Informacje zawarte na stronie mogą zawierać treści reklamowe, które nie stanowią umowy ani nie są dokumentem informacyjnym wymaganym na mocy przepisów prawa, a także nie zawierają informacji wystarczających do podjęcia decyzji inwestycyjnej. Inwestowanie wiąże się z ryzykiem. Przed podjęciem decyzji inwestycyjnych zapoznaj się z prospektem informacyjnym funduszu zawierającym między innymi pełną listę ryzyk.

Kariera

Kogo zatrudniamy?

Jesteśmy jednym z największych i najbardziej doświadczonych podmiotów na polskim rynku funduszy inwestycyjnych. Nasz zespół tworzą specjaliści i eksperci z całego kraju, którzy realizują swoje cele z pasją i zaangażowaniem. Współpracujemy z ludźmi, którzy lubią swoją pracę. Do naszego zespołu szukamy osób, które oprócz tego, że posiadają odpowiednie kompetencje i kwalifikacje zawodowe, pracują z pasją i energią.

Co oferujemy?

pracę w solidnej, renomowanej firmie, z biurami w centrum Poznania i Warszawy; ciekawe projekty i codzienną współpracę z najlepszymi specjalistami

wsparcie w rozwoju zawodowym oraz możliwość poszerzania swoich kompetencji w branży finansowej

przyjazną kulturę organizacyjną opartą na szacunku, współpracy i zaangażowaniu

atrakcyjny system premiowania

sympatyczną atmosferę w czasie pracy i po pracy: wspólne wyjścia i wyjazdy integracyjne

zróżnicowany pakiet benefitów: opieka medyczna, dodatek za niepalenie, premia wypoczynkowa, ubezpieczenie grupowe, świeże owoce w biurze

Proces rekrutacji

 • 1

  Analiza CV

  Nie pomijamy żadnego z nadesłanych do nas CV. Jeżeli Twoja wiedza, umiejętności i doświadczenie odpowiadają naszym potrzebom, zaprosimy Cię do kolejnego etapu rekrutacji. Pamiętaj zatem, aby przesyłając dokumenty podkreślić swoje atuty, które pokażą nam, że to właśnie Ty jesteś osobą, której aktualnie poszukujemy.

 • 2

  Spotkanie rekrutacyjne

  To najważniejszy z etapów rekrutacji. Mamy szansę się poznać i odpowiedzieć na najważniejsze dla Ciebie pytania. Spotkania rekrutacyjne odbywają się zawsze z przedstawicielem HR oraz menedżerem zespołu, do którego aplikujesz.

 • 3

  Wynik rekrutacji

  To ostatni etap rekrutacji do naszego zespołu. Niezależnie od wyniku procesu, skontaktujemy się z Tobą telefonicznie lub mailowo. Informację zwrotną otrzymają od nas wszystkie osoby, które wzięły udział w spotkaniach rekrutacyjnych.

Jak do nas aplikować?

Dołącz do naszego zespołu ekspertów i wyślij swoje cv na adres rekrutacja.tfi@santander.pl .

Przed wysłaniem dokumentów aplikacyjnych zapoznaj się z:

Skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.