2 października wyłączymy dotychczasową aplikację. Pobierz nową Santander mobile

Szukaj na stronie

Podwójna Moc Pomagania – wspieramy młodych w kryzysie psychicznym

1 czerwca 2023

1 czerwca - w Międzynarodowy Dzień Dziecka ruszyła nasza akcja charytatywna „Podwójna Moc Pomagania”. W tym roku wspieramy młodych w kryzysie psychicznym.

Każdego dnia mnóstwo dzieci doświadcza stanów lękowych, trudności, przemocy - zarówno ze strony rówieśników, jak i dorosłych.

Wiele z nich czuje się samotnie. Często nie dostrzegają wokół siebie żadnej zaufanej osoby, do której mogłyby się zwrócić o pomoc. To właśnie najmłodsi potrzebują wsparcia i profesjonalnej pomocy.

Dlatego wspólnie z Fundacją Santander wspieramy naszą akcję rozwój czatu internetowego przy telefonie zaufania 116 111 dla dzieci i młodzieży, Fundacji Dajemy Dzieciom Siłę.

Dlaczego czat

Nie wszystkie dzieci mogą lub chcą rozmawiać przez telefon. Stresuje je myśl, że ktoś mógłby usłyszeć ich rozmowę. Wybierają wtedy czat, który działa przy telefonie zaufania. To przestrzeń na szczerą rozmowę, gdzie dzieci mogą podzielić się swoimi zmartwieniami, Chcemy, aby dzieci, które potrzebują wsparcia, mogły uzyskać pomoc 24/7.

Jak możesz pomóc

Od teraz podwajamy wszystkie wpłaty na konto naszej Fundacji.

Wesprzyj akcję i zrób przelew:

  • BLIK na numer telefonu 516 925 400
  • w bankowości internetowej/ w aplikacji Santander mobile
  • na konto 53 1090 1056 0000 0001 4750 0104

Razem mamy podwójną moc, by dać dzieciom siłę.

Więcej o akcji i regulamin na stronie santander.pl/pomoc Uruchomi się w nowym oknie

 


Nota prawna

Podwajamy wpłaty do 1 miliona złotych. Niezależnie od ilości wpłat, akcja charytatywna Podwójna Moc Pomagania trwa do 30.06.2023 r.

Organizatorem akcji charytatywnej jest Fundacja Santander Bank Polska S.A. im. I.J. Paderewskiego. Partnerami akcji są Santander Bank Polska S.A., Santander Leasing S.A. i Santander TFI S.A. . Regulamin określa możliwości wpłat na konto Fundacji i zasady akcji.

Wpłaty na konto Fundacji Santander są księgowane do 30.06.2023 r. do godziny 24:00.