Konto w banku dla młodych

 przeczytasz w 9 minut

Na pierwsze konto nigdy nie jest za wcześnie, a my wspieramy niezależność młodych ludzi. Zobacz kiedy najlepiej założyć konto dla młodych. Co je wyróżnia i na co należy zwracać uwagę, zaczynając swoją przygodę z bankiem.

Czytam

Co to jest konto bankowe
i do czego służy

 przeczytasz w 9 minut

Gdy masz konto bankowe cieszysz się wygodą i bezpieczeństwem. Jeśli decyzja o otwarciu nowego konto przed Tobą, ten artykuł jest dla Ciebie. Prezentujemy w nim jak założyć konto w banku, czego będziesz potrzebować i jak sprawić, aby wszystko przebiegło szybko i skutecznie.

Czytam

Jak założyć konto w banku
- 8 sposobów

 przeczytasz w 7 minut

Jeśli masz już konto w banku, pewnie nie wyobrażasz sobie bez niego życia. To duża wygoda i bezpieczeństwo. A jeśli szukasz sposobu, aby otworzyć nowe konto bankowe, sprawdź nasze podpowiedzi, jak to zrobić szybko i skutecznie.

Czytam

Agregacja kont

 przeczytasz w 6 minut

W 2019 r. weszła w życie unijna dyrektywa PSD2, która w świecie finansów zmieniła wiele. Była to odpowiedź na rosnącą rolę technologii w naszej codzienności i na to, jak klienci w ostatnim czasie korzystają z usług banków i innych instytucji finansowych.

Czytam

Nowy rok akademicki – jak się przygotować? Zdobądź stypendium!

 przeczytasz w 4 minuty

Szukasz praktycznych kursów i szkoleń, dzięki którym zwiększysz swoje kompetencje. Czy wiesz, że wspieramy w tym zakresie nie tylko studentów? O udział w projektach rozwojowych może aplikować każdy, kto ukończył 18 lat.

Czytam