Szukaj na stronie

Nowa odsłona portalu Santander Leasing

4 września 2020

25 sierpnia opublikowaliśmy odświeżony portal naszej spółki leasingowej. Zmieniliśmy go, aby korzystanie z niego było dla Państwa jeszcze bardziej intuicyjne i wygodne.

Co się zmieniło

Nowy serwis jest teraz bardziej przyjazny, przystępny i intuicyjny. Najważniejsze zmiany dotyczą adresu, wyglądu stron oraz sposobu prezentacji treści.

  • Zmieniliśmy adres strony na www.santander.pl/santander-leasing
  • Zachowaliśmy stary adres www.santanderleasing.pl, aby ułatwić przejście na nowy portal
  • Odświeżyliśmy szatę graficzną stron, tak aby były spójne z naszym głównym serwisem
  • Dodaliśmy strony z kategoriami produktów i filtry, które pozwolą Państwu szybciej odnaleźć konkretne informacje oraz sprawdzić całą ofertę spółki
  • Zadbaliśmy też o to, żeby korzystanie z nowych stron było dla Państwa wygodne bez względu na to, czy przeglądają je Państwo na laptopie, czy telefonie.

Co się nie zmieniło

Dostęp do eBOK24 pozostał bez zmian. Do usługi zalogują się Państwo tymi samymi danymi co wcześniej. Znajdą ją Państwo pod tym samym adresem ebok.santanderleasing.pl Uruchomi się w nowym oknie, który chroniony jest bankowym certyfikatem bezpieczeństwa.
Nie zmieniły się również dane kontaktowe z przedstawicielami spółki - wszystkie numery telefonów, adresy e-mail oraz formularze są nadal dostępne.
 

Serwis przed zmianami

Serwis po zmianach