Najczęściej wyszukiwane:

Nowości w bankowości mobilnej i internetowej

Zobacz więcej

Sprawdź, co nowego dla Ciebie mamy

Nowość

Nowy wygląd

Zmieniliśmy wygląd i układ Pulpitu oraz zakładki Oferta banku. Na Pulpicie znajdziesz teraz informacje o Twoich kartach, a najważniejsze funkcje będziesz mieć zawsze pod ręką.

Nowość

Nowa nawigacja

Chcemy zapewnić Ci szybki i wygodny dostęp do funkcji aplikacji, z których często korzystasz. Dlatego przenieśliśmy główne menu na dół ekranu telefonu. Dzięki temu w zasięgu Twojego kciuka znajdą się płatności, kontakt i oferta.

Nowość

Mobilne przelewy walutowe

Teraz już możesz zrobić przelew walutowy do dowolnej osoby, także poza Unią Europejską. Do wyboru masz 24 waluty. Nową opcję znajdziesz w aplikacji Santander mobile w nowym menu Płatności > Na rachunek walutowy obcy.

Nowość

Kantor Santander pracuje bez przerwy

Od teraz, w promocji, możesz wymieniać walutę przez całą dobę, 7 dni w tygodniu. A gdy już to zrobisz, wypełnij ankietę i powiedz nam, co myślisz o Kantorze Santander. Kantor oraz ankietę znajdziesz w aplikacji Santander mobile w nowym menu Płatności > Kantor Santander oraz w Santander internet w menu głównym.

Nowość

Wygodniejsze Ustawienia

Przebudowaliśmy zakładkę Ustawienia. Na nowo pogrupowaliśmy opcje dostępne w tej zakładce, aby łatwiej Ci było do nich dotrzeć. W nowej sekcji Bezpieczeństwo znajdziesz to, co dotyczy logowania i potwierdzania transakcji oraz innych dyspozycji. Ustawienia transakcji zebraliśmy w jednym miejscu, podobnie jak ustawienia dotyczące układu serwisu.

Nowość

Nowy Poradnik cenowy

Poradnik cenowy to nowa strona w bankowości internetowej. Masz Konto Jakie Chcę i kartę Dopasowaną? To poradnik dla Ciebie. Pokazujemy w nim, jak możesz zaoszczędzić na opłatach bankowych. Znajdziesz tu także informację o tym, z czego możesz korzystać bezpłatnie, by nie przepłacać. Wystarczy, że zajrzysz tutaj: Historia > Poradnik cenowy.

Nowość

Więcej o Programie poleceń

Stronę Program poleceń uzupełniliśmy o kilka ważnych i przydatnych informacji. Teraz w jednym miejscu sprawdzisz, jakie warunki musisz spełnić, aby przystąpić do programu. A gdy się na to zdecydujesz - tutaj znajdziesz też link do formularza, dzięki któremu dołączysz do programu.

Nowość

Szybciej zmienisz limit przelewu

Maksymalny limit przelewu, który możesz ustawić samodzielnie w Santander internet, to 65 tysięcy złotych. Chcesz zrobić przelew na większą kwotę? W zakładce Ustawienia >Limity przelewów podpowiadamy Ci już, jak zrobić to wygodnie. W wielu przypadkach może Ci pomóc Doradca online – szybko się z nim połączysz przez wideo za pomocą linka, który udostępniamy w tej sekcji.

Już wkrótce

Założysz konto dziecku

Jesteś rodzicem, a Twoje niepełnoletnie dziecko ma co najmniej 13 lat? Możesz założyć mu konto za pomocą swojej bankowości internetowej. Dziecko otrzyma dostęp do Santander internet i może korzystać z aplikacji Santander mobile. A Ty będziesz widzieć jego konto w swojej bankowości internetowej, ale zdalnie nic nie zrobisz w jego imieniu.

Promocja „Kantor Santander 24/7” trwa od 16 maja do 30 listopada 2020 roku. Jej organizatorem jest Santander Bank Polska S.A. Regulamin promocji znajdziesz na naszej stronie.