Szukaj na stronie
Ilustracja aplikacji bankowej Santander mobile z włączonym ekranem powitalnym
Aplikacja Santander mobile

Pomaga w codziennych sprawach

Karta kredytowa

Zyskaj 300 zł w promocji

Złóż wniosek o kartę kredytową i wybierz nagrodę

RRSO 23,60%

Promocja

Zakończyliśmy promocję. Dziękujemy uczestnikom za udział.

Zamów kartę kredytową i zyskaj

 •  

  Kod elektroniczny o wartości 300 zł.
  Możesz wybrać kod elektroniczny do Biedronki, Allegro lub RTV Euro AGD

 •  

  Brak opłaty miesięcznej za kartę kredytową główną przez 12 miesięcy

Co musisz zrobić, żeby otrzymać nagrody

 • Od 24 kwietnia 2023 r. do wyczerpania liczby zgłoszeń do promocji (nie dłużej niż do 22 maja 2023 r.):
 • zaakceptuj regulamin i zarejestruj się w promocji,
 • upewnij się, że posiadasz zgodę na otrzymywanie od banku informacji handlowej drogą elektroniczną, zgodę na Elektroniczny kanał kontaktu, brak sprzeciwu wobec przetwarzania danych przez bank w celach marketingowych oraz masz podany w banku lub uzupełnisz aktualny numer telefonu komórkowego do kontaktu.
 • Od 24 kwietnia do 22 maja 2023 r. złóż wniosek o główną kartę kredytową w Santander internet lub w aplikacji Santander mobile, a gdy uzyskasz pozytywną decyzję kredytową, zawrzyj umowę. Wniosek musisz złożyć wyłącznie na Twoim urządzeniu
 • Zapłać swoją nową kartą kredytową z tej promocji w każdym z 3 kolejnych miesięcy (czerwiec, lipiec, sierpień) minimum 5 razy na łączną kwotę min. 500 zł. 
 • W promocji mogą wziąć udział osoby, które nie były posiadaczami żadnej karty kredytowej głównej w Santander Bank Polska od 1 lutego 2023 r. do dnia przystąpienia do promocji.

 • Jeśli spełnisz warunki promocji, kod elektroniczny wyślemy Ci nie później niż do 30 września 2023 roku.

 • Do promocji możesz przystąpić do uzyskania maksymalnej liczby zgłoszeń w promocji (2500), ale nie dłużej niż do 22 maja 2023 roku.

Poznaj zalety karty kredytowej 

 • Kupujesz teraz,
  płacisz później

  Korzystasz z limitu kredytowego bez odsetek - do 54 dni (nie dotyczy wypłat gotówki z bankomatów oraz przelewów z karty kredytowej).

 • Płacisz kartą
  w telefonie lub zegarku

  Dodajesz kartę do cyfrowego portfela (Apple, Google Pay) i płacisz telefonem lub zegarkiem (Garmin, Fitbit Pay).

  Sprawdź Uruchomi się w nowym oknie

 • Korzystasz z pieniędzy jeszcze przed otrzymaniem karty

  Już w chwili gdy wnioskujesz o kartę kredytową, możesz zlecić przelew z limitu karty kredytowej na konto osobiste (usługa Fast Cash). Przelew zrealizujemy, jak tylko zawrzesz umowę.

 • Zamawiasz karty dodatkowe dla najbliższych bez opłat miesięcznych

  Zamów dodatkową kartę kredytową dla bliskiej osoby (np. dla dziecka powyżej 13 roku życia, żony lub męża).

Z oferty karty kredytowej mogą skorzystać osoby, które spełniają wymagane przez Santander Bank Polska warunki oceny zdolności kredytowej.
 

Chcę kartę Uruchomi się w nowym oknie

Przykład reprezentatywny

Od wykorzystanej kwoty limitu w rachunku karty kredytowej Visa Silver Akcja Pajacyk w promocji pobieramy odsetki według zmiennej stropy procentowej, równej stopie odsetek maksymalnych wskazanych w art. 359 § 21 kodeksu cywilnego, tj. 20,50% w stosunku rocznym. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO) wynosi 23,60%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowych kosztów) 3 400 zł, całkowita kwota do zapłaty 4 604,38 zł, oprocentowanie zmienne 20,50% w skali roku, całkowity koszt kredytu 1 204,38 zł (w tym: odsetki 1 114,38 zł, opłaty miesięczne za kartę w drugim roku 90 zł).

Dla wyliczeń RRSO przyjęliśmy łącznie następujące założenia: limit kredytowy zostaje w pełni wykorzystany przez dokonanie jednej transakcji bezgotówkowej w dniu zawarcia umowy, data księgowania transakcji na rachunku karty jest zgodna z datą pierwszego zestawienia operacji, a pozostałe zadłużenie zostaje spłacone w ciągu 24 miesięcy; miesięczna spłata zadłużenia wynosi 3% kwoty limitu kredytowego (z wyłączeniem ostatniej spłaty, która jest równa pozostałemu do spłaty saldu zadłużenia) i następuje zawsze w dniach wskazanych na zestawieniach operacji jako termin płatności. Kalkulacja na dzień 19.04.2023 r. na reprezentatywnym przykładzie.