Szukaj na stronie

Ponad 700 tys. zł na koncie zbiórki! Wsparliśmy rozwój czatu zaufania Fundacji Dajemy Dzieciom Siłę! Pomaganie ma podwójną MOC!

5 lipca 2023

30 czerwca zakończyliśmy kolejną edycję Podwójnej Mocy Pomagania. To akcja charytatywna, w której podwajamy wszystkie wpłaty na konto naszej Fundacji. To znaczy, do każdej wpłaconej złotówki, dokładamy kolejną.

W tym roku pieniądze zbieraliśmy na czat przy ogólnopolskim telefonie zaufania 116 111, który prowadzi Fundacja Dajemy Dzieciom Siłę.

Dzięki zbiórce, wesprzemy dzieci w kryzysie psychicznym. Eksperci będą pomagać tysiącom młodych, którzy szukają wsparcia i podejmować interwencje ratujące życie.

To już czwarta akcja pomocowa. W sumie przekazaliśmy potrzebującym ponad 12 mln zł. Pieniądze z poprzednich akcji wsparły uchodźców, dziecięce oddziały psychiatrii w szpitalach oraz walkę z pandemią. Więcej przeczytasz tutaj

Dziękujemy! Razem mamy Podwójną MOC Pomagania.

Fundacja Dajemy Dzieciom Siłę od 14 lat prowadzi telefon zaufania dla dzieci i młodzieży. Dodatkowo uruchomiła wyjątkowy czat, który obsługują psycholodzy i pedagodzy – specjaliści od pomagania dzieciom i młodzieży w czasie kryzysu psychicznego.

Więcej na Santander.pl/pomoc


Nota prawna 

Wpłaty na konto Fundacji Santander były księgowane do 30.06.2023 r. do godziny 24:00.
Organizatorem akcji jest Fundacja Santander Bank Polska S.A. im. I.J. Paderewskiego. Partnerem jest Santander Bank Polska S.A., Santander Leasing S.A. i Santander TFI S.A. Regulamin Uruchomi się w nowym oknie określał możliwości wpłat na konto Fundacji i zasady akcji.