Szukaj na stronie
Nowość

Festiwal Santander Letnie Brzmienia wraca!

27 lutego 2024

Mamy dla Was pierwszy powiew lata! W tym roku odwiedzimy 6 miast. Nie możemy się doczekać! A Wy? Zaglądajcie do nas i sprawdzajcie co się będzie działo.

plakat reklamowy

W tym roku odwiedzimy 6 miast. Nie możemy się doczekać! A Wy? Zaglądajcie do nas i sprawdzajcie co się będzie działo.

Co planujemy

Spotkamy się w 6 miastach, gdzie łącznie przez 12 dni będziemy mogli wspólnie nacieszyć się ponad 100 koncertami plenerowymi i 100 godzinami muzyki na żywo.

Kto zagra

Cierpliwości - niedługo powiemy kto będzie gościł na naszej festiwalowej scenie.

Bilety

Już wkrótce - w naszej aplikacji mobilnej - będziecie mogli kupić karnety w specjalnych niższych cenach.

Gdzie się spotkamy

Poznajcie miejsca i daty naszych festiwalowych spotkań:

  • Kraków, 5-6 lipca przy Parkowej,
  • Wrocław, 12-13 lipca na Polach Marsowych,
  • Katowice, 26-27 lipca w Strefie Kultury,
  • Warszawa, 9-10 sierpnia na Torze Służewiec,
  • Łódź, 16-17 sierpnia w Miejskim Zieleńcu,
  • Poznań, 30-31 sierpnia w Parku Cytadela.

Co jeszcze

Dla wszystkich spragnionych festiwalowych wrażeń szykujemy jeszcze kilka niespodzianek! Wypatrujcie informacji na naszej stronie, w aplikacji i social mediach.

Do zobaczenia pod sceną!

Materiał nie stanowi oferty w rozumieniu ustawy Kodeks Cywilny. Słowniczek pojęć i definicji dotyczących usług reprezentatywnych dostępny jest na stronie santander.pl/PAD - aplikacja mobilna Santander mobile (bankowość mobilna) jest usługą bankowości elektronicznej. Santander Bank Polska S.A. z siedzibą w Warszawie, jest partnerem tytularnym wakacyjnej trasy koncertowej „Letnie Brzmienia 2024”. Organizatorem festiwali, cyklu Letnie Brzmienia jest Good Taste Production sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, ul. Dziewińska 59, 60-178 Poznań, akta rejestrowe przechowywane przez Sąd Rejonowy Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000504906, REGON: 302692642, NIP: 7792421062, kapitał zakładowy w wysokości 5.000 złotych.