Szukaj na stronie
Nowość

Nowości w naszej aplikacji mobilnej

15 stycznia 2024

Już od teraz możecie cieszyć się nowościami w naszej aplikacji. Cały czas rozwijamy naszą Santander mobile, aby ułatwiać Wam codzienność. Zobaczcie, co przygotowaliśmy tym razem.

Słuchamy Waszego głosu – zmieniamy wygląd niektórych funkcji

Nowe Menu

W swoich opiniach prosiliście nas, abyśmy zmienili Menu. Porządki za nami. Znajdziecie tu teraz przydatne kategorie m.in. swoje dane, ustawienia i bezpieczeństwo oraz kontakt z nami. Pozostałe usługi, takie jak kantor czy zakup biletów, czekają na Was w sekcji Twoje skróty, zaraz po zalogowaniu. Tak jest prościej!

Nowy wygląd sekcji dla kart kredytowych

A tym z Was, którzy korzystają z naszych kart kredytowych skróciliśmy poszukiwania konkretnych funkcji. Odświeżyliśmy wygląd tej sekcji, dzięki czemu informacje na temat kart są jeszcze bardziej czytelne.

Lubimy umilać Wam czas – gry i multimedia

Dzięki nowej usłudze Gry i multimedia, łatwiej kupicie kod doładowujący konto w znanych serwisach: Google Play, Spotify, Player, Canal+, CDA, Nintendo, Roblox, Xbox, Minecraft, czy nawet MS Office. Wystarczy zalogować się i wejść w sekcji Transport, Bilety, Usługi, kupić produkt i doładować jego wartość, zaakceptować zgody i zapłacić. A kod wpisać w wybranym serwisie. Dostawcą kodów cyfrowych w usłudze Gry i multimedia jest Autopay S.A.

Pomagamy Wam oszczędzać – Poradnik cenowy 

Wiemy, że lubicie nasz Poradnik cenowy. Podpowiadamy Wam tam, jak rozsądnie korzystać z naszych usług, aby ponosić mniej opłat w każdym miesiącu. Rozszerzamy teraz zakres porad, o nowe podpowiedzi, jak korzystać z bankomatów, aby nie przepłacać. Zaglądajcie tu często!

Zobaczcie, co jeszcze możecie robić z naszą aplikacją Santander mobile. Sprawdźcie, która z funkcji będzie Waszą ulubioną.

Pobierz aplikację

W zależności od tego, jaki masz smartfon, wybierz odpowiedni sklep dla Twojego urządzenia (Google Play lub App Store) i pobierz aplikację.

Pobierz aplikację Santander mobile

Zeskanuj kod QR i przejdź do właściwego sklepu dla Twojego urządzenia mobilnego

Google PlayGoogle play App StoreApp Store

Aplikacja Santander mobile jest dostępna tylko w sklepach Google Play i App Store. Ze względów na bezpieczeństwo, nie instaluj jej z innych źródeł.

Ważne! Przy pobieraniu aplikacji ze sklepu Google Play i App Store zwróć uwagę na dostawcę aplikacji – pamiętaj, jest nim wyłącznie Santander Bank Polska.