Szukaj na stronie

Doceniamy MOC kobiet!

8 marca 2023

Ile dni w roku, tyle okazji, by doceniać kobiety. Nie tylko 8 marca, ale każdego dnia mamy im za co dziękować. To nasze mamy, babcie, siostry, nauczycielki, przyjaciółki – kochane kobiety, bliskie naszemu sercu. Na Dzień Kobiet wszystkim naszym klientkom życzymy jeszcze więcej MOCy i doceniamy je za to, że są z nami! Zobaczcie, co dla Was przygotowaliśmy.MOC do rozwoju dla liderek

Zapraszamy panie, aby pomyślały także o swoim rozwoju zawodowym i spróbowały rozwinąć skrzydła ze stypendium Santander Women Scholarships | W50. Grupa Santander od lat wspiera kobiety z zakresu przywództwa dla kobiet na stanowiskach kierowniczych.

Program skierowany jest do 50 kobiet z 11 krajów: Polska, Argentyna, Brazylia, Chile, Niemcy, Meksyk, Portugalia, Hiszpania, Wielka Brytania, Urugwaj i USA – kobiet, które są na stanowiskach kierowniczych wyższego szczebla i które chcą rozwijać swój własny styl przywódczy. Będzie prowadzić go prestiżowa, brytyjska uczelnia - London School of Economics and Political Science.

Uczestniczki dowiedzą się, jak ulepszyć swój osobisty styl przywództwa. Wezmą udział w szkoleniach i zajęciach indywidualnego coachingu. Ponadto będą mogły podzielić się swoimi doświadczeniami z kobietami z różnych krajów. Santander W50 wpisuje się w zaangażowanie naszego banku na rzecz równych szans dla mężczyzn i kobiet we wszystkich krajach, w których Grupa działa.

Już 700 liderek uczestniczyło w tym stypendium. Dołącz do nich i Ty. Zgłoś się na stronie Santander Scholarship do 13 marca 2023 r.

MOC miłych chwil ze zniżką od Santander 

Zachęcamy, by znaleźć chwilę relaksu  przy aromatycznej herbacie lub pysznej, rozgrzewającej Cappuccino . Mamy dla Was 20% zniżki na klasyczną kawę lub herbatę w Costa Coffee.
Jak skorzystać z oferty 
•    Wejdź na stronę, wybierz Skorzystaj z oferty, żeby wyświetlić kod rabatowy - ważny do 31 marca.
•    Każdy pobrany kod QR jest jednorazowy i uprawnia do zakupu jednego napoju z oferty klasycznej. 
•    Przed złożeniem zamówienia poinformuj baristę, że chcesz użyć kodu rabatowego QR od Santander. 

MOC na co dzień

Dziś Dzień kobiet! Życzymy Ci by był piękny, słoneczny i pełen radości. Doceniamy wszystkie kobiety 
i zapraszamy do umilenia sobie każdego dnia z naszą playlistą na Spotify.


Disclaimer 
Oferta Costa Coffee ważna od 12.01.2023 r. do 31.03.2023 r. Nie dotyczy kawiarni zlokalizowanych na lotnisku Okęcie i w halach targowych Expo. Szczegóły oferty w regulaminie. Organizatorem promocji dla konsumentów, prowadzonej pod nazwą „20% rabatu Santander”, jest Costa Coffee Polska Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, przy ul. Chłodnej 52, 00-872 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy, pod numerem KRS 0000054944, o kapitale zakładowym w wysokości 94 523 170,00 zł (opłaconym w całości), posiadająca numer identyfikacji podatkowej NIP 526-24-03-747, numer statystyczny REGON 016202033.