Szukaj na stronie

W głowie już majówka? Zaplanuj ją z nami!

27 kwietnia 2023

Na pogodę sposobu nie znamy, ale mamy dla Ciebie propozycje na majówkę w kraju i za granicą. Z naszymi kartami i aplikacją będzie Ci wygodniej.

Już wkrótce długo wyczekiwana majówka - okazja do małych i większych wycieczek. Po okolicy, za miasto, do innego miasta, a nawet kraju. Gdziekolwiek będziesz – poznaj nasze sprawdzone sposoby na dobrze spędzony czas.

Dawno zaplanowany czy spontaniczny - każdy wypad może być udany

Jeśli dopiero szukasz pomysłu na majówkowy wyjazd – sprawdź jak z naszymi kartami zyskać 4% zwrotu za nocleg. Gdy wyszukasz ofertę, zrobisz rezerwację przez specjalny link z naszej strony i zapłacisz nasza kartą - otrzymasz zwrot 4% na swoje konto. Miły bonus dla Ciebie.

Za wynajem auta opłacony nasza kartą na specjalnej stronie zyskasz 9% zniżki. Kolejny punkt dla Ciebie!

Udane wyjazdy to także wygodne płatności bez przepłacania

Jeśli wybierzesz się za granicę, to korzystaj z Kantoru Santander i naszej karty Dopasowanej z funkcją wielowalutowości. Połącz ją z wybranym kontem walutowym w euro, dolarach amerykańskich lub funtach brytyjskich.

Pamiętaj, żeby mieć pieniądze na koncie w odpowiedniej walucie. Możesz je od ręki przewalutować w naszej aplikacji i płacić swoją kartą za granicą jak u siebie. Tym sposobem unikniesz opłat za przewalutowanie i zyskasz kolejną korzyść na swojej majówce.

Są sytuacje gdy masz przy sobie tylko telefon i zegarek, bo tak Ci wygodnie

Spacer po parku, przejażdżka rowerowa po okolicy czy piesza wędrówka?  Nie chcesz przecież pilnować portfela gdy podziwiasz widoki w górach czy bezkres plaż nad Bałtykiem. Wtedy przyda Ci się aplikacja, portfele cyfrowe, płatności zbliżeniowe telefonem czy zegarkiem. Dostęp do swoich pieniędzy masz w zasięgu ręki.

A jeśli potrzebujesz wypłacić gotówkę na oscypka albo gofra, to zrób to BLIKIEM w dowolnym bankomacie z takim logo. Pieniądze wypłacisz z konta za 0 zł. 

BLIKIEM możesz też wygodnie płacić w sklepach czy restauracjach albo, przelewem na telefon BLIK, rozliczyć się ze znajomymi za pizzę w plenerze.

W swoim telefonie, z naszą aplikacją masz wiele przydatnych funkcji - zapłacisz za parkingi, autostrady, taksówki, kupisz bilety komunikacji miejskiej i na wydarzenia kulturalne.

Ruszaj z nami na majówkę! Więcej na stronie