Najczęściej wyszukiwane:
 • Ponad 40 Ambasad Select na świecie. W Polsce zapraszamy do ambasad w Warszawie, Poznaniu i Wrocławiu

 • Dzięki karcie Visa VIP, która jest identyfikatorem klienta Select, masz dostęp do serwisu Select w dowolnym oddziale Grupy Santander na świecie

 • W przypadku utraty karty kredytowej za granicą otrzymasz nową w trybie przyspieszonym z dostawą do wskazanego miejsca

Ambasady Select

Grupa Santander udostępnia klientom Select wiele udogodnień niezależnie od miejsca ich czasowego pobytu, tak aby mogli poczuć się, jak w domu. Tę dodatkową wartość możemy Państwu zaproponować, dzięki przynależności do międzynarodowej grupy posiadającej ponad 40 Ambasad Select zlokalizowanych w krajach, w których znajdują się siedziby Grupy Santander. W Polsce zapraszamy do ambasad w Warszawie, Poznaniu i Wrocławiu.

Ambasady oferują serwis i wsparcie zgodnie z przywilejami dostępnymi dla klientów Santander Select niezależnie od tego gdzie się znajdują.

W Ambasadach Select oferujemy:

 • Wsparcie w języku angielskim, gdy przebywasz za granicą.
 • Kontakt telefoniczny z Select Contact Centre (Linia Select) w Twoim kraju.
 • Darmowy dostęp do internetu.
 • Wyodrębnione strefy spotkań z klientami.
 • Wymianę walut.
 • Wyszukiwarkę oddziałów i bankomatów Global Branch& ATM Locator.
   

Select ID

Pomagamy klientom Santander Select w nawiązaniu relacji z nowym Bankiem z Grupy w przypadku przeprowadzki za granicę. W tym zakresie umożliwiamy przeniesienie statusu klienta między Bankami Grupy w momencie zmiany kraju zamieszkania klienta.

W ramach oferty Select ID na pisemny wniosek klienta doradca Select wysyła informacje o kliencie do innego Banku Grupy wskazanego przez klienta. Udostępniamy również informacje nt wymogów odnośnie otwarcia rachunku w kraju docelowym, przekażemy historię kredytową klienta i informację o segmencie Santander Select.

Wszelka dokumentacja podpisywana przez klienta jest dostosowana do wymogów polskiego prawa. Przebywając poza granicami kraju będziesz mógł liczyć na wsparcie doradcy Select lub menedżera Select przy otwieraniu konta, karty debetowej oraz innych produktów* w ofercie Santander Select.
 

Karta debetowa Visa Select

Karta debetowa Visa Select z jednolitym wizerunkiem karty w Grupie Santander stanowi identyfikację klienta Select na całym świecie. Dzięki niej masz dostęp do serwisu Select w dowolnym oddziale Grupy Santander na świecie

Karta debetowa Visa VIP

Korzyści:

 • Brak opłaty miesięcznej za kartę.
 • Santander Bank Polska nie pobiera opłat za wypłaty gotówki ze wszystkich bankomatów w Polsce i za granicą kartą Visa Select. W przypadku wypłaty kartą waluty innej niż waluta rachunku naliczana jest opłata za przewalutowanie transakcji w wysokości 2,8%.
 • Chargeback – możliwość przekazania sprzedawcy za pośrednictwem Santander Bank Polska żądania zwrotu środków za towar lub usługę, który nie spełnia warunków umowy, a za który zapłacono kartą.
 • Cash Back, czyli wypłata gotówki do 300 złotych w sklepie podczas płatności Karta Visa Select i zgromadzone na niej środki chronione są przez usługę 3D-Secure.

Priorytetowe usługi dla karty kredytowej

W przypadku utraty karty kredytowej za granicą klienci Santander Select zostaną potraktowani indywidualnie. Nowa karta zostanie przygotowana z pierwszeństwem i wysłana bezpośrednio do miejsca wskazanego przez klienta.

Centrum kontaktu

Contact Center

Dla klientów Santander Select

Napisz do nas

Opłata za połączenie zgodna z taryfa operatora. Szczegóły oferty Santander Bank Polska, informacje o opłatach prowizjach i oprocentowaniu dostępne są na santander.pl