Szukaj na stronie

Zmieniamy oprocentowanie depozytów i kont oszczędnościowych

28 kwietnia 2022

Od 28 kwietnia zmieniamy oprocentowanie depozytów i kont oszczędnościowych. Pieniądze na Lokacie mobilnej do 20 tys. zł oprocentowane będą na 3% w skali roku przez 4 miesiące. Na kontach oszczędnościowych można oszczędzać 2% w skali roku do 100 tys. zł.

3% na lokacie mobilnej

Lokatę mobilną można założyć szybko i wygodnie w aplikacji Santander mobile już od 1 000 zł. Maksymalna kwota lokaty to 20 tys. zł. Od 28 kwietnia pieniądze na lokacie będą miały atrakcyjne i stałe oprocentowanie 3% w skali roku na 4 miesiące.  Z lokaty możesz skorzystać tylko raz i możesz ją założyć, gdy masz  u nas konto osobiste lub oszczędnościowe.

2% na koncie oszczędnościowym

Na Koncie oszczędnościowym Select można oszczędzać 2% w skali roku (oprocentowanie zmienne) do 100 tys. zł. Powyżej 100 tys. zł oprocentowane wyniesie 1% w skali roku (oprocentowanie zmienne). Konto oszczędnościowe możesz bezpłatnie założyć w Santander internet lub w naszym oddziale już od 0,01 zł.

Na Koncie oszczędnościowym Private Banking można oszczędzać 2% w skali roku (oprocentowanie zmienne) do 1 mln zł, a nadwyżka powyżej tej kwoty będzie oprocentowana 1,00% w skali roku.

Od 28 kwietnia przywracamy ofertę Konta Max oszczędnościowego. To dobry wybór, dla osób które  chcą mieć stały dostęp do swoich oszczędności i aby ich pieniądze procentowały. Środki na rachunku będą oprocentowane na 1% w skali roku (oprocentowanie zmienne) już od 0,01 zł. Prowadzenie konta jest bezpłatne.

Pozostałe zmiany oprocentowania depozytów

Oprocentowanie zmienne na lokatach terminowych w PLN:                       

  • 3 miesiące - 0,50%                         
  • 6 miesięcy - 0,75%                         
  • 12 miesięcy - 1%                             

Oprocentowanie zmienne na lokatach terminowych USD:

  • 6 miesięcy - 0,10%
  • 12 miesięcy - 0,20%                       

Szczegółowe informacje o oprocentowaniu naszych depozytów znajdziesz w Tabeli oprocentowania kont oraz lokat terminowych dla klientów indywidualnych.

 

Słowniczek usług reprezentatywnych udostępniamy na santander.pl/PAD oraz w naszych placówkach. Publikujemy go zgodnie z rozporządzeniem Ministra Rozwoju i Finansów z dnia 14 lipca 2017 r. w sprawie wykazu usług reprezentatywnych powiązanych z rachunkiem płatniczym.

Santander internet/mobile (bankowość internetowa/mobilna) to usługa bankowości elektronicznej.

Konto Max oszczędnościowe, Konto oszczędnościowe Select, Konto oszczędnościowe Private Banking to rachunki płatnicze.

Materiał nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 ustawy – Kodeks cywilny.