Uważaj
na fałszywe maile podszywające się pod bank. Nie podawaj swoich danych. Więcej na naszej stronie >

Branża nowoczesnych usług biznesowych stanowi nie tylko motor polskiego eksportu usług, ale również jeden z najszybciej rozwijających się sektorów krajowej gospodarki dzięki unikalnemu połączeniu kompetencji i nowoczesnej infrastruktury, oraz szybkiej adopcji nowoczesnych technologii i wdrażania globalnych najlepszych praktyk.

Lokalne i globalne know-how

Centra nowoczesnych usług biznesowych łączą lokalną obecność z globalnym zasięgiem. Grupa Santander korzystając ze swojej międzynarodowej obecności jest w stanie zaoferować atrakcyjne rozwiązania finansowe i transakcyjne, zarówno pod kątem lokalnych potrzeb, jak i globalnych standardów.

Doświadczenie i najwyższe standardy bezpieczeństwa

Jesteśmy bankiem uniwersalnym z szeroką ofertą produktów oraz dużym doświadczeniem w budowaniu rozwiązań szytych na miarę. Oferujemy nowoczesne rozwiązania bankowości transakcyjnej, zachowując najwyższe standardy bezpieczeństwa, spełniające m. in. testy penetracyjne oraz regularne audyty i certyfikacje. Dochowujemy najwyższych standardów obsługi klienta mierzonych jakością pracy dedykowanych doradców Call Center, bezpieczeństwem i szybkością przetwarzanych e-wniosków oraz niezawodnością bankowości elektronicznej.

Współpracuj z najlepszymi

Odpowiedzialność nie kończy się na wynikach biznesowych. Jako jeden z liderów sektora bankowego jesteśmy regularnie certyfikowani przez Top Employer Institute jako instytucja dbająca o najlepsze praktyki w budowaniu doświadczenia pracownika (2017,2018, 2019, 2020). W 2019 r. otrzymaliśmy po raz trzeci wyróżnienie Złoty Listek CSR Polityki dla instytucji wykazujących się szczególnym zaangażowaniem w działania na rzecz społeczności lokalnych, zrównoważonego rozwoju oraz przestrzeganiem najwyższych norm etycznych. Jesteśmy także laureatem konkursu Etyczna Firma Pulsu Biznesu (2018 r.).

 Kontakt w sprawie współpracy

Porozmawiajmy
o współpracy

Małgorzata Nesterowicz 

+48 22 586 81 60

malgorzata.nesterowicz@santander.pl

Raporty sektorowe

Newsletter

Jeśli chcesz być informowany na bieżąco o nowych raportach zapisz się do newslettera.

Sector Flash

Rozwiązania produktowe

 • Zarządzanie ryzykiem
  Zarządzanie ryzykiem walutowym 

  Pomagamy firmom zabezpieczyć się przed wahaniami kursów walutowych, zmniejszyć ryzyko zmienności wyników i lepiej zarządzać ekspozycją walutową między przychodami i kosztami.
   

 • Raporty sektorowe
  Raporty sektorowe

  Publikujemy cykliczne raporty na temat kondycji, trendów i perspektyw rozwoju branży nowoczesnych usług biznesowych, dzięki którym możesz odnieść swoją działalność do zmian zachodzących w branży.

 • Finansowanie obrotowe na szybki rozwój
  Finansowanie obrotowe na szybki rozwój

  Dynamiczny rozwój często pociąga za sobą zwiększone zapotrzebowanie na kapitał. Oferujemy atrakcyjne finansowanie obrotowe na pokrycie bieżących potrzeb towarzyszących szybkiemu rozwojowi.