Szukaj na stronie

Nowoczesne usługi biznesowe

Branża nowoczesnych usług biznesowych stanowi nie tylko motor polskiego eksportu usług, ale również jeden z najszybciej rozwijających się sektorów krajowej gospodarki dzięki unikalnemu połączeniu kompetencji i nowoczesnej infrastruktury, oraz szybkiej adopcji nowoczesnych technologii i wdrażania globalnych najlepszych praktyk.

Lokalne i globalne know-how

Centra nowoczesnych usług biznesowych łączą lokalną obecność z globalnym zasięgiem. Grupa Santander korzystając ze swojej międzynarodowej obecności jest w stanie zaoferować atrakcyjne rozwiązania finansowe i transakcyjne, zarówno pod kątem lokalnych potrzeb, jak i globalnych standardów.

Doświadczenie i najwyższe standardy bezpieczeństwa

Jesteśmy bankiem uniwersalnym z szeroką ofertą produktów oraz dużym doświadczeniem w budowaniu rozwiązań szytych na miarę. Oferujemy nowoczesne rozwiązania bankowości transakcyjnej, zachowując najwyższe standardy bezpieczeństwa, spełniające m. in. testy penetracyjne oraz regularne audyty i certyfikacje. Dochowujemy najwyższych standardów obsługi klienta mierzonych jakością pracy dedykowanych doradców Call Center, bezpieczeństwem i szybkością przetwarzanych e-wniosków oraz niezawodnością bankowości elektronicznej.

Współpracuj z najlepszymi

Odpowiedzialność nie kończy się na wynikach biznesowych. Jako jeden z liderów sektora bankowego jesteśmy regularnie certyfikowani przez Top Employer Institute jako instytucja dbająca o najlepsze praktyki w budowaniu doświadczenia pracownika (2017,2018, 2019, 2020). W 2019 r. otrzymaliśmy po raz trzeci wyróżnienie Złoty Listek CSR Polityki dla instytucji wykazujących się szczególnym zaangażowaniem w działania na rzecz społeczności lokalnych, zrównoważonego rozwoju oraz przestrzeganiem najwyższych norm etycznych. Jesteśmy także laureatem konkursu Etyczna Firma Pulsu Biznesu (2018 r.).

 

Porozmawiajmy
o współpracy

Małgorzata Nesterowicz 

+48 22 586 81 60

malgorzata.nesterowicz@santander.pl

Raporty sektorowe

Newsletter

Jeśli chcesz być informowany na bieżąco o nowych raportach zapisz się do newslettera.

Rozwiązania produktowe

 • Zarządzanie ryzykiem walutowym 

  Pomagamy firmom zabezpieczyć się przed wahaniami kursów walutowych, zmniejszyć ryzyko zmienności wyników i lepiej zarządzać ekspozycją walutową między przychodami i kosztami.
   

 • Raporty sektorowe

  Publikujemy cykliczne raporty na temat kondycji, trendów i perspektyw rozwoju branży nowoczesnych usług biznesowych, dzięki którym możesz odnieść swoją działalność do zmian zachodzących w branży.

 • Finansowanie obrotowe na szybki rozwój

  Dynamiczny rozwój często pociąga za sobą zwiększone zapotrzebowanie na kapitał. Oferujemy atrakcyjne finansowanie obrotowe na pokrycie bieżących potrzeb towarzyszących szybkiemu rozwojowi.