Najczęściej wyszukiwane:

Nowa strona informacyjna santander.pl

1 czerwca 2019

1 czerwca opublikowaliśmy stronę internetową santander.pl w nowej odsłonie. Dostosowaliśmy ją do Waszych potrzeb, tak by korzystanie z niej było jeszcze bardziej wygodne. Sprawdź, co się zmieniło.

Wasz głos jest dla nas ważny. Nową stronę stworzyliśmy na podstawie waszych opinii, sugestii i oczekiwań.

Co się zmieniło?

Najważniejsze zmiany, które wprowadziliśmy dotyczą wyglądu, zawartości oraz sposobu prezentacji treści.

  • Nowy serwis jest bardziej przyjazny i przejrzysty. Odświeżyliśmy szatę graficzną. Zadbaliśmy o to, aby korzystanie ze strony było wygodne bez względu na to, czy przeglądacie ją na laptopie, czy w telefonie.
  • Treści poukładaliśmy i uporządkowaliśmy. Nowy widok pozwoli Wam szybko porównać produkty w poszczególnych kategoriach np. łatwo sprawdzicie opłaty. Ułatwiliśmy Wam także samo poruszanie się po stronie.
  • Dodaliśmy filtry, które pozwolą Wam szybciej dotrzeć do informacji i sprawdzić ofertę, konfigurator dla Konta Jakie Chcę i kalkulator kredytowy – dzięki któremu łatwiej obliczycie miesięczną ratę kredytu wraz z kosztem ubezpieczenia.

A co się nie zmieniło?

Nie zmieniły się adres strony oraz sposób logowania do bankowości internetowej. Strona nadal jest chroniona certyfikatem bezpieczeństwa, co możecie sprawdzić, klikając w kłódkę na pasku adresu.