie inwestorów. Cztery kobiety, które przedstawią najciekawsze propozycje biznesowe skorzystają z inwestycji w biznes o równowartości 50 tysięcy euro.

MOCna oferta

Uczestniczki konkursu mogą skorzystać z oferty specjalnej Santander Leasing.

Możesz też założyć własną firmę on-line z Kontem Firmowym Godnym Polecenia w promocji. Organizatorem promocji jesteśmy my, Santander Bank Polska. Możesz z niej skorzystać do 30 czerwca 2022 roku.

Więcej informacji

Informacje na temat inicjatywy znajdują się na naszej stronie.

 

Materiał ma charakter marketingowy i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 ustawy-Kodeks cywilny.