Karty i płatności

Sprawdź nasze wskazówki, jak płacić szybko i wygodnie

Ile czasu idzie przelew

 przeczytasz w 7 minut 

Każdego dnia na całym świecie robi się miliony przelewów bankowych. Nic w tym dziwnego – to wygodny sposób na przekazywanie pieniędzy. Ile czasu idzie standardowy przelew? Jak długo trzeba czekać na pieniądze z przelewu zagranicznego?

Czytam

Aplikacja SoftPos - jak działa terminal płatniczy w telefonie?

 przeczytasz w 5 minut  #dlafirm

Płatności odroczone, wirtualne portfele czy BLIK to tylko przykłady rozwiązań dla świata biznesu. Postęp technologiczny pozwolił też zmienić branżę terminali. Poznaj SoftPOS - nowoczesną alternatywę dla przyjmowania płatności kartą!

Czytam

Przelew natychmiastowy – czym jest i jak go wykonać

 przeczytasz w 3 minuty

Natychmiastowe przelewy możesz robić 24/7, a Twpoje pieniądze wpływają na rachunek odbiorcy w ciągu kilku sekund. Dowiedz się, jak dokładnie działa przelew natychmiastowy i jakie są limity pojedynczych transakcji.

Czytam

Jak płacić zbliżeniowo telefonem lub zegarkiem?

 przeczytasz w 4 minuty

Masz wrażenie, że czas Cię goni? Idziesz biegać, masz małą torebkę i nie chcesz wychodzić z domu z portfelem? Możesz płacić za zakupy – szybko i wygodnie - telefonem albo wykorzystać swój smartwatch. Sprawdź, jak to zrobić oraz czego potrzebujesz, aby zacząć płacić zbliżeniowo.

Czytam

BLIK płatność na wyciągnięcie kciuka

 przeczytasz w 4 minuty

Polacy korzystają z BLIKA bardzo często, a jego popularność stale rośnie. Płacisz za zakupy, wypłacasz gotówkę z bankomatu, robisz przelew na telefon. Czy znasz wszystkie zalety BLIKA?

Czytam

Bezpieczne zakupy i płatności
w Internecie

 przeczytasz w 19 minut

Zakupy w internecie mają wiele zalet, są szybkie, oszczędzasz czas i często pieniądze. Niosą również ze sobą wiele pułapek i niebezpieczeństw. Sprawdź jak bezpiecznie robić zakupy online i jak za nie płacić.

Czytam

Ile idzie przelew zagraniczny i walutowy

 przeczytasz w 14 minut

Przelewy zagraniczne i walutowe wydają się skomplikowane. Jednak wcale takie być nie muszą. Z tego artykułu dowiesz się jakie są rodzaje przelewów walutowych, ile kosztują lub jak długo trwa ich realizacja.

Czytam

Karta kredytowa na wszelki wypadek

 przeczytasz w 16 minut

Karta kredytowa daje prawdziwy komfort i bezpieczeństwo. Dzięki niej masz dostęp do pieniędzy, po które możesz sięgnąć w każdej chwili. Oczywiście w ramach ustalonego wcześniej limitu kredytowego. Zobacz jak działa i jak z niej korzystać.

Czytam

Black Week – jak oszczędzić na zakupach podczas największej wyprzedaży roku

 przeczytasz w 3 minuty

Koniec listopada to idealny moment na to, by zacząć przygotowania do świąt. Black Week to czas najgorętszych wyprzedaży roku. Kumulacja promocji ma miejsce w Black Friday, a w sklepach z elektroniką szał wyprzedaży trwa przez cały Cyber Monday. Szukaj wyjątkowych okazji i bankuj z nami!

Czytam

#zakupy #platnoscikarta#platnoscitelefonem #blik#platnoscizblizeniowe

Santander mobile

Pobierz naszą aplikację i miej cały bank w telefonie