Kredyty

Sprawdź, jak z głową pożyczać pieniądze

Na czym polega konsolidacja kredytu?

 przeczytasz w 3 minuty

Zastanawiasz się nad kredytem konsumenckim lub kartą kredytową? Z reguły spłata zobowiązań nie stanowi większego wyzwania, ale możesz być w sytuacji, w której zaczniesz zwlekać z niektórymi opłatami. Wtedy może Ci pomóc kredyt konsolidacyjny. Na czym polega i kto może się o niego ubiegać?

Czytam

Wstęp do kredytu gotówkowego online. Jak działa kalkulator kredytowy?

 przeczytasz w 4 minuty

Potrzebujesz dodatkowego zastrzyku gotówki? Jednym ze sposobów, który pozwoli Ci zdobyć dodatkowe pieniądze jest kredyt gotówkowy online. Zanim go weźmiesz, skorzystaj z naszego kalkulatora kredytu gotówkowego. To proste i intuicyjne narzędzie pomoże Ci poznać szacunkową wysokość raty. 

Czytam

Kredyt gotówkowy czy karta kredytowa? Jakie rozwiązanie kredytowe online wybrać?

 przeczytasz w 4 minuty

Nowszy samochód, większy telewizor albo remont domu czy mieszkania? Jeśli jedyną kwestią, która Cię ogranicza, są pieniądze, to mamy dla Ciebie zbiór najważniejszych informacji, które pomogą Ci zdecydować, czego potrzebujesz.

Czytam

Bądź jeszcze bardziej eko z kredytem gotówkowym z EKO promocją

 przeczytasz w 4 minuty

Segregujesz śmieci i masz w domu tylko żarówki LED? Może warto pójść o krok dalej i zadbać o środowisko i swój portfel? Możesz zainwestować w auto elektryczne, odnawialne źródło energii albo hulajnogę czy rower. Z pomocą przyjdzie Ci Kredyt gotówkowy z EKO promocją RRSO 18,24%.

Czytam

Ryzyko stóp procentowych

 przeczytasz w 3 minuty

Zanim podejmiemy decyzję o zaciągnięciu kredytu hipotecznego, powinniśmy wiedzieć z czego składa się rata kredytu oraz co wpływa na jej wysokość.

Czytam

 

Kredyt hipoteczny – oprocentowanie stałe czy zmienne?
Czy istnieje idealne rozwiązanie?

 przeczytasz w 4 minuty

W każdym banku, który udziela kredytów hipotecznych, możesz wybrać kredyt z oprocentowaniem okresowo stałym lub zmiennym. Natomiast jeśli spłacasz już kredyt hipoteczny z oprocentowaniem zmiennym, możesz zmienić oprocentowanie na okresowo stałe. Czy istnieje dla nas idealne rozwiązanie?

Czytam

Jak kupić mieszkanie na kredyt?

 przeczytasz w 4 minuty

Wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej. Dla jednych spokój i bezpieczeństwo, a dla innych rodzinne ciepło. Zakup mieszkania na kredyt umożliwi Ci realizację swoich marzeń o własnych czterech kątach. Przygotowaliśmy wskazówki, które przybliżą Cię do realizacji tych planów.

Czytam