Przerwa 15/16 czerwca Rozwijamy naszą bankowość, dlatego potrzebujemy przerwy. Do 6:30 bankowość internetowa i aplikacja mobilna będą niedostępne. Nadal możesz płacić kartą i wypłacać gotówkę z naszych bankomatów. Przepraszamy za utrudnienia!

Szukaj na stronie

Ubezpieczenia

Zadbaj o swoje zdrowie, rodzinę i dom

 • Ubezpiecz dom i mieszkanie na wypadek różnych zdarzeń, np.: pożaru, zalania czy utraty mienia wskutek kradzieży z włamaniem

 • Zadbaj o bezpieczeństwo swoich pieniędzy i skorzystaj z szerokiej oferty ubezpieczeń

 • Skorzystaj z ubezpieczenia, które zapewni realne wsparcie finansowe w trudnych sytuacjach losowych

Ubezpieczenia

 • Locum Comfort

  Ubezpieczenie, w ramach którego możesz kompleksowo ubezpieczyć dom i mieszkanie na wypadek różnych zdarzeń, np.: pożaru, zalania czy utraty mienia wskutek kradzieży. Ochrona może obejmować zarówno nieruchomości, jak i ruchomości wraz z odpowiedzialnością cywilną w życiu prywatnym.

 • Bezpieczne Pieniądze Platinum

  Bezpłatne ubezpieczenie Bezpieczne Pieniądze Platinum zapewnia ochronę przed wieloma nieprzewidzianymi i przykrymi w skutkach zdarzeniami. Jest ważne już od pierwszego użycia karty i na całym świecie. Z ubezpieczeniem Platinum jesteś spokojny o swoją kartę i pieniądze!

 • Podróżne Platinum

  Bezpłatne Ubezpieczenie Podróżne Platinum zapewnia ochronę w podróżach zagranicznych – przez 60 pierwszych dni każdej podróży 24h na dobę. Teraz z kartą Platinum możesz podróżować nawet dookoła świata! Ubezpieczenie Podróżne Platinum to wygodne rozwiązanie dla Ciebie i Twoich bliskich.

Wsparcie przy ubezpieczeniu życia i mienia

Umów się z doradcą

Doradca oddzwoni w ciągu 2 dni roboczych, aby przedstawić szczegóły oferty i umówić spotkanie.