Wprowadzamy zmiany. W nocy z piątku na sobotę nie skorzystasz z bankowości internetowej ani z aplikacji. Więcej na santander.pl/dostepnosc

Zaproś bliskich – rodziców i dziadków do bankowania z domu!

6 maja 2021

Do 14 maja trwa nabór do programu #ZalogujSeniora - pokaż bliskim świat bankowości internetowej i mobilnej. Razem z nami możesz nauczyć rodziców i dziadków jak się zalogować, sprawdzić saldo, wysłać przelew czy ustawić zlecenie stałe. Otrzymacie wsparcie doradcy oraz pomocne materiały edukacyjne.

Jeśli chcesz pomóc bliskim w pierwszych, samodzielnych krokach w bankowości internetowej i mobilnej przygotowaliśmy program, który wspiera naukę zdalnego bankowania. Uczestnikom zapewniamy profesjonalne wsparcie naszego doradcy, gdy będą tego potrzebować. A materiały, które przygotowaliśmy, w prosty i przystępny sposób tłumaczą podstawowe funkcje bankowości internetowej i mobilnej.

Na stronie programu znajdziesz:

  • informację, jakie są korzyści z samodzielnego bankowania,
  • opinie „zalogowanych” seniorów i ich pomocników,
  • opis kroków programu i formularz rejestracji,
  • materiały edukacyjne dostępne dla wszystkich odwiedzających stronę: filmiki instruktażowe, podcasty, pomocne linki oraz specjalnie przygotowany podręcznik,
  • podręcznik - to instrukcja, która krok po kroku pokazuje, jak wykonać podstawowe czynności od logowania, przez sprawdzenie salda, przelewy, zlecenia stałe aż po zamówienia karty do konta.

Zapraszamy tych z Was lub z Waszego otoczenia, którzy jeszcze nie korzystają z naszej bankowości internetowej i mobilnej. Dla własnej wygody i satysfakcji warto zacząć bankować zdalnie. Łatwiej zrobić pierwszy krok i poznać bankowość internetową w domowym zaciszu przy wsparciu bliskich. Dlatego jeśli znasz kogoś, kto potrzebuje wsparcia w samodzielnym bankowaniu nie wahaj się - zgłoś Wasz udział w programie.

Wejdź na stronę i #ZalogujSeniora!