Informacje zawarte na stronie mogą zawierać treści reklamowe, które nie stanowią umowy ani nie są dokumentem informacyjnym wymaganym na mocy przepisów prawa, a także nie zawierają informacji wystarczających do podjęcia decyzji inwestycyjnej. Inwestowanie wiąże się z ryzykiem. Przed podjęciem decyzji inwestycyjnych zapoznaj się z prospektem informacyjnym funduszu zawierającym między innymi pełną listę ryzyk.

Złote godło Konsumencki Lider Jakości 2021 dla Santander TFI

20 maja 2021

Bardzo miło jest nam poinformować, że głosami klientów, Santander TFI uzyskało Złote Godło „Konsumencki Lider Jakości 2021”, a tym samym I miejsce w kategorii „Firmy obsługujące PPK”. Nagroda przyznawana jest przez Strefę Gospodarki (niezależny, ogólnopolski dodatek dystrybuowany wraz z Dziennikiem Gazeta Prawna).

Konsumencki Lider Jakości 2021 to ogólnopolski program promocyjny, w którym o wyniku w 100% decydują konsumenci. W tym roku w badaniu wzięło udział ponad 15 tysięcy respondentów.

Konsumencki Lider Jakości 2021 ma na celu wyłonienie najlepiej ocenianych jakościowo marek i firm dostępnych oraz funkcjonujących na polskim rynku.