Szukaj na stronie
Nowość

Jak oszczędzać, to tylko u nas. Sprawdź, jak działa nasza moc oszczędzania.

5 października 2022

Sposobów na oszczędzanie jest wiele, tak jak naszych potrzeb. Marzyć zawsze warto, jednak obecnie dobrze jest mieć także oszczędności na trudne chwile.

7% z Kontem Max oszczędnościowym 
Otwórz konto i ciesz się promocyjnym oprocentowaniem 7% w skali roku. Do promocji możesz przystąpić do 10.01.2023 r. Promocyjne odsetki będziemy naliczać od dnia, kiedy przystąpisz do promocji aż do 30.01.2023 r. Możesz oszczędzać aż do 300 tys. zł. Promocja dotyczy tylko pieniędzy, które wpłyną na Twoje konto po 30.09.2022 r.

Jeśli masz już otwarte Konto Max oszczędnościowe, aby skorzystać z oprocentowania 7%, wystarczy, że przystąpisz do promocji. Możesz to zrobić w naszej bankowości internetowej na stronie konta albo u doradców. 

Korzystaj z mocy oszczędzania na 7% i miej stały dostęp do swoich pieniędzy. Pamiętaj, że tylko jeden przelew w miesiącu z tego konta na Twoje konto osobiste jest za 0 zł. Każdy kolejny kosztuje 10 zł. 
 
7,7% z Lokatą z Funduszem 
Jeśli chcesz zyskać więcej i akceptujesz możliwe ryzyko wybierz Lokatę z funduszem. Trwa ona 3 miesiące, oprocentowanie jest także promocyjne. Wybierz fundusz, w których chcesz zainwestować w naszej bankowości internetowej lub u doradcy i w tym samym dniu załóż lokatę na maksymalnie 100 tys. zł. w naszej placówce. Do promocji możesz przystąpić do 31.12. 2022 r. Możesz mieć tylko jedną taką Lokatę z funduszem.

6,25% z Lokatą mobilną
Jeśli chcesz oszczędzać w swoim telefonie otwórz Lokatę mobilną na 6,25% (oprocentowanie stałe w skali roku). Możesz wpłacić na nią od 1 tys. do 100 tys. zł na 4 miesiące. Do promocji możesz przystąpić do 31.12.2022 r. Promocja trwa do 30.04.2023 r. Lokatę możesz mieć tylko jedną. Otworzysz ją nawet wtedy, gdy taką lokatę otworzyliśmy dla Ciebie przed 15 lipca. Aby ją założyć musisz mieć u nas konto osobiste. Lokatę znajdziesz w naszej aplikacji, w zakładce Lokaty. 

Chcesz oszczędzać więcej? Sprawdź inne podpowiedzi, które pozwolą Ci zaoszczędzić przy codziennych czynnościach. 

Sprawdzam szczegóły