Szukaj na stronie

Wejdź do świata zarządzania projektami - zdobądź cenną wiedzę oraz certyfikat!

12 maja 2022

Celem Programu jest „wprowadzenie” do świata projektów poprzez dostarczenie podstawowej wiedzy w ramach 13h szkoleń w formie online.

Aplikuj do 12 czerwca

 

Dla kogo:

Stypendia są skierowane do osób, które:

  • są zainteresowane zarządzaniem projektami
  • mają ukończone 18 lat,

O kursie:

  100 miejsc  

  100 % online

  bezpłatny udział

 

Celem Programu jest „wprowadzenie” do świata projektów poprzez dostarczenie podstawowej wiedzy w ramach 13h szkoleń w formie online.

Zarządzanie projektami to obecnie istotna część zarządzania organizacjami. Projekty są „wszędzie” – zakup nowych urządzeń, zmiany organizacyjne, wdrożenie nowego systemu informatycznego czy otworzenie nowego oddziału. Projekt to zatem „narzędzie” do realizacji celów strategicznych organizacji. O tym czy dobrze zarządzamy projektami w największym stopniu decyduje poziom zadowolenia klienta (wewnętrznego lub zewnętrznego).

Efektywne zarządzania projektami wiąże się z koniecznością stosowania najlepszych praktyk w tej dziedzinie na równi z znajomością wiodących metodyk i standardów. Każda branża cechuje się odmienną specyfiką są jednak rozwiązania, które można z powodzeniem adaptować do potrzeb konkretnej organizacji.

Bazując na trzech rodzajach kompetencji: technicznych (narzędzia), kontekstowych (doświadczenie) oraz behawioralnych (interpersonalne) osoby odpowiedzialne za kierowanie projektami powinny z powodzeniem realizować powierzone im projekty.

Kurs jest organizowany przez Wydział Zarządzania Uniwersytet Łódzki we współpracy z IPMA Polska.   

Jak aplikować?

Wnioski o przyznanie stypendium można składać do 12 czerwca. Udział w programie jest bezpłatny, a aplikujący nie muszą posiadać dyplomu ukończenia studiów uniwersyteckich ani być klientami banku.

Więcej szczegółów, Regulamin oraz formularz aplikacyjny znajduje się tu:

Aplikuj do 12 czerwca