Szukaj na stronie

Szkolenia, które pomogą Ci się rozwijać

6 czerwca 2024

Odkryj wyjątkową ofertę nauki i rozwoju zawodowego na Santander Open Academy. Czekają tam na Ciebie setki bezpłatnych szkoleń i materiałów edukacyjnych.

Wierzymy w Ciebie i chcemy Ci pomóc odnieść sukces

Nie musisz być naszym klientem ani mieć wyższego wykształcenia.

Jakie szkolenia znajdziesz na Santander Open Academy

Na naszej bezpłatnej platformie edukacyjnej znajdziesz dwa typy szkoleń: 

  • dostępne dla każdego “od ręki” - bez limitu miejsc i procesu selekcji. Po prostu wybierasz to które Cię interesuje i od razu otrzymujesz do niego dostęp 

  • z limitowaną liczbą miejsc i procesem selekcji – na które musisz złożyć aplikację i spełnić pewne wymagania (do każdego programu znajdziesz je w opisie oraz regulaminie).

Szkolenia z których możesz skorzystać już dziś

Mamy dla Ciebie kilka interesujących szkoleń, które zostały przygotowane przez cenione na świecie uczelnie takie jak MIT, Uniwersytet w Chicago, ESADE czy IE Business School. Nowością są szkolenia w języku polskim. Część z nich realizowane jest w języku angielskim, hiszpańskim i portugalskim.

Szkolenia w języku polskim

Excel - zdobędziesz niezbędną wiedzę do korzystania z Excela w codziennej pracy. Poznasz główne formuły i funkcje do wykonywania obliczeń w zwinny sposób. Nauczysz się także opracować dynamiczne tabele, które pomogą Ci zarządzać dużymi ilościami danych. 

Sprawdź szczegóły szkolenia Excel

Efektywna komunikacja - nauczysz się technik opanowania tremy, jak zbudować strukturę wypowiedzi i jak skutecznie poprowadzić wystąpienie w  sytuacji zawodowej lub osobistej. Dowiesz się więcej m.in. o: znaczeniu komunikacji i dobrych przekazów, komunikacji werbalnej i niewerbalnej, komunikacji i inteligencji emocjonalnej.

Sprawdź szczegóły Uruchomi się w nowym oknie

Przywództwo - odkryjesz swój pełny potencjał przywódczy i wsparzemy Cię w staniu się skutecznym liderem w każdym środowisku. Będziemy pracowali nad kluczowymi umiejętnościami, strategiami i sposobem myślenia. W ramach treści znajdziesz: typy liderów, przywództwo sytuacyjne i praca zespołowa, kompetencje dobrego lidera, przygotowanie do przewodzenia.

Sprawdź szczegóły Uruchomi się w nowym oknie

Podstawy Scruma - zwinne zarządzanie projektami - nauczysz się podstaw zarządzania projektami za pomocą metodologii Agile, takich jak Scrum - opartych na zarządzaniu zespołem i bardzo skoncentrowanych na celach. Poznasz metodyki Agile i będziesz w stanie zastosować ich podstawowe zasady w swojej codziennej pracy. Ponadto zapoznasz się między innymi z podstawami Scrum i Design thinking.

Sprawdź szczegóły Uruchomi się w nowym oknie

Efektywna komunikacja pisemna w biznesie - poznasz pojęcia związane z komunikacją pisemną w środowisku biznesowym. Dzięki narzędziom sztucznej inteligencji oraz technikom rewizji i korekty będziesz w stanie zoptymalizować wszystkie swoje umiejętności i zasoby komunikacyjne.

Sprawdź szczegóły Uruchomi się w nowym oknie

Mindfulness & work-life balance - zdobędziesz wiedzę i umiejętności, które pozwolą ci stawić czoła codziennym wyzwaniom ze spokojem, odpornością i skupieniem. Kurs nie tylko zapewni Ci techniki uważności, ale także zaznajomi Cię z konkretnymi aspektami równowagi między życiem zawodowym a prywatnym, zarządzaniem stresem i dostosowaniem celów do Twoich wartości życiowych. Szkolenie łączy wiedzę opartą na nauce i psychologii z praktycznym zastosowaniem konkretnych strategii, oferując w ten sposób kompletne i praktyczne doświadczenie.

Sprawdź szczegóły Uruchomi się w nowym oknie

Szkolenia w języku angielskim, hiszpańskim, portugalskim

Marketing cyfrowy - poznasz możliwości oferowane przez nowe technologie, takie jak testimoniale, teoria kolorów, po historyczne podstawy narracji. Ponadto przejrzymy etyczne aspekty cyfrowego storytellingu. Nauczysz się m.in.: podstaw Storytellingu, KPI w kampanii, etycznych aspektów narracji.

Sprawdź szczegóły Uruchomi się w nowym oknie

E-commerce i Zarządzanie Sprzedażą - Chcesz być profesjonalistą w sprzedaży i umieć dostosować się do zmian i potrzeb klientów w erze cyfrowej? Jeśli tak, to szkolenie jest dla Ciebie. Nauczysz się podstaw, strategii i technik, które sprawią, że będziesz dobrym sprzedawcą, zarówno twarzą w twarz, jak i online.

Sprawdź szczegóły Uruchomi się w nowym oknie

Wprowadzenie do Data Science - Chcesz nauczyć się wykorzystywać dane do podejmowania lepszych decyzji w biznesie? A może jesteś zainteresowany/a poznaniem świata Big Data i jego zastosowań w różnych sektorach? Jeśli odpowiedź brzmi „tak”, to szkolenie jest dla Ciebie. Poznasz podstawy Data Science - dyscypliny, która łączy matematykę, statystykę, programowanie i Business Inteligence w celu rozwiązywania złożonych problemów z danymi.

Sprawdź szczegóły Uruchomi się w nowym oknie

Transformacja cyfrowa - w szkoleniu zgłębisz sferę wdrożenia technologii i jej powszechnego znaczenia. Skupisz się na jej wpływie na biznes, strategicznym wykorzystaniu i znaczeniu w codziennym życiu. Po odbyciu szkolenia będziesz kompleksowo rozumieć transformację cyfrową i jej praktyczne zastosowanie w różnych środowiskach.

Sprawdź szczegóły Uruchomi się w nowym oknie

Negocjacje - odkryjesz sekrety skutecznych negocjacji. Nauczysz się korzystać z narzędzi i strategii niezbędnych do uzyskania najlepszych wyników w każdym rodzaju negocjacji, niezależnie od tego, czy chodzi o zawarcie umowy, rozmowę kwalifikacyjną czy codzienną sytuację życiową.

Sprawdź szczegóły Uruchomi się w nowym oknie

Jak skorzystać ze szkoleń

  1. Zarejestruj się na platformie Santander Open Academy undefined i aktywuj konto - na adres e-mail dostaniesz link aktywacyjny (jeżeli posiadasz już konto na platformie nie musisz tego robić ponownie).
  2. Zaloguj się na platformie.
  3. Wybierz intersujące Cię szkolenie i kliknij „Rozpocznij”.