Szukaj na stronie

Rozwijaj kompetencje przyszłości z UEW

3 lutego 2022

Ruszył nabór na Stypendium Rozwojowe Santander | Kompetencje przyszłości UEW. Jest to program, dzięki któremu rozwiniesz kluczowe dla pracodawców kompetencje cyfrowe i biznesowe. Aplikuj i zdobądź praktyczne umiejętności oaz certyfikat potwierdzający zdobytą wiedzę!

Uruchomi się w nowym oknie

Szkolenia organizowane są przez Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu w formie online. Dla uczestników przewidzianych jest 300 miejsc w ramach modułów tematycznych: 

  • KOMPETENCJE CYFROWE – podczas zajęć uczestnicy poznają jedno wybrane narzędzie analizy danych: Excela, SQL, Business Intelligence, Pythona;
  • TRENINGI BIZNESOWE – rozwijają kompetencje z zakresu technik sprzedaży, wystąpień publicznych, negocjacji oraz budowania wizerunku.

Aplikuj do 20 marca 2022

Aplikuj Uruchomi się w nowym oknie

Zajęcia odbędą się od kwietnia do sierpnia 2022. Szczegółowy harmonogram dostępny jest w regulaminie, który znajduje się w powyższym linku.  Serdecznie zapraszamy do aplikowania i rozwijania swoich kompetencji.

Co powiedzieli uczestnicy poprzedniej edycji

  • Praktyczne podejście do prowadzonych zajęć (pokazanie jak wygląda rzeczywista praca, a nie tylko teoria).
  • Bardzo polecam! Duża dawka wiedzy, w szczególności z Excela i Power BI. Nabytą wiedzę mogłam już wykorzystać podczas rozmowy rekrutacyjnej.
  • Znakomity sposób prezentowania tematu przez prowadzącego, przemiła atmosfera, gotowość do udzielenia odpowiedzi na każdą wątpliwość uczestników szkolenia, cierpliwość do wyjaśniania (nawet kilkukrotnego) nowych treści.
  • Szkolenie przeprowadzone bardzo profesjonalnie. Duża ilość materiału przeprowadzona w formie ćwiczeniowej nie wykładowej, co przekłada się na lepsze przyswojenie wiedzy. Zdecydowanie poleciłbym szkolenie dla osób takich jak ja, czyli rozpoczynających przygodę z językiem SQL.
  • Niesamowity talent dydaktyczny oraz przygotowanie merytoryczne prowadzącego. Mnóstwo praktycznej wiedzy, która zdecydowanie przyda mi się w karierze zawodowej. Bardzo dziękuję za możliwość wzięcia udziału dzięki stypendium Santander!

Santander od 10 lat wspiera edukację 

W 2021 roku minęło równo 10 lat, odkąd Santander Universidades działa w Polsce i 25 lat, odkąd działa na świecie. Z tej okazji zachęcamy do zapoznania się z raportem podsumowującym te działania: www.santander.pl/10lat

#NeverStopLearning!

Od momentu uruchomienia programu Santander przekazał ponad 2 miliardy euro i przyznał ponad 630.000 stypendiów i grantów na całym świecie.