Nowość

Nowa Historia w Santander mobile

12 lipca 2021

Już jakiś czas temu wprowadziliśmy zmiany w Historii w bankowości internetowej. Teraz przyszedł czas także na aplikację mobilną. Przyjrzeliśmy się dokładnie Waszym prośbom i wprowadziliśmy wiele usprawnień.

Swoje transakcje w Historii zobaczysz od razu

W nowej Historii swoje transakcje zobaczysz od razu po ich złożeniu – sortujemy je teraz po dacie wykonana, a nie – jak do tej pory – po dacie księgowania. Poza zaksięgowanymi transakcjami, na liście zobaczysz także blokady kartowe i płatności odrzucone.

Nowy filtr, wygodne zakładki i pomocne ikony kategorii

Zmieniliśmy też wygląd Historii i układ filtrów – znajdziesz je na górze ekranu w formie wygodnych zakładek. Dodaliśmy także nowy filtr Status ­–­ możesz zdecydować, które transakcje chcesz wyświetlić. Bezpośrednio przy danej transakcji zobaczysz też ikony odpowiadające kategoriom Twoich wydatków i nazwę podkategorii – tak samo, jak w Santander internet.

Płynne przewijanie całej dostępnej historii

Płynnie przewiniesz listę z całą historią Twoich transakcji – zamiast ostatnich 30 dni wyświetlimy teraz domyślnie wszystkie Twoje dotychczasowe transakcje. Jednak jeśli interesuje Cię wybrany przedział czasowy, możesz to samodzielnie zmienić w filtrze Okres.