Szukaj na stronie

Doceń nas – zagłosuj w Mobile Trends Awards

11 lutego 2020

Właśnie rozpoczęło się głosowanie w konkursie Mobile Trends Awards. Doceń nas i zagłosuj w kategoriach „bankowość mobilna” i „strona lub serwis mobile”.

Podobnie jak w poprzednich latach, teraz również mamy szansę na nagrodę w konkursie Mobile Trends Awards. Ten rok jest dla nas szczególny, ponieważ o Twój głos walczymy w dwóch kategoriach.

Zagłosuj na aplikację Santander mobile w kategorii „bankowość mobilna”

Naszej aplikacji nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. Jest pomocna w codziennym bankowaniu: stały dostęp do salda i historii transakcji czy przelew w każdym miejscu i o każdej porze.  Sprawdza się również w ekstremalnych sytuacjach np. przelewy natychmiastowe, gdy chcesz, aby pieniądze były od razu u odbiorcy. Aplikacja Santander mobile jest też alternatywą, gdy robisz zakupy i zapomniałeś portfela. 

Tyle zalet (a to nie wszystkie!) w jednej aplikacji. Nie bez powodu już 3-krotnie zdobyła uznanie internautów w konkursie Mobile Trends Awards. Czy zwycięży po raz kolejny? Teraz wszystko w Twoich rękach.  

Głosuj na aplikację Santander mobile Uruchomi się w nowym oknie

 

Zagłosuj na santander.pl w kategorii „strona lub serwis mobile”

W czerwcu 2019 opublikowaliśmy nową odsłonę strony internetowej santander.pl.

  • Serwis w nowej odsłonie jest bardziej przyjazny i przejrzysty. Odświeżyliśmy szatę graficzną. Zadbaliśmy o to, aby korzystanie ze strony było wygodne bez względu na to, czy przeglądasz ją na laptopie czy w telefonie.
  • Treści poukładaliśmy i uporządkowaliśmy. Nowy widok pozwala Ci szybko porównać produkty w poszczególnych kategoriach np. łatwo sprawdzisz opłaty. Ułatwiliśmy Ci także samo poruszanie się po stronie.
  • Dodaliśmy filtry, które pozwalają Ci szybciej dotrzeć do informacji i sprawdzić ofertę, konfigurator dla Konta Jakie Chcę i kalkulator kredytowy – dzięki któremu łatwiej obliczysz miesięczną ratę kredytu wraz z kosztem ubezpieczenia.
  • Tworząc stronę, uwzględniliśmy potrzeby osób z niepełnosprawnością wzroku. 

Nowa strona to nasza duma, dlatego cieszymy się, że debiutuje w Mobile Trends Awards. Jeśli i Tobie podoba się nowa odsłona santander.pl, teraz masz okazję, żeby ją docenić i oddać swój głos.

Głosuj na stronę santander.pl Uruchomi się w nowym oknie

Głosować możesz do 20 lutego.