Concierge
 • Usługi w programie Concierge

  Usługi w programie Concierge świadczone są całodobowo, na terenie Polski i za granicą i obejmują niemal każdy aspekt oraz dziedzinę życia

 • Doradcy concierge

  Doradcy concierge zorganizują wskazane zlecenia np. zaplanują zagraniczną podróż, zarezerwują taksówkę, stolik w restauracji lub bilet na ważne wydarzenie kulturalne

 • Koszt realizacji

  Koszt realizacji usługi czy zakupu biletów itp. ponosi Klient na podstawie zaakceptowanego kosztorysu podanego przez specjalistę Concierge

Korzystaj z przywilejów

Karta kredytowa Visa Platinum otwiera wiele drzwi i daje wstęp do świata komfortu. Wśród przywilejów, jakie otrzymasz wraz z kartą, jest możliwość korzystania z bogatego pakietu usług Concierge. Zleć swoje codzienne sprawy specjalistom, ciesz się z czasu spędzonego z rodziną i na realizacji pasji

Wolny czas, wygoda oraz pomoc specjalistów w wielu dziedzinach życia

Dzięki usłudze Concierge dostępnej wraz z kartą Visa Platinum zyskujesz wolny czas, wygodę oraz pomoc specjalistów w wielu dziedzinach życia.

Concierge pomoże Ci w załatwieniu codziennych spraw takich jak np.: organizacja pomocy sprzątającej, usług hydraulika, ślusarza bądź opieki dla dziecka, zamówienie kwiatów i dostarczenie ich do odpowiedniej osoby, organizacja samochodowych usług serwisowych takich jak np. wymiana opon oraz w sprawach wyjątkowych:

 • zakup prezentu dla bliskiej osoby,
 • rezerwacja stolika w luksusowej restauracji na rodzinne przyjęcie lub kolację we dwoje,
 • zorganizujemy pobyt w kurorcie wypoczynkowym albo luksusową wycieczkę,
 • zarezerwujemy bilety na premierowe pokazy, przedstawienia teatralne oraz seanse filmowe,
 • zorganizujemy przyjęcie czy spotkanie biznesowe i zarezerwujemy wejściówki VIP na imprezy, czy koncerty i wiele innych.

Zapytaj o produkt

Usługi Concierge realizowane są przez zespół wyspecjalizowanych doradców Europ Assistance Polska, firmy wchodzącej w skład międzynarodowej Grupy Europ Assistance.

Kontakt

Dokumenty

Karta Produktu Assistance do karty kredytowej Platinum
5 Marzec 2019 r.
433.5 kB
PDF
pl_PL
Pobierz
Ogólne Warunki Ubezpieczenia Assistance do karty kredytowej Platinum
8 Wrzesień 2018 r.
237.4 kB
PDF
pl_PL
Pobierz
Regulamin kart kredytowych dla klientów indywidualnych
5 Październik 2021 r.
930.8 kB
PDF
pl_PL
Pobierz

Program Concierge Santander Bank Polska +48 22 205 50 35 (opłata zgodna z taryfą danego operatora). Concierge to obsługa specjalisty polegająca na znalezieniu ofert, wyszukaniu informacji i zorganizowaniu dostawy. Koszt realizacji usługi czy zakupu biletów itp. ponosi Klient na podstawie zaakceptowanego kosztorysu podanego przez specjalistę Concierge. Informacje o usłudze Concierge ujęte są w Ogólnych warunkach ubezpieczenia Assistance Posiadaczy i użytkowników Kart Kredytowych Platinum wydawanych przez Santander Bank Polska S.A.
Ubezpieczenie „Podróżne Platinum” jest oferowane w formie umowy grupowego ubezpieczenia, której stronami są Santander Bank Polska S.A. oraz Santander Aviva Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. Zasady ubezpieczenia, w tym objęcia ochroną ubezpieczeniową, rezygnacji, szczegółowy zakres świadczeń, ograniczenia lub wyłączenia odpowiedzialności ubezpieczyciela regulują Warunki Ubezpieczenia.