• Promocje

  do 600 zł zwrotu za płatności kartą Visa Platinum albo Visa Silver Akcja Pajacyk

 • Zwroty

  100 zł za zawarcie umowy o pierwszą dodatkową kartę kredytową dla Twoich bliskich

 • Atrakcyjne benefity

  100 zł za zlecenie przelewu na kwotę min. 1000 zł z rachunku karty kredytowej na dowolne konto osobiste

Zamów kartę kredytową i zyskaj do 800 zł

 • do 600 zł

  zwrotu za płatności kartą Visa Platinum albo Visa Silver Akcja Pajacyk (główną lub dodatkową) przez 12 miesięcy (1% zwrotu, max 50 zł w miesiącu)

 • 100 zł

  za zawarcie umowy o pierwszą dodatkową kartę kredytową dla Twoich bliskich.

 • 100 zł

  za zlecenie przelewu na kwotę min. 1000 zł z rachunku karty kredytowej na dowolne konto osobiste (Fast Cash). Możesz to zrobić tylko podczas składania wniosku o kartę kredytową.

W ramach promocji, przez pierwszy rok nie pobierzemy opłat miesięcznych za obsługę karty głównej.

Dzięki temu zaoszczędzisz z kartą:

 
 • 90 zł (7,50 zł miesięcznie) z kartą Visa Silver Akcja Pajacyk, RRSO 9,10%
 • 504 zł (42 zł miesięcznie) z kartą Visa Platinum, RRSO 10,00%
 

Do promocji możesz przystąpić od 1 lutego do 31 lipca 2021 r. Regulamin

Zamów kartę

 

Wybierz kartę kredytową, jaką chcesz

Dlaczego warto posiadać kartę kredytową?

 • Kupujesz teraz, płacisz później

  Z limitu kredytowego na karcie korzystasz bez odsetek do 54 dni (nie dotyczy wypłat gotówki z bankomatów)

  Zwrot za zakupy

  Płacisz kartą Visa u partnerów programu Visa Oferty i otrzymujesz zwrot pieniędzy. Więcej na: visaoferty.pl

  Zakupy na raty

  Możesz rozłożyć zakupy i przelewy z karty na wygodne i nisko oprocentowane raty w usłudze Ratio w Santander internet, aplikacji Santander mobile lub przez infolinię

 • Płacisz kartą w telefonie lub zegarku

  Dodajesz swoją kartę:

   

  Zamawiasz karty dodatkowe dla najbliższych bez opłat

  Zamów dodatkową kartę kredytową dla bliskiej osoby (np. dla dziecka powyżej 13 roku życia, żony lub męża)

Pieniądze na koncie przed otrzymaniem karty

Dzięki usłudze Fast Cash,
możesz zlecić przelew z rachunku karty
na dowolne konto osobiste
i korzystać z pieniędzy zanim otrzymasz kartę.

Uwaga!
Z usługi Fast Cash możesz zawnioskować tylko podczas składania wniosku o kartę

Zamów kartę, jak Ci wygodnie

Przez internet, mobile, telefonicznie lub osobiście – jak chcesz

 • ikona internet i mobile
  Santander internet i Santander mobile

  Zaloguj się
  do swojej bankowości

  Zaloguj się

 • ikona doradca online
  Doradca online

  Porozmawiaj online:
  pon-pt 8.00-22.00
  weekendy 8.00-20.00

  Rozpocznij rozmowę

 • ikona linia select
  Linia Select

  Porozmawiaj z telefonicznym doradcą Select
  61 885 86 00

  Zostaw numer

 • ikona doradcy select
  Doradca Select

  Skorzystaj z wyszukiwarki placówek i spotkaj się
  z doradcą Select

  Znajdź doradcę

Standardowe opłaty i prowizje

Wybrane usługi i produkty Visa Silver akcja Pajacyk Visa Platinum
Opłata miesięczna za kartę 0 zł lub 7,50 zł

0 zł lub 42 zł

Wypłata gotówki w kraju i za granicą 4%; min 10 zł 4%; min 10 zł
Przewalutowanie transakcji zagranicznej wykonanej w walucie innej niż PLN (naliczana od wartości transakcji po przewalutowaniu na walutę Konta Karty) 2,8% 2%
Przelew z rachunku karty kredytowej złożony za pośrednictwem usługi bankowości elektronicznej (Santander internet/mobile) – od kwoty przelewu 4%; min 10 zł 4%; min 10 zł
Uruchomienie usługi Ratio 1%; min 5 zł 1%; min 5 zł
  Więcej Więcej

 

Przykład reprezentatywny

 

Bank od wykorzystanej kwoty limitu w rachunku karty kredytowej Visa Platinum 13 800,00 zł pobiera odsetki według zmiennej stopy procentowej, równej stopie odsetek maksymalnych wskazanych w art. 359 § 2ą kodeksu cywilnego, tj. 7,20% w stosunku rocznym. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO) wynosi 10,00%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowych kosztów) 13 800,00 zł, całkowita kwota do zapłaty 15 692,36 zł, oprocentowanie zmienne 7,20% w skali roku, całkowity koszt kredytu 1 892,36 zł (w tym: odsetki 1 388,36 zł, opłata miesięczna w pierwszym roku 0 zł, suma opłat miesięcznych w drugim roku 504 zł). Dla wyliczeń RRSO przyjęto łącznie następujące założenia: limit kredytowy zostaje w pełni wykorzystany przez dokonanie jednej transakcji bezgotówkowej, data księgowania transakcji na rachunku karty jest zgodna z datą pierwszego zestawienia operacji, a pozostałe zadłużenie zostaje spłacone w ciągu 24 miesięcy; miesięczna spłata zadłużenia wynosi 3% kwoty limitu kredytowego (z wyłączeniem ostatniej spłaty, która jest równa pozostałemu do spłaty saldu zadłużenia) i następuje zawsze w dniach wskazanych na zestawieniach operacji jako termin płatności. Kalkulacje zostały dokonane na 01.02.2021 r. na reprezentatywnym przykładzie.

Promocja „800 zł z kartą kredytową VISA – edycja III” trwa do 31.07.2022 r. Do promocji można przystąpić do 31.07.2021 r. Organizatorem promocji jest Santander Bank Polska S.A. Z oferty karty kredytowej mogą skorzystać osoby, które spełniają wymagane przez Santander Bank Polska S.A. warunki oceny zdolności kredytowej. Promocja dotyczy klientów, którzy nie posiadali karty kredytowej Visa Silver Akcja Pajacyk albo Visa Platinum na dzień 31.01.2021 r.

Materiał ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego.

Program Visa Oferty jest zarządzany, kierowany i prowadzony przez Visa. Szczegóły i regulamin usługi Visa Oferty znajduje się na visaoferty.pl

Na raty w ramach usługi Ratio można rozłożyć zaksięgowane na rachunku Karty transakcje gotówkowe, bezgotówkowe - czyli w praktyce płatności za zakupy i przelewy zrealizowane z rachunku karty.

Proces (zamawiania karty kredytowej) nie jest możliwy do przeprowadzenia w bankowości mobilnej Santander w przeglądarce.

 • Słowniczek pojęć i definicji dotyczących usług reprezentatywnych

  Słowniczek pojęć i definicji dotyczących usług reprezentatywnych, wynikających z rozporządzenia Ministra Rozwoju i Finansów z dnia 14 lipca 2017 r. w sprawie wykazu usług reprezentatywnych powiązanych z rachunkiem płatniczym, dostępny jest na stronie www.santander.pl/PAD oraz w placówkach banku.

  • Santander Bank Polska - Złoty Bank według badania Obserwatorium.biz i Kantar Polska na zlecenie Bankier.pl i „Pulsu Biznesu”.
  • Instytucja roku 2020 - w konkursie firmy Mojebankowanie.pl za najlepszy bank w Polsce, najlepszą obsługę w kanałach zdalnych i placówkach, najlepszą obsługę hipoteczną, najlepszy zdalny proces otwarcia konta, najlepszy bank dla firm, najlepsze biuro prasowe, społeczny wymiar biznesu, osobowość roku.
  • Przelew z rachunku karty kredytowej to polecenie przelewu albo polecenie przelewu wewnętrznego. Lista zgodnych urządzeń i oprogramowania wymaganego do używania portfeli cyfrowych oraz karty mobilnej znajduje się na santander.pl/ms/plac-mobilnie
  • Santander internet/mobile (bankowość internetowa/mobilna) to usługi bankowości elektronicznej.

  • Linia Select, Infolinia to usługi bankowości telefonicznej.

  • Usługa Apple Pay dostarczana jest przez Apple Inc. Usługa Google Pay dostarczana jest przez Google Inc. Usługa Garmin Pay dostarczana jest przez firmę Garmin. santander.pl/ms/plac-mobilnie.
  • Usługa Fast Cash - zlecenie przelewu środków z limitu karty kredytowej na dowolnie wybrany przez posiadacza karty kredytowej rachunek już w chwili wnioskowania o kartę kredytową - możesz skorzystać z tej usługi pod warunkiem otrzymania pozytywnej decyzji kredytowej. Szczegóły oferty, informacje o opłatach, prowizjach, oprocentowaniu oraz zasady i koszty korzystania z usługi RATIO są dostępne w placówkach banku, na santander.pl oraz pod numerem infolinii 1 9999 – opłata za połączenie zgodna z taryfą danego operatora.