2 października wyłączymy dotychczasową aplikację. Pobierz nową Santander mobile

Szukaj na stronie

Kredyt gotówkowy online

RRSO 16,64% 

 • 0 zł prowizji dla kredytu od 5 000  do 15 000 zł w ofercie do 10.10.2023 r.

 • Kredyt weźmiesz w pełni online - dostępny jest w aplikacji Santander mobile i w Santander internet

 • Pierwszą ratę możesz zapłacić
  po 60 dniach od zawarcia umowy

Do 10.10.2023 r.

Przedłuż wakacyjne chwile

0 zł prowizji dla kredytu od 5 000 zł do 15 000 zł 

Oferta trwa od 12.09.2023 r. do 10.10.2023 r.  Zobacz regulamin oferty undefined

Kredyt gotówkowy w naszym banku to szybki proces
i minimum formalności

 • Biorąc kredyt możesz:

  • pożyczyć od 500 zł nawet do 150 000 zł
  • rozłożyć spłatę na wygodne raty miesięczne –  od 3 do 120
 • Co jeszcze wyróżnia nasz kredyt:

  • możesz skorzystać z ubezpieczenia Spokojny Kredyt online - życie plus
  • otrzymujesz indywidualną ofertę kredytu, jeśli aktywnie korzystasz z konta,
  • całość zrobisz w pełni online - kredyt dostępny w Santander internet i aplikacji Santander mobile.

Potrzebujesz gotówki?

Skorzystaj z kalkulatora i oblicz ratę kredytu gotówkowego online

Chcę pożyczyć
min.
max.
Rozkładam spłatę na
raty miesięczne
rat miesięcznych
rat
Ile masz lat?
lat
lat
lat
Poniżej prezentujemy
Rata miesięczna
RRSO
%
Prowizja:
()
Miesięczna składka ubezpieczeniowa:
()
Jeśli interesuje Cię kwota powyżej max_amount odwiedź jeden z naszych oddziałów lub skontaktuj się z infolinią (numer: 1 9999), a nasi doradcy zaprezentują wyliczenia.
Infolinia
1 9999


Powyższa symulacja ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Decyzję kredytową i warunki kredytu uzależniamy od wyniku indywidualnego badania zdolności kredytowej oraz oceny ryzyka kredytowego. 

Kredyt gotówkowy online z ubezpieczeniem
Spokojny Kredyt online - życie plus

Jeżeli zdecydujesz się na zakup ubezpieczenia to my obniżymy Ci prowizję za udzielenie kredytu, a Ty zyskasz dodatkowo wsparcie:

 • gdy trafisz do szpitala

  Jeżeli spędzisz w szpitalu 5 dni lub więcej, z powodu choroby lub następstwa nieszczęśliwego wypadku, to możesz otrzymać pieniądze w wysokości od 1 do 6 rat kredytu, które pozostają do spłaty.

 • Twoich bliskich, w przypadku Twojej śmierci, która będzie następstwem wypadku komunikacyjnego

  W tej sytuacji Twoi bliscy mogą otrzymać pieniądze na spłatę kredytu w wysokości salda zadłużenia, oraz pieniądze, które będą równowartością 200% kwoty udzielonego kredytu.

 • Jeżeli przydarzy Ci się wypadek, w wyniku którego dojdzie do złamania, skręcenia, oparzenia lub kalectwa

  to możesz liczyć na pieniądze w wysokości określonego procentu wartości udzielonego kredytu.

 • Twoich bliskich, w przypadku Twojej śmierci, która będzie następstwem nieszczęśliwego wypadku

  Twoi bliscy mogą otrzymać pieniądze, które będą równowartością kwoty udzielonego kredytu i dodatkowe pieniądze na spłatę kredytu w wysokości salda zadłużenia.

Jak otrzymać kredyt gotówkowy bez zbędnych formalności

Zaloguj się do bankowości mobilnej lub internetowej
Wejdź w Menu do zakładki Oferta i złóż wniosek o kredyt.
Wypełnij wniosek i ustal wysokość raty
A my sprawdzimy Twoją zdolność kredytową i przekażemy Ci decyzję.
Zaakceptuj umowę online
Po zapoznaniu się z umową akceptujesz ją całkowicie online.
Po pozytywnej decyzji kredytowej przelewamy pieniądze na Twoje konto.
Zadzwoń do nas
Zadzwoń pod numer 1 9999 lub +48 61 81 1 9999
(z zagranicy). Określ kwotę kredytu, a my sprawdzimy Twoją zdolność kredytową i przekażemy Ci decyzję.
Poczekaj na decyzję
Przekażemy Ci wstępną decyzję kredytową. Jeśli będzie pozytywna, doradca przedstawi Ci szczegóły dotyczące zawarcia umowy.
Zacznij korzystać
Po zawarciu umowy kredytowej pieniądze przelejemy na Twoje konto nawet tego samego dnia.

Opłaty i dokumenty

Wybrane opłaty i prowizje za Kredyt gotówkowy online

Prowizja za udzielenie kredytu online

od 0% do 11,99%
(dla prowizji powyżej 0% prowizja wynosi min. 50 zł)
Spłata całości lub części kredytu przed terminem bez opłat

 

Zobacz Taryfę opłat i prowizjiUruchomi się w nowym oknie

Oprocentowanie

Oprocentowanie

 do 15,99% w skali roku

Dla kredytu do 24 miesięcznych rat - oprocentowanie jest stałe w skali roku, powyżej 24 miesięcznych rat oprocentowanie jest zmienne w skali roku.

Wysokość oprocentowania i okres kredytowania ustalane są indywidualnie dla każdego Wnioskodawcy na podstawie analizy zdolności kredytowej i oceny ryzyka kredytowego banku.

Co jeszcze warto wiedzieć

 • Kredyt gotówkowy online (przez Santander internet lub aplikację Santander mobile) udostępniamy naszym klientom, którzy posiadają konto osobiste.  

  Jeśli nie jesteś naszym klientem możesz także otrzymać u nas kredyt. Udaj się do najbliższego oddziału lub zadzwoń na naszą Infolinię – 1 9999. Nasi doradcy pomogą Ci w wybraniu najlepszej oferty.

 • Wniosek online możesz złożyć, jeżeli jesteś klientem naszego banku, posiadasz dostęp do bankowości internetowej i mobilnej oraz w zakładce Oferta banku masz przygotowaną indywidualną ofertę kredytu gotówkowego.

  Żeby złożyć wniosek, wystarczy, że zalogujesz się do Santander internet lub aplikacji Santander mobile i sprawdzisz, czy przygotowaliśmy dla Ciebie ofertę w zakładce Oferta banku

 • Kredyty gotówkowy możesz przeznaczyć na dowolny cel konsumpcyjny np. na zakup lodówki, wyjazd wakacyjny lub inne codzienne wydatki.

 • Wystarczy, że posiadasz stałe źródło dochodu. Akceptujemy wpływy z umów: o pracę, na czas określony, zlecenie, o dzieło, a także dochody z emerytury, renty oraz z najmu i działalności gospodarczej. 

 • Składając wniosek online nie potrzebujesz żadnych zaświadczeń. 

 • RRSO (rzeczywista roczna stopa oprocentowania) – jest to całkowity koszt kredytu ponoszony przez konsumenta. Jest on wyrażony jako wartość procentowa całkowitej kwoty kredytu w ujęciu rocznym.

 • Tak. Wystarczy, że zalogujesz się do usługi Santander internet i w zakładce Twoje sprawy złożysz odpowiednią dyspozycję. 
   Możesz również zalogować się do aplikacji Santander mobile, gdzie opcję wcześniejszej spłaty znajdziesz w zakładce Kontakt -> Twoje sprawy.    

 • Oczywiście. Wszystkie opcje związane z obsługą kredytu odnajdziesz po zalogowaniu się do Santander internet, w zakładce Twoje sprawy lub po zalogowaniu się do  aplikacji Santander mobile w zakładce Kontakt -> Twoje sprawy.

 • Podczas wypełniania wniosku o kredyt wskazujesz dzień spłaty raty. Podczas wypełniania wniosku o kredyt wybierasz, z którego konta osobistego w naszym banku mamy automatycznie pobierać raty. Harmonogram spłaty rat kredytu otrzymasz wraz z umową kredytową. W każdej chwili możesz zmienić dzień spłaty raty kredytu.

 • Wszystkie dokumenty odnajdziesz po zalogowaniu się do Santander internet oraz aplikacji Santander mobile  i wybraniu w zakładce Oferta banku sekcji Twoje wnioski i umowy. Sekcja ta znajduje się w menu po lewej stronie ekranu.  

  Potwierdzenie zawarcia umowy (w tym także Formularz informacyjny dotyczący kredytu konsumenckiego) otrzymasz także:

  • w formie papierowej na adres korespondencyjny podany w banku lub
  • w formie elektronicznej – na skrzynkę pocztową w Twojej bankowości internetowej lub mobilnej, jeżeli korzystasz z Elektronicznego kanału kontaktu (EKK).
 • To bardzo proste. Jeżeli składasz wniosek o kredyt przez bankowość internetową (Santander internet) to wystarczy, że wykorzystasz stosowany przez siebie na co dzień sposób autoryzacji operacji: 

  • przepiszesz smsKod, który przyjdzie na numer telefonu podany we wniosku lub
  • przepiszesz kod, który wyświetli się na Twoim tokenie lub
  • użyjesz mobilnego podpisu w bankowości mobilnej Santander mobile.

  Jeżeli wniosek składasz w aplikacji Santander mobile wystarczy, że naciśniesz przycisk Złóż wniosek, który jest na końcu wypełnianego formularza. 

 • Nie musisz się o nic martwić. Zawsze, gdy pojawią się jakieś dodatkowe pytania możesz skontaktować się z naszymi doradcami dostępnymi pod numerem telefonu 1 9999 lub doradcą online.

 • Pieniądze z kredytu przelejemy na Twoje konto osobiste wskazane przez Ciebie w trakcie składania wniosku o kredyt.

Sprawdź inne produkty z naszej oferty

Przykład reprezentatywny

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) kredytu gotówkowego online wynosi 16,64%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów): 12 100 zł, całkowita kwota do zapłaty: 18 447,51 zł, oprocentowanie zmienne w skali roku: 15,49%, całkowity koszt kredytu: 6 347,51 zł (w tym: prowizja 0,00 zł, odsetki 6 347,51 zł), umowa zawarta na okres 70 miesięcy, 69 miesięcznych rat równych w wysokości 263,60 zł, ostatnia rata w wysokości 259,11 zł. Kalkulacja na dzień 12.09.2023 r. na reprezentatywnym przykładzie. 

Materiał ma charakter marketingowy i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 kodeksu cywilnego. 

Oferta „Kredyt gotówkowy online od 500 zł do 15 000 zł” trwa od 12 września do 10 października 2023 r. 

Ochronę ubezpieczeniową w ramach Umowy ubezpieczenia Spokojny Kredyt online - życie plus świadczy Santander Allianz Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie S.A. (Santander Allianz TUŻ). Szczegółowe informacje, w tym Ogólne Warunki Ubezpieczenia Spokojny Kredyt online - życie plus, które określają m.in. zakres ubezpieczenia, zasady odstąpienia oraz wypowiedzenia umowy ubezpieczenia, wyłączenia lub ograniczenia odpowiedzialności ubezpieczyciela, Dokument zawierający informacje o produkcie ubezpieczeniowym i Informacje dodatkowe, które stanowią łącznie kartę produktu, dostępne są w placówkach Santander Bank Polska S.A. (bank) oraz na santander.allianz.pl. Informacja o wysokości należnej składki ubezpieczeniowej dostępna jest w placówkach banku. Bank jest agentem ubezpieczeniowym Santander Allianz TUŻ. Bank jest wpisany pod nr 11135943/A do rejestru pośredników ubezpieczeniowych, który prowadzi KNF. Infolinia 1 9999 (lub +48 61 81 1999, dla osób które dzwonią z zagranicy) - opłata zgodna z taryfą danego operatora. Stan na 04.10.2022 r.

Kredyt gotówkowy udzielany jest na cele konsumpcyjne.

Oprocentowanie kredytu gotówkowego online do maksimum 15,99%. Minimalny okres spłaty wynosi 3 miesiące. Maksymalny okres spłaty wynosi 120 miesięcznych rat. Decyzję kredytową i warunki kredytu uzależniamy od wyniku indywidualnego badania zdolności kredytowej oraz oceny ryzyka kredytowego. Decyzja kredytowa online oraz uruchomienie produktów kredytowych realizowane są w godz. 8.00 - 20.00, 7 dni w tygodniu, oprócz świąt będących dniami ustawowo wolnymi od pracy. Dla wniosków złożonych w pozostałych godzinach decyzja/uruchomienie ma miejsce około godz. 8.00 kolejnego dnia, który nie jest świętem będącym dniem ustawowo wolnym od pracy.

Słowniczek pojęć i definicji dotyczących usług reprezentatywnych, wynikających z rozporządzenia Ministra Rozwoju i Finansów z dnia 14 lipca 2017 r. w sprawie wykazu usług reprezentatywnych powiązanych z rachunkiem płatniczym, dostępny jest na stronie santander.pl/PAD Uruchomi się w nowym oknie oraz w placówkach banku.

 • Santander internet/mobile (bankowość internetowa/mobilna) to usługa bankowości elektronicznej.