Uważaj na telefony od oszustów! Przestępcy wyłudzają poufne dane poprzez rozmowę telefoniczną. Więcej na naszej stronie >

Global Select
 • Ambasady SELECT

  Ponad 40 Ambasad Select na świecie. W Polsce zapraszamy do ambasad w Warszawie, Poznaniu i Wrocławiu

 • Visa VIP

  Dzięki karcie Visa VIP, która jest identyfikatorem klienta Select, masz dostęp do serwisu Select w dowolnym oddziale Grupy Santander na świecie

 • Nowa karta kredytowa

  W przypadku utraty karty kredytowej za granicą otrzymasz nową w trybie przyspieszonym z dostawą do wskazanego miejsca

Ambasady Select

Grupa Santander udostępnia klientom Select wiele udogodnień niezależnie od miejsca ich czasowego pobytu, tak aby mogli poczuć się, jak w domu. Tę dodatkową wartość możemy Państwu zaproponować, dzięki przynależności do międzynarodowej grupy posiadającej ponad 40 Ambasad Select zlokalizowanych w krajach, w których znajdują się siedziby Grupy Santander. W Polsce zapraszamy do ambasad w Warszawie, Poznaniu i Wrocławiu.

Ambasady oferują serwis i wsparcie zgodnie z przywilejami dostępnymi dla klientów Santander Select niezależnie od tego gdzie się znajdują.

W Ambasadach Select oferujemy:

 • Wsparcie w języku angielskim, gdy przebywasz za granicą.
 • Kontakt telefoniczny z Select Contact Centre (Linia Select) w Twoim kraju.
 • Darmowy dostęp do internetu.
 • Wyodrębnione strefy spotkań z klientami.
 • Wymianę walut.
 • Wyszukiwarkę oddziałów i bankomatów Global Branch& ATM Locator.
   

Zapytaj o produkt

Select ID

Pomagamy klientom Santander Select w nawiązaniu relacji z nowym Bankiem z Grupy w przypadku przeprowadzki za granicę. W tym zakresie umożliwiamy przeniesienie statusu klienta między Bankami Grupy w momencie zmiany kraju zamieszkania klienta.

W ramach oferty Select ID na pisemny wniosek klienta doradca Select wysyła informacje o kliencie do innego Banku Grupy wskazanego przez klienta. Udostępniamy również informacje nt wymogów odnośnie otwarcia rachunku w kraju docelowym, przekażemy historię kredytową klienta i informację o segmencie Santander Select.

Wszelka dokumentacja podpisywana przez klienta jest dostosowana do wymogów polskiego prawa. Przebywając poza granicami kraju będziesz mógł liczyć na wsparcie doradcy Select lub menedżera Select przy otwieraniu konta, karty debetowej oraz innych produktów* w ofercie Santander Select.
 

Zapytaj o produkt

Karta debetowa Visa VIP

Karta debetowa Visa VIP z jednolitym wizerunkiem karty w Grupie Santander stanowi identyfikację klienta Select na całym świecie. Dzięki niej masz dostęp do serwisu Select w dowolnym oddziale Grupy Santander na świecie

Karta debetowa Visa VIP

Korzyści:

 • Brak opłaty miesięcznej za kartę.
 • Bogaty Pakiet Ubezpieczeń Finansowych. Pakiet Pewne Pieniądze zapewnia m.in.: ochronę w wypadku nieuprawnionego użycia karty, utraty gotówki pobranej z bankomatu i zwrot różnicy w cenie pomiędzy towarem zakupionym kartą a takim samym, lecz tańszym, w przypadku gdy różnica w cenie wynosi więcej niż 200 zł i powstała w ciągu 30 dni od dnia zakupu. Dodatkowo zapewnia ochronę towarów, za które zapłacono kartą, jeśli zostały zniszczone lub skradzione w terminie 30 dni od daty zakupu.
 • Santander Bank Polska nie pobiera opłat za wypłaty gotówki ze wszystkich bankomatów w Polsce i za granicą kartą Visa VIP. W przypadku wypłaty kartą waluty innej niż waluta rachunku naliczana jest opłata za przewalutowanie transakcji w wysokości 2,8%.
 • Chargeback – możliwość przekazania sprzedawcy za pośrednictwem Santander Bank Polska żądania zwrotu środków za towar lub usługę, który nie spełnia warunków umowy, a za który zapłacono kartą.
 • Cash Back, czyli wypłata gotówki do 300 złotych w sklepie podczas płatności Karta Visa VIP i zgromadzone na niej środki chronione są przez usługę 3D-Secure.

Zapytaj o produkt

Priorytetowe usługi dla karty kredytowej

W przypadku utraty karty kredytowej za granicą klienci Santander Select zostaną potraktowani indywidualnie. Nowa karta zostanie przygotowana z pierwszeństwem i wysłana bezpośrednio do miejsca wskazanego przez klienta.

Zapytaj o produkt

Centrum kontaktu

Contact Center

Dla klientów Santander Select

Zostaw numer

Napisz do nas

Ochrona ubezpieczeniowa w zakresie ubezpieczenia „Pakiet Ubezpieczeń Finansowych” świadczona jest przez Santander-AvivaTowarzystwo Ubezpieczeń Ogólnych S.A. na podstawie umowy ubezpieczenia grupowego zawartej z Santander Bank Polska S.A.

Warunki ubezpieczeń określające szczegółowe zasady ubezpieczeń (w tym zasady rezygnacji, wyłączenia lub ograniczenia odpowiedzialności ubezpieczycieli) oraz karty produktów dostępne są na santander.aviva.pl i santander.pl, oraz w placówkach Santander Bank Polska S.A. Działamy zgodnie z zasadami dobrych praktyk na rynku bancassurance (Rekomendacje Związku Banków Polskich). Stan na 08.09.2018.

Opłata za połączenie zgodna z taryfa operatora. Szczegóły oferty Santander Bank Polska, informacje o opłatach prowizjach i oprocentowaniu dostępne są na santander.pl