Szukaj na stronie

E-commerce

E-commerce to nowoczesny kanał sprzedaży, który napędza rozwój współczesnych, rozwiniętych gospodarek. Dotyka on nie tylko handlu detalicznego, ale również transakcji B2B, czy całych łańcuchów wartości wielu firm produkcyjnych. W każdym z tych segmentów handel internetowy odgrywa rosnącą rolę i stanowi jeden z elementów pozwalających odnieść sukces w coraz bardziej konkurencyjnym otoczeniu.

Kompleksowe podejście do potrzeb biznesu

Oferujemy szeroką paletę rozwiązań z zakresu bankowości transakcyjnej, zawierającą najnowocześniejsze rozwiązania na rynku oraz produkty szyte na miarę.

 

Kontakt

Maciej Nałęcz 

sektory@santander.pl

Rozwiązania produktowe

 • Elektroniczna identyfikacja wpłat i przelewów przychodzących

  usprawnienie procesu księgowego i monitoringu płatności przychodzących.

 • iBiznes24 mobile

  Prosty, nowoczesny i przede wszystkim zdalny dostęp do systemów bankowości korporacyjnej.

 • Banki zewnętrzne

  Oferujemy usługę umożliwiającą zarządzanie rachunkami prowadzonymi w innych bankach. Rozwiązanie oparte na wymianie komunikatów SWIFT.

 • Zarządzanie ryzykiem walutowym

  Pomagamy firmom zabezpieczyć się przed wahaniami kursów walutowych, zmniejszyć ryzyko zmienności wyników i lepiej zarządzać ekspozycją walutową między przychodami i kosztami.

 • Raporty sektorowe

  Publikujemy cykliczne raporty na temat kondycji, trendów i perspektyw rozwoju branży nowoczesnych usług biznesowych, dzięki którym możesz odnieść swoją działalność do zmian zachodzących w branży.

 • Moduł gotówkowy

  Zarządzanie gotówką w iBiznes24, m. in. dostęp do elektronicznego dowodu wpłaty oraz weryfikacji statusów transakcji.