Kredyty

Sprawdź, jak z głową pożyczać pieniądze

3 sposoby, które mogą wpłynąć na ocenę zdolności kredytowej

 przeczytasz w 9 minut

Chcesz wziąć kredyt? Zanim to zrobisz, bank sprawdzi Twoją zdolność kredytową. To jeden z podstawowych czynników branych pod uwagę przy rozpatrywaniu wniosku o kredyt.

Czytam

Wyjazd zimą - jak sfinansować? więcej

 przeczytasz w 4 minuty

Niewielkie oszczędności lub ich brak wcale nie muszą być powodem rezygnacji z zimowego wyjazdu na ferie. Nie masz pomysłu, jak sfinansować wyjazd? Rozważ kredyt na wakacje zimowe. To prosty sposób na szybkie uzyskanie potrzebnej kwoty.

Czytam artykuł

Czym jest RRSO przy kredycie? więcej

 przeczytasz w 4 minuty

Kiedy szukasz oferty kredytu lub pożyczki, często możesz natknąć się na RRSO. To istotny parametr, który pomoże Ci podjąć decyzję kredytową i wybrać najlepszą opcję. Sprawdź, czym jest RRSO i dlaczego znajomość RRSO jest tak ważna.

Czytam więcej

Kupno samochodu na firmę – co musisz wiedzieć więcej

 przeczytasz w 7 minut #dla firm  

W wielu firmach samochód ułatwia wykonywanie pracy. Przydaje się podczas załatwiania różnych biznesowych spraw. Z naszego artykułu dowiesz się, jak możesz sfinansować jego zakup z pomocą kredytu lub leasingu.

Czytam więcej

Ekologia w Twojej firmie, czyli dlaczego warto wybierać ekologiczne rozwiązania? więcej

 przeczytasz w 6 minut #dla firm  

Jako przedsiębiorca możesz wiele zrobić, aby pomóc naszej planecie i jednocześnie – zadbać o swój biznes. Sprawdź nasze pomysły i przekonaj się, dlaczego warto wdrażać ekologiczne rozwiązania w Twojej firmie.

Czytam więcej

Co to jest BIK (Biuro Informacji Kredytowej)? Co warto wiedzieć?

 przeczytasz w 8 minut

BIK gromadzi i udostępnia informacje na temat historii kredytowej klientów. To doskonałe źródło informacji o obecnych i potencjalnych klientach dla banków i innych instytucji finansowych. Co warto wiedzieć na temat BIK?

Czytam więcej

Leasing dla nowych firm – jakie są warunki zawarcia umowy?

 przeczytasz w 8 minut #dla firm  

Start działalności to czas, w którym firma potrzebuje pieniędzy na rozwój lub narzędzi do jej prowadzenia np. samochód. Jak korzystać z auta, nie obciążając budżetu firmy? Najprostsze rozwiązanie to leasing. Firmy mogą z niego skorzystać już od pierwszego dnia działalności. Sprawdź warunki.

Czytam więcej

Na czym polega konsolidacja kredytu?

 przeczytasz w 3 minuty

Zastanawiasz się nad kredytem konsumenckim lub kartą kredytową? Z reguły spłata zobowiązań nie stanowi większego wyzwania, ale możesz być w sytuacji, w której zaczniesz zwlekać z niektórymi opłatami. Wtedy może Ci pomóc kredyt konsolidacyjny. Na czym polega i kto może się o niego ubiegać?

Czytam więcej

Wstęp do kredytu gotówkowego online. Jak działa kalkulator kredytowy?

 przeczytasz w 4 minuty

Potrzebujesz dodatkowego zastrzyku gotówki? Jednym ze sposobów, który pozwoli Ci zdobyć dodatkowe pieniądze jest kredyt gotówkowy online. Zanim go weźmiesz, skorzystaj z naszego kalkulatora kredytu gotówkowego. To proste i intuicyjne narzędzie pomoże Ci poznać szacunkową wysokość raty. 

Czytam więcej

Kredyt gotówkowy czy karta kredytowa? Jakie rozwiązanie kredytowe online wybrać?

 przeczytasz w 4 minuty

Nowszy samochód, większy telewizor albo remont domu czy mieszkania? Jeśli jedyną kwestią, która Cię ogranicza, są pieniądze, to mamy dla Ciebie zbiór najważniejszych informacji, które pomogą Ci zdecydować, czego potrzebujesz.

Czytam więcej

Bądź jeszcze bardziej eko z kredytem gotówkowym z EKO promocją

 przeczytasz w 4 minuty

Segregujesz śmieci i masz w domu tylko żarówki LED? Może warto pójść o krok dalej i zadbać o środowisko i swój portfel? Możesz zainwestować w auto elektryczne, odnawialne źródło energii albo hulajnogę czy rower. Z pomocą przyjdzie Ci Kredyt gotówkowy z EKO promocją RRSO 18,05%.

Czytam więcej

Ryzyko stóp procentowych

 przeczytasz w 3 minuty

Zanim podejmiemy decyzję o zaciągnięciu kredytu hipotecznego, powinniśmy wiedzieć z czego składa się rata kredytu oraz co wpływa na jej wysokość.

Czytam więcej

 

Kredyt hipoteczny – oprocentowanie stałe czy zmienne?
Czy istnieje idealne rozwiązanie?

 przeczytasz w 4 minuty

W każdym banku, który udziela kredytów hipotecznych, możesz wybrać kredyt z oprocentowaniem okresowo stałym lub zmiennym. Natomiast jeśli spłacasz już kredyt hipoteczny z oprocentowaniem zmiennym, możesz zmienić oprocentowanie na okresowo stałe. Czy istnieje dla nas idealne rozwiązanie?

Czytam więcej

Jak kupić mieszkanie na kredyt?

 przeczytasz w 4 minuty

Wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej. Dla jednych spokój i bezpieczeństwo, a dla innych rodzinne ciepło. Zakup mieszkania na kredyt umożliwi Ci realizację swoich marzeń o własnych czterech kątach. Przygotowaliśmy wskazówki, które przybliżą Cię do realizacji tych planów.

Czytam więcej

Santander mobile

Pobierz naszą aplikację i miej cały bank w telefonie